Güzellik Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Güzellik büyüsü sayesinde istediğiniz ortamda veya istediğiniz kişiye karşı güzel görünmeniz mümkündür. Kişiler sizin güzel yönlerinizi görecektir.

Guzellik buyusu 2

Güzellik büyüsü nedir? Büyüler arasında kadınlar tarafından kullanılan büyüler oldukça fazladır. Genellikle büyüleri de kadınlar daha fazla yaptırmaktadır. Ak büyü kategorisinde yer alan bu büyü kısmetinizi açmaya yöneliktir. Büyü yapılmasının ardından kısmetiniz oldukça açılacaktır. İstediğiniz ortamdaki karşı cins bireylere karşı daha güzel görünmenizi sağlar. Ayrıca kişiye özel olarakta büyüyü yaptırmanız mümkündür. Genel olarak yapılış şekli belirli bir ortama yönelik olurken bu tarzda yapılanları da mümkündür. Büyünün yapılmasının ardından büyüyü yaptırdığınız kişi ilk uykusuyla birlikte büyünün etkisi altına girecektir. Büyü kısa sürede karşınızdaki kişiyi sizin yönünüzde olumlu düşüncelere dalmasını sağlayacaktır.

Büyüleri yapmak için güvenilir medyum hocalar ile çalışmak oldukça önemlidir. İsterseniz internet sitemizden güvenilir medyumlar ile ilgili yazılarımıza göz atabilirsiniz. Yazılar için sitemizde medyumlar kategorisi bulunmaktadır.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Kara Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozan Hocalar 2022

Güzellik Büyüsü Nedir? 

Büyüler genellikle yapılış amacına yönelik isimlendirme ile duyurulmaktadır. Bu sayede herkes yaptırmak istediği büyü ile ilgili bilgi sahibi olabilmektedir.

Guzellik buyusu 3

Güzellik büyüsü nedir? Büyü herhangi bir ortama, karşınızdaki bir kişiye ve direkt olarak sizin üzerinize yapılabilir. Üç farklı formatta da hedeflediğiniz kitle size karşı derin duygular beslemeye başlayacaktır. Büyünün erkekler için olanı bazı medyum hocalar yapmaktadır. Fakat genel olarak kullanımı kadınlar için olarak bilinmektedir. Büyüyü kendinize yaptırmanız durumunda kısmet büyüsü olarak geçmektedir. Kısmetiniz oldukça açılır ve her girdiğiniz ortamda mutlaka sizinle sohbet etmek isteyen birileri olacaktır. Buna karşın büyü evli kişilere asla etki etmez. Evli kişiler size karşı ne düşünüyorsa düşünceleri o yönde devam edecektir. Bundan dolayı eğer etkilemek istediğiniz kişi evli, nişanlı veya sevgilisi olan biriyle başka yöntemler denemelisiniz!

Evli, nişanlı ve sevgilisi olan kişilere yapılan büyülerin kara büyü olarak geçtiğini unutmayın! 

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: 41 Dikiş Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Belirtileri Nelerdir?

Güzellik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyüleri kendileri yapmak isteyen birçok insan, büyülerin nasıl yapıldığını araştırır. Büyüleri yapmak için neler gerekiyor gelin birlikte bakalım…

Güzellik büyüsü nasıl yapılır? Büyünün yapılması için kadim zamanlardan gelen büyü gücünü kullanacak birisine ihtiyaç vardır. Çünkü o anlamlı sözleri, ritüel işlemleri normal insanların yapması bir fayda göstermeyecektir. O anlamlı sözleri ve ritüel işlemleri gerçekleştirmek için ise kişinin tecrübe sahibi olması oldukça önemlidir. Çünkü büyülerin yapılması için oldukça bilgili olmak ve bilgiyi işleme dökmek gerekmektedir. Büyü yaptırmak istiyorsanız güvenilir medyum hocalar bulmak ve duruma öyle devam etmek en doğrusu olacaktır. Güvenilir hocalar bulduktan sonra hocanın sizden istediğini malzemeleri temin etmeniz durumunda, hocalar sizin için büyüyü yaparlar.

Büyüleri yaptırmak için gerekli malzemeleri hocalar kendileri de karşılayabilirler. Bu durumda büyünün yapımı sırasında daha fazla ücret ödemeniz gerekmektedir. Fakat bazı hocalar bu işi hayrına da yapmaktadır. Hocayla görüştükten sonra konu hakkında daha bilgili olabilirsiniz.

Güzellik Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Büyünün etkilerini bilmek nasıl davranmanız gerektiği konusunda sizi bilgilendirecektir. Çünkü her büyünün kötü ve iyi etkileri bulunmaktadır.

Güzellik büyüsü etkileri nelerdir? 

  1. Girmiş olduğunuz ortamda gözler sizin üzerinizde olacaktır.
  2. Etkilemek istediğiniz birey evli değilse sizinle muhabbet etmek isteyecektir. Muhabbetine karşılık vermeniz durumunda sizden daha çok etkilenecektir.
  3. Büyüyü direkt olarak kendi üzerinize yaptırmanız durumunda, kısmetiniz açılacaktır.

Büyü etkilerini başkalarına yapıldığında 1 gün içerisinde, size yapıldığında ise 7-8 gün içerisinde göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir