İç Çamaşırı Büyüsü Nedir, İç Çamaşırı Büyüsü Nasıl Yapılır? 2022

İç çamaşırı büyüsü nedir, nasıl yapılır, etkisi ne kadardır? İç çamaşırı büyüsünü kimler yapabilir? Detaylara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 

İç çamaşırı büyüsü yapılması amacı bir kişinin büyü yapılan kişiye bağlanmasıdır. İç çamaşırı büyüsü yapmak için büyü yapılacak olan kişinin kişisel eşyalarının alınması gerekir. Bu büyü özellikle erkeklere yapılmaktadır. İç çamaşırı insanın tenine en yakın kıyafet olduğu için etkisi güçlü bir büyü türüdür. Bir kere büyüye maruz kalan kişinin büyü etkisinden kurtulması kolay olmaz. İç çamaşırı büyüsü elde edilmek istenen etkiye göre farklı şekillerde yapılabilir. Hangi yöntem tercih edilecek olursa olsun, eşyanın kişinin olduğundan emin olmak gerekir. Aksi halde büyü gerçek olmaz. Tılsım yazma aşamasında kişinin eşyalarının kullanılması şarttır. Tılsım yazıldıktan sonra büyü yapılan kişiye bu çamaşır yeniden giydirilir.

İç Çamaşırı Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

İç çamaşırı büyüsünün etki etmesi ortalama 7 gün gibi bir sürede gerçekleşir İç çamaşırına yapılan büyü herkes için farklı bir zaman zarfında olabilir. Eğer büyü profesyonel bir medyum hoca tarafından yapılıyorsa büyünün etki etmesi için gereken süre daha kısa olabilir. Eğer büyü yapılan kişinin üzerinde koruma varsa büyünün etkileri çok zayıf şekilde görülebilir. Bazı güçlü korumalar yüzünden büyü yön değiştirebilir. Yön değiştiren büyü bir başka kimseyi hedef alabilir. Kişi istemeden farklı bir kişiyi kendine bağlayabilir. Eğer iyi bir hocadan yardım alırsanız, büyü yapmadan önce kişinin üzerinde koruma olup olmadığı anlaşılır. Koruma olan kişiler için büyü öncesinde özel bakım yapmak şarttır. Bakımlardan sonra büyü yapılabilir.

İç Çamaşırı Büyüsü Neden Yapılır?

İç çamaşırı büyüsünün yapılma nedenleri herkes için farklı olabilir.

 • Aldatan eşin, aldatılan kişiden uzaklaşması için büyü yapılabilir,
 • Dağılmak üzere olan aileleri kurtarmak için büyü yapılır.
 • Koca eğer eşine ve çocuklarına karşı kötü davranıyorsa, kötü davranmasına son verir.
 • Eğer büyü yapılan kişi sevgilisini terk ettiyse, sevgilisine pişman şekilde geri döner.
 • Kişinin kalbine perde inmişse, gözleri kör olduysa kişilerin görme yeteneği geri gelir.
 • Şirin görünmek için iç çamaşırı büyüsü yapılabilir.
 • Kayınvalide ya da kayın peder gereksiz yere konuşuyorsa, onları susturmak için iç çamaşırı büyüsü yapılabilir.
 • Bitmek üzere olan ilişkileri yeniden yeşertmek için iç çamaşırı büyüsü yapılabilir.

Bu amaçlardan bir tanesini gerçekleştirmek niyetinde iseniz, büyünün faydalarından yararlanabilirsiniz. Bunun için önce iç çamaşırı büyüsü nasıl yapılır sorusunu kendinize sormanız ve yardım alarak büyüyü bir an önce yapmanız gerekmektedir.

Sembol İç Çamaşırı ile İç Çamaşırı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sembol iç çamaşırı ile iç çamaşırı büyüsü gerçek iç çamaşırı bulma imkanı olmayan kişiler tarafından tercih edilmektedir. İç çamaşırı büyüsünün etkilerinin kuvvetli bir şekilde tesir etmesi için gerçek iç çamaşırı ile büyü yapılması önerilmektedir. Büyü yapmak için sembol atlet ya da külot kullanabilirsiniz. Kullanılması tercih edilen giysilerin daha önceden kullanılmamış, paketinden yeni açılmış olması gerekir. Çamaşırlara ek olarak yanınızda kırmızı renkli tükenmez kalem bulundurun. Çünkü çamaşırların üzerine bu kalemi kullanarak bazı çizimleri yapmanız gerekiyor. Gerekli malzemeleri tedarik ettikten sonra sessiz bir ortama geçin. Sizi kimsenin rahatsız edemeyeceğinden emin olun. Büyüyü yapmadan önce niyet edin. Dizlerinizin üzerine çömelerek kıble yönüne doğru dönün. 7 kere aşağıdaki duayı okumanız gerekiyor:

Ve ‘âfinâ min külli belâid-dünyâ ve ‘azâbil-âhirati bi hurmetil-Kur’ân.

Verham cemî’a ümmet-i Muhammedin yâ Rahîmü yâ Rahmân.

Allâhümec’alil-Kur’âne lenâ fid-dünyâ karînâ.

Ve fil-kabri mûnisâ.

Ve fil-kıyâmeti şefî’ân ve ‘ales-sırâti nûrâ.

Ve ilel-cenneti rafîkâ.

Bu duayı okurken en  önemli nokta, kişinin yüzünün akılda canlandırılmasıdır. Hayalinizdeki ifade ne kadar kuvvetli olursa büyünün etkisi de o denli etkili olacaktır. Duanızı okuduktan sonra, elinize kırmızı kalem alarak iç çamaşır üzerine şunları yazın: “Ben duamı ettim, artık görevi Apraziyal efendiye bırakıyorum. Sevenleri kavuştur. Engelleri yok et.” Bu işlemleri tamamladıktan sonra evin dışında bahçelik bir alana bu külotu gömmeniz gerekir. Ardından büyünün gerçekleşmesi için bekleyin.

İç Çamaşırı Büyüsü Nasıl Bozulur?

İç çamaşırı büyüsünü bozmak için bir bardak su alın. Suyun içine iki parça ip atın. İplerin kırmızı ile mavi renkli olması gerekir. Suyu ipler içinde iken güzelce karıştırın. Suyu karıştırdığınız sırada “İç çamaşırı büyüsünü gördüm anladım. Şimdi büyü bozuluyor, büyü tarihe karışıyor.” İfadesini 10 kere tekrar edin. İfadenizi tamamladıktan sonra ipleri suyun içinde çıkarın. İpleri ateşe verin ve küllerlini bir kap içerisinde muhafaza edin. Küllerin içinde bulunduğu kabı alın ve yatağınızın altına koyun. 3 gün boyunca bu şekilde uyuyun. 4. Günde ipleri küllerini evinizde bulunan bir saksının içine gömün. Hızlı etki eden iç çamaşırı büyüsü bile yapılmış olsa, bu etkili yöntem sayesinde büyüyü bozabilirsiniz.

Her türlü büyüyü bozmak için diğer sık kullanılan yöntem Kuran okumaktır. Kuran sureleri sizi kötü enerjilerden, nazardan, günahlardan korur. Yatmadan önce aşağıdaki duaları okursanız, büyülerin etkilerinden korunabilirsiniz:

Allâhümmeh-dinâ bi hidâyetil-Kur’ân.

Ve neccinâ minen-nîrâni bi kerâmetil-Kur’ân.

Verfa’ deracâtina bi fadîletil-Kur’ân.

Ve keffir ‘annâ seyyiâtinâ bi tilâvetil-Kur’ân. Yâ zel-fadli vel-ihsân.

Allâhümme tahhir kulûbenâ.

En Etkili İç Çamaşırı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Etkili iç çamaşırı büyüsü yapmak isteyen kişilerin, büyü yapmak istedikleri kişilerin gerçek iç çamaşırlarını bir şekilde almaları gerekecektir. Bu işlem zor olabilse de, büyünün etkileri çok kuvvetlidir. Bu zahmete katlanmaya değer. İç çamaşırı ile bağlama büyüsü yapmak ve bir kişinin sadece gözlerinin sizi görmesini istiyorsanız bu büyüyü uygulayabilirsiniz. Büyünün etkisi altında olan kişi, büyü yapan kişiyi daima eşi olarak görür.

İç çamaşırı büyüsü yapmak için büyü yapacağınız kişinin iç çamaşırından bir parça kesin. Bu parça öyle bir kesilmelidir ki, çamaşırın sahibi iç çamaşırının kesildiğini kesinlikle fark etmemelidir. İç çamaşırın kesildiğini anlayan kişi üzerinde büyü tutmayacaktır. Gerekli parça kesildikten sonra 3 tane mum alın. Mumu üçgen olacak şekilde yere koyun. Büyü yapmak isteyen kişi bu üçgenin tam ortasına oturur. Kesilen parça kişinin elinde olmalıdır. Bu esnada mumlar yakılır. Kesilen parça kişinin kafası üzerinde 10 kere döndürülür. Döndürme sırasında kimin bağlanması isteniyorsa o kişinin ismi söylenir. Daha sonra ya kadir diye yüksek sesle mumlar döndürülür. Mumlar ile iç çamaşırı bir bezin içine sarılır. Büyü malzemeleri kimsenin görmeyeceği şekilde muhafaza edilir. Büyü etkisi kısa sürede ortaya çıkar ve büyü yapılan kişi büyü yapan kişi ile iletişime geçer.

 

İç Çamaşırı Büyüsünden Nasıl Korunabiliriz?

İç çamaşırı büyüsünden korunmak için çeşitli ritüelleri gerçekleştirmek faydalı olur.

 • Kişi eğer büyü etkisi altında olduğunu düşünüyorsa sirkeli su hazırlamalıdır.
 • Hazırlanan sirkeli su ile duş alınır.
 • Duş sırasında vücutta kuru hiçbir nokta kalmaması gerekir.
 • Durulanma esnasında “büyüden korundum” ifadesi 20 kere tekrar edilir.
 • Ardından ev için de büyü temizliği sirkeli su ile yapılır.
 • Ev temizliği için kullanılan su ile kişinin duş aldığı su aynı olmalıdır.
 • Evin her yeri bu su ile güzelce silinir.
 • İşlem tamamlandıktan sonra “evim büyüden korundu” ifadesini 20 kere tekrar etmek gerekir.

Atlete yapılan büyü işlemlerinde büyülerden korunma yöntemleri çok etkili olmaz. Çünkü atlete yapılan büyüler en kuvvetli büyüler arasında yer alır. Kolay kolay korunma sağlanmaz. Atlete büyü yapıldığını düşünüyorsanız, büyüyü özel bir hoca vasıtası ile bozdurmanız gerekir.

Atletle İç Çamaşırı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Atlet kullanarak iç çamaşırı büyüsü yapmak bilinen en etkili bağlama büyüleri arasında yerini almıştır. Medyum büyülerinden olan bu büyüyü kendi başınıza yapmanız önerilmez. Eğer kendi başınıza büyüyü yapmaya kalkarsanız, söylediğiniz tılsımlı sözcükler bazı Ruhani varlıkların harekete geçmesine neden olur. Bu varlıkların hepsi iyi niyetli değildir. Kimisi kötü niyetli olduğu için size ve sevdiklerinize zarar verebilirler. Uzman bir medyum, bu kötü varlıkları kendi kontrolü altına alma kudretine sahiptir.

Atlet büyüsü işlemine başlamadan önce, büyü yapmak istediğiniz kişi hakkında hocaya bilgi vermeniz gerekir. Büyü yapılmak istenilen kişinin adı, soyadı, yaşı, doğum yeri mutlaka bilinmelidir. Eğer bu bilgiler eksik ya da yanlış olursa büyü bir başka kişiye yönlenebilir. Diğer bir değişle büyü tutmaz.

Büyüyü yapmak için daha önceden hiç kullanılmamış kırmızı renkli tükenmez alın. Büyü yapmak istediğiniz kişinin atletinden bir parça kesin.  Atleti yanınıza fark edilmeyecek şekilde alın. Kestiğiniz parçanın bir yüzüne kendi ad soyad baş harflerinizi yazın. Bu sırada:

Ve ilâ ervâhi cemî’ı ihvânihî minel-enbiyâi vel-murselîn. Salevâtullâhi ve selâmühû ‘aleyhim ecma’în.Ve ilâ ervâhi âlihî ve evlâdihî ve ezvâcihî ve ashâbihî ve etbâ’ıhî ve cemîı’ zürriyyâtihî rıdvânullâhi te’âlâ ‘aleyhim ecma’în.

Duasını 3 kere tekrar edin. Kestiğiniz parçayı fark edilmeyecek şekilde atlete dikin. Atleti geri yerine koyun. Büyünün etki süresinin başlaması için kişinin atleti giymesi gerekir. Kişi atleti giydikten sonra ortalama 7 gün içinde büyü etki etmeye başlar.

Kimlere İç Çamaşırı Büyüsü Yapılmaz?

İç çamaşırı büyüsü yapılmayacak kişiler bulunur. Bu kişiler genellikle bütün büyülere karşı korunaklı olurlar. Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, ayırma büyüsü gibi en çok kullanılan diğer büyü türleri dahi tesirini bu kişiler üzerinde yitirir.

 • 55 yaşın üzerinde olanlar,
 • Doğuştan görme yeteneği olmayanlar,
 • Kuran hafızları,
 • Din adamları,
 • Medyumluk yapan kişilere büyü yapsanız dahi büyüden sonuç alamazsınız.

Yukarıda sayılan kişiler üzerine büyü yapmak zaten hoş karşılanmaz. Müslüman kişinin büyü sonucunun bütün Müslüman kardeşlerinin ve büyüklerinin hayrına olacağını bilmesi gerekir. Aksi halde büyü yapmak kişinin başının derde girmesine neden olur. Kişinin hayatı büyüden sonra büyük bir ızdırapa dönebilir.

Su ile İç Çamaşırı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Su ile iç çamaşırı büyüsü bozmak için iki litre su alın. Suyun içine tuz ekleyin. Tuzu suyun içinde güzelce karıştırarak suyu homojen hale getirin. Suyun içine kendi iç çamaşırınızda bir parça keserek ekleyin. Suyun içinde iç çamaşırını bir gün bekletin. Bu sırada “Su ile büyüler bozulur gider. Su büyüleri temizler.” İfadesini 5 kere tekrar edin. Kabı koyduğunuz suyun ağzının kapalı olmasına özen gösterin. 1 gün dolduktan sonra suyu toprağa dökün. Kestiğiniz iç çamaşırı parçasını iç çamaşırınıza dikin. İç çamaşırınızı 2 gün boyunca giyin.Böylece kesin sonuç veren iç çamaşırı büyüsü bile yapılmış olsa, büyü bozulur gider. Büyü bozma işlemi hakkında kimseye bir şey söylemeyin. Büyü yapma ve bozma işlemlerinin tümünün saklı kalması gerekir.

Kırmızı İç Çamaşırı ile İç Çamaşırı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kırmızı renkli iç çamaşırı kullanarak iç çamaşırı büyüsü yapmak kişinin büyü yaptığı kişi ile arasında aşk olmasını sağlar. İç çamaşırı büyüsü ile aşk kolay bir uygulamadır. İç çamaşırını alıp, bunu elde yıkamanız bu sırada “büyü yerini bulsun. Aşk olsun.” İfadesini 5 kere tekrar edin. Kişiden aldığınız iç çamaşırını o fark etmeden geri yerine koyun. İç çamaşırı büyüsü arasında yapımı en kolay büyü budur. Fakat bu büyünün etkilerinin ortaya çıkabilmesi açısından 10 gün kadar beklemek ve de sabırlı olmak gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir