Gideni Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Gideni Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Gideni geri getirme büyüsü nedir? Gideni geri getirme büyüsü nasıl yapılır? Bu soru çağlar boyunca birçok farklı kişi tarafından sorulmuştur. Gideni geri getirme büyüsü uzun yıllardır, kişi tarafından istenmeyen, kabul edilemeyen ayrılıkların çözümü olarak karşımıza çıkmıştır. Gideni geri getirme büyüsü sayesinde ayrılık acıları biter ve daha güzel mutlu geleceklerin kapısı aralanır Gideni geri getirme büyüsü en başta sadece sevgililerin kullandığı bir büyü gibi dursa da kapsam alanı bununla sınırlı değildir. Bu yanılgının sebebi ise sıklıkla sevgililerin kendilerini terk eden partnerlerine karşı bu büyüyü uygulamalarından kaynaklanmaktadır.

Bu büyüyü, sevgililerin dışında evli çiftler de evi terk eden partnerlerini geri döndürmek için bir eş ya da evi terk eden ebeveynini geri döndürmek için bir evlat da yaptırabilir. Lakin gideni geri getirme büyüsü sadece duygusal ilişkiler ile sınırlı değildir. İş ortaklarından birinin ortaklığı bozup, yolları ayırma kararlarından sonra da ayrılık istemeyen ortak tarafından sıkça gideni geri getirme büyüsü kullanılmış ve bu sayede maddi çıkarlar korunmuştur.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Söylediğimiz gibi bu büyünün başarılı olmasında ki en önemli kıstas zamandır. Zamanı çok uzatmadan yaptırmalısınız. Bir ikinci önemli etmende seçeceğiniz medyum olacaktır. Bu konuda daha önce büyüler yapmış ve başarılı sonuçlar almış, bilindik medyumlardan birini seçmelisiniz. Seçeceğiniz medyumun mutlaka Havass ilmine hakim olması gerekir. Çünkü Havass kitabında, en az onlarca geri getirme büyüsü bulunmaktadır. Bu büyülerden size en uygun olanını bulup, uygulamakta tabi ki iyi bir medyumun görevidir.

hocaplatform.site Sitemizi ziyaret ederek, hocamızla tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Türkiye’nin en önemli medyumunun elinden, yapılacak bir geri döndürme tılsımı sizi kısa sürede sevdiğiniz insana kavuşturacaktır. Kendinizi güvenilir ellere teslim ederek, kaybettiğiniz mutluluğa yeniden kavuşabilirsiniz. Hocamız Havass ilminde ve Metafizik alanında uzman bir kişidir. Tamamen ilmi çerçeveler içinde size hazırlayacağı tılsımla, kısa sürede eski ve mutlu günlerinize geri dönebileceksiniz. Fakat konumuzun başında da belirttiğimiz gibi Nefise hocaya, seneler sonra kalkıp gelip de eşimin geri dönmesini istiyorum demeyin. Ayrılıktan hemen sonra ya da kısa bir zaman kaybından sonra, mutlaka hocamıza ulaşın. Bu büyüyü başarılı kılan en önemli etmen, kısa süre içinde müdahale edilmesiyle elde edilir.

Gideni Geri Getirme Büyü Çeşitleri Nelerdir?

ideni geri getirme büyüsü tek bir büyüden oluşmaz. Farklı malzemelere ihtiyaç duyan ve farklı yöntem, ritüelleri bulunan birçok gideni geri getirme büyüsü vardır. Gideni geri getirme büyüleri bu farkların dışında tesir etme zamanına göre ve yapılış amacına göre de farklılık gösterirler. Gideni geri getirme büyülerinden en popüler olanları:

  • Giden kocayı geri getirme büyüsü
  • Kaşık büyüsü ile gideni geri getirme
  • En tesirli gideni geri getirme büyüsü
  • Resimle yapılan gideni geri getirme büyüsü
  • İple Yapılan gideni geri getirme büyüsü
  • Mucize gideni geri döndürme duası

ideni Geri Getirme Büyüsü Neden Bir Tane Değildir?

Gideni geri getirme büyüsü neden bir tane değildir? Neden gideni geri getirme büyülerinin yapılışları farklıdır? Her insana aynı gideni geri getirme büyüsü uygulana bilir mi? Gibi soruların oldukça basit bir cevabı vardır. Çünkü büyü yapılacak her insan aynı değildir. Büyü yapılacak kişinin karakteri ve iradesi hangi büyünün yapılacağını belirlemede önemli bir etkendir. Örneğin, en tesirli gideni geri getirme büyüsü iradesi çok güçlü insanlar yüzünden ortaya çıkmıştır.

İradesi güçlü insanlar büyü tesiri altına çok zor girerler bu nedenle onlara özel çok kuvvetli büyüler yapılması gerekir. Lakin bu en tesirli gideni geri getirme büyüsü iradesi zayıf insanlara yapılırsa üzücü sonuçlar doğurabilir. İradesi zayıf insan bu çok etkili büyüyü kaldıramayacak ve fiziksel olarak baş ağrıları halsizlik ve yorgunluk gibi sorunlarla baş etmek zorunda kalacaktır. En tesirli gideni geri getirme büyüsü oldukça zor olduğundan, sıradan medyumların bile bu büyüleri yapmaları önerilmez bu nedenle bu büyüyü yalnızca işinde çok iyi ve deneyimli medyumlar yapabilir.

İple Yapılan Gideni Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Gideni geri getirme büyüsü nedir? Gideni geri getirme büyüsü nasıl yapılır? Gideni geri getirme büyüleri medyumların gizli bilgilerini barındırsa da bazı büyülerin nasıl yapıldığı halk tarafından da bilinmektedir. Örneğin:

İple yapılan gideni geri getirme büyüsü oldukça meşhur olan gideni geri getirme büyülerinden biridir. İple yapılan gideni getirme büyüsünün en önemli püf noktası, büyüde kullanılan ipin rengidir. Bu büyüde genel olarak ip siyah renktedir. Bazı medyumlar beyaz renkli ipte tercih edebilir ama sayıları oldukça azdır. Ancak renkli ipler bu büyünün felaketi olur. Çünkü renkli ip kullanılan gideni geri getirme büyüsü istenilen şekilde tutmadığı gibi niyetin tersine bir etkide gösterir. Bu nedenle ipin rengi çok önemlidir deneyimsiz medyumlardan ve büyünün bu tarz zararlarından korunmak için mutlaka büyüye başlanmadan ne renk ip kullanılacağını sormak gerekir.

Büyüye ise ipi alıp bir tepsi üzerine koyarak başlanır. (İp kesinlikle renkli olmamalıdır) daha sonra tepsideki ipin yanına kişilerin resmi konur. İp tepsiden alınır ve okunmuş suya batırılır ve kuruyana kadar resimlerin yanında bekletilir. İpin kurumasıyla resimler ateşe verilerek kül olana dek beklenir. Resimlerin kül olduğu durumda yanındaki ipe hiçbir şey olmayacaktır. Son aşama olarak ip ve küller tepsiden alınarak bir ağacın altında toprağa gömülür ve işlem biter. Bu işlem doğru şekilde yapıldığında etkili olacaktır lakin iple yapılan gideni geri getirme büyülerinin tesiri biraz uzun zaman almaktadır.

Gideni Geri Getirme Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Gideni geri getirme büyüsü direk insan iradesine karşı yapılır bu nedenle büyüye maruz kalan kişilerde köklü ve sıra dışı değişikliklere neden olur. Gideni geri getirme büyüsü, umutsuz aşıklar için olduğu kadar maddi çıkarları sarsılmasın diye uğraşan insanlar için de muhteşem bir çözüm yoludur. Gideni geri getirme büyüsü sayesinde sevgilerinden ayrılmak istemeyen ama partnerleri tarafından buna zorlanan insanlar yeniden mutlu bir ilişki başlatıp, ömür boyu kalıcılığıyla sevgi ve saygı dolu ilişkiler kurabilirler. Hatta bu büyü sayesinde ilişkileri öncesinden bile güzel olma şansı yakalar çünkü artık arada koparılamayacak bir bağ oluşmuştur.

İş partnerlerinden kopmak istemeyen insanlar ise gideni geri getirme büyüsü sayesinde işlerini kurtaracak ve belki de iflastan kurtulacaktır. Ortaklık ilişkileri de daha sağlam olacak çünkü büyü yapılan partner, büyü yaptıran iş partnerine sevgi ve saygıyla bağlı olduğu için onun zararına olacak her türlü işten kaçınacak ve işlerini ömür boyu şeffaflık ve sadakat içerisinde yürütecektir. Bir başka örnek olarak da çocukların ebeveynlerine yaptıkları gideni geri getirme büyülerinin etkilerinden bahsedilebilir.

Bazen biten evlilikten sonra bir tarafın sadece eşi değil çocuklarını da terk etmesiyle yaşanan üzücü durum için gideni geri getirme büyüsü kullanıldığında evini terk eden ebeveyn ailene geri dönecek ve eskisinden daha fazla sevgi duyduğu ailesiyle mutlu bir hayat sürecektir. Bunun tam tersi bir örneğinde de aşktan gözü kör olmuş bu nedenle ailesine karşı çıkan, artık ailesiyle görüşmeyen çocukları için ebeveynler gideni geri getirme büyüsüne başvurur. Bu büyü sayesinde yanlışa sürüklendiğine inandıkları çocuklarını kurtarabilir aynı zamanda aile huzurlarını ve mutluluklarını yeniden sağlayabilirler.

Gideni Geri Getirme Büyüsü Zararlı mıdır?

Gideni geri getirme büyüsü nedir? Gideni geri getirme büyüsü nasıl yapılır? Gideni geri getirme büyüsü büyü kurallarına uyularak ve hakiki, deneyimli medyumlar tarafından açık niyetlerle yapıldığında kesinlikle zararsızdır. Ancak deneyimsiz medyumlar ya da medyuma ihtiyaç duymayacağını düşünecek gaflete kapılan sıradan insanlar tarafından yapılan gideni geri getirme büyülerinin tutmadığını görecektir.

Büyülerin tutmaması dışında deneyimsiz bir şekilde yapılan gideni geri getirme büyüleri, büyük yanlışlara sebep olacak bu da büyü yapan kişinin öyle bir amacı olmamasına rağmen büyü yapılan kişiye zarar vermesine olanak sağlayacaktır. Bu zarar yapılan yanlışın boyutuna göre değişiklik gösterir. Ama genel olarak rastlanan büyü yapılan kişinin baş ağrıları çekmesi, devamlı kendini halsiz, yorgun hissetmesi ve kendini bir boşluk içinde bularak mutsuzluk hissi yaşaması gibi geçici durumlar söz konusu olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir