Gideni Geri Getirme Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri

Gideni geri getirme büyüsü ve geri getirme büyüsü benzer kavramlar içermektedir. Fakat ikisi arasında belirli farklar bulunmaktadır.

Gideni geri getirme büyüsü 2

Gideni geri getirme büyüsü nedir? Ayrıldığınız birisiyle tekrardan birlikte olmak istiyorsanız büyü yaptırmak sizi kolay yoldan birlikteliğe kavuşturacaktır. Büyünün yapılması ile birlikte kişi ile kaderleriniz tekrar aynı çizgi üzerinde çakışır duruma gelir. Sonuç olarak ise karşınızdaki kişi sürekli olarak sizi düşünmeye başlar. Aklından hiç çıkamadığınız eski sevgilinizin rüyalarına girmeye başlarsınız. Kişi dışarıda yürürken dahi sizi gördüğünü sanar ve aklı ona oyunlar oynar. Çünkü büyüler genellikle kişinin iradesini etkilemek amacıyla yapılmaktadır. Durumun sürekli böyle ilerlemesi kişinin bilinçaltında eskiye dönme isteği uyandırmaktadır. Sonuç olarak eski sevgiliniz sizinle tekrar barışmak ve hataların kapatılması için konuşma yapacaktır. 

Süreç içerisinde sizin de karşı tarafa adım atmanız onun görüşünü olumlu yönde etkileyecektir. Belirli bir süre geçtikten sonra kişinin size olumsuz davranmayacağından emin olabilirsiniz.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Zenginlik Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Belirtileri

Gideni Geri Getirme Büyüsü Nedir? 

Büyülerin isimleri bazen benzerlik gösterebilir. Fakat içlerinde hem etkilerinde hem de yapılışlarında farklılıklar mevcuttur.

Gideni geri getirme büyüsü 3

Gideni geri getirme büyüsü nedir? Daha önce birlikte olduğunuz fakat ayrıldığınız kişiler olabilir. Eğer durumdan pişmansanız ve eskiye dönüş yapmak istiyorsanız büyü yaptırmak bir tercih olabilir. Büyünün yapılması ile birlikte kişi ile kaderleriniz tekrar aynı çizgi üzerinde çakışır duruma gelir. Sonuç olarak ise karşınızdaki kişi sürekli olarak sizi düşünmeye başlar. Aklından hiç çıkamadığınız eski sevgilinizin rüyalarına girmeye başlarsınız. Kişi dışarıda yürürken dahi sizi gördüğünü sanar ve aklı ona oyunlar oynar. Çünkü büyüler genellikle kişinin iradesini etkilemek amacıyla yapılmaktadır. Durumun sürekli böyle ilerlemesi kişinin bilinçaltında eskiye dönme isteği uyandırmaktadır. Sonuç olarak eski sevgiliniz sizinle tekrar barışmak ve hataların kapatılması için konuşma yapacaktır. 

Süreç içerisinde sizin de karşı tarafa adım atmanız onun görüşünü olumlu yönde etkileyecektir. Belirli bir süre geçtikten sonra kişinin size olumsuz davranmayacağından emin olabilirsiniz.

Gideni Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyülerin yapmayı öğrenmeden kendi başınıza büyü yapmanız oldukça sakıncalı bir durumdur!

Gideni geri getirme büyüsü nasıl yapılır? Büyülerin yapılması için öncelikli olarak güvenilir medyum hocalar bulmanız gerekmektedir. Çünkü büyülerin yapılması için kadim zamanlardan gelen büyü gücünü kullanabilen insanlar gerekmektedir. Yalnızca gücün kullanılması da değil, hocaların yanında eğitim alarak kendini geliştirmiş insanlar bulmalısınız. Çünkü büyülerin yapımı sırasında oluşacak terslikler, size ve çevrenize yan etki olarak sorunlar çıkaracaktır. Bundan dolayı ilk işlem olarak güvenilir medyumlar bulmanız gerekiyor. Daha sonrasında ise hocaların sizden istemiş oldukları malzemeleri tamamlamanız gerekmektedir. Eğer malzemeleri hoca temin edecek ise, temin etme süresine kadar beklemelisiniz. Daha sonraki süreçte büyüden önce bakım uygulaması yapılmaktadır. Bakım uygulaması sayesinde kişinin işlem tahtası açık hale gelir. Açık olan işlem tahtasına da büyünün işlemesi çok daha olasıdır. 

Kendi başınıza bir şeyler yapmadan önce hocalardan yardım almayı ihmal etmeyin.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Sabun Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Kimler Yapar?

Gideni Geri Getirme Büyüsü Etkileri

Büyülerin etkileri isimlerinde yazan kısmı tamamlar niteliktedir. Bu büyü de eski sevgiliniz ile tekrar barışmanızı sağlayacaktır.

Kara büyü olan bu büyü, karşınızdaki kişinin sevgilisi, nişanlısı veya eşi olmasını umursamaz. Karşınızdaki kişinin tek düşüncesi siz olursunuz. Ne kadar dayanırsa dayansın kişi kendini kısa süre sonra sizde bulacaktır. Size karşı adımlar attığını gördüğünüz zaman sizde karşılık vermeyi unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir