Giden Sevgiliyi Geri Getirme Ritüeli Nedir? Nasıl Yapılır?

Giden sevgiliyi geri getirme ritüeli nedir? Ritüeller büyü ve yapılan işlemler bütünü olarak geçmektedir. İşlemlerle birlikte eski sevgilinize kavuşabilirsiniz.

Giden sevgiliyi geri getirme ritueli 2

Giden sevgiliyi geri getirme ritüeli sayesinde insanlar manevi açıdan kaybettikleri insanlara tekrardan kavuşmaktadır. Bu ritüel sayesinde ayrılan sevgililer, ilişkileri biten evlilikler tekrardan birbirlerine kavuşabilir. Diğer geri getirme büyüsünün aksine bu büyüde, canlılara yönelik işlem yapılmaktadır. Çünkü büyü de olsa vefat eden birinin geriye gelmesi mümkün değildir. Çeşitli büyüler ile kısa süreliğine gelmiş gibi gösterilse dahi, ölen kimse bu dünyaya tekrar gelemez.

Özellikle ayrılan sevgililer tarafından oldukça fazla tercih edilen bu ritüel medyum hocalar tarafından yapılmaktadır. Medyum hocalar ayrılan çiftlerin tekrar bir araya gelmesi için birbirlerinin aklına girmelerini sağlamaktadır. Bu sayede taraflar ilişkilerine bir şans daha verecektir. Kısacası yapılan bu büyü iyi amaçlı yapılan nadir büyüler arasında gelmektedir. 

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Medyumlar Büyü Yapar mı? 2022

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Ritüeli Nedir?

Ritüeller büyülerden daha işlevsel olarak etki gösterirler. Çünkü ritüel işlemeler sırasında büyü yapmanın yanı sıra kontroller ve bakım işlemi de uygulanmaktadır.

Giden sevgiliyi geri getirme ritueli 3

Giden sevgiliyi geri getirme ritüeli nedir? Hocaların ritüel yapması veya diğer adıyla büyüyü gerçekleştirmesi için çeşitli güçleri olması gerekmektedir. Bu güçler hocalara doğuştan gelmektedir. Bundan dolayı da çoğu büyünün evde yapılması veya normal insanlar tarafından yapılması imkansızdır. Büyüleri hocalara yaptırmak için güvenilir hocalar bulmaya dikkat etmelisiniz.

Geri getirme adı altında gerçekleştirilen birçok ritüel bulunmaktadır. Hocanızın uyguladığı yönteme göre bu ritüelin etki süresinde değişiklikler görülecektir. Fakat ritüelin hızlı etki etmesini istiyorsanız yapmanız gereken bazı işlemler mevcuttur. Örnek olarak ritüelin gerçekleşmesi için karşınızdaki kişinin eşyalarına ihtiyaç duyarsınız. Eğer kişinin kendine ait parçaları ritüel esnasında kullanırsanız daha hızlı etki edecektir. Bahsettiğimiz parçalar: Tırnak, saç teli, vücut kılı, kan ve deri parçası olabilir.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Gideni Geri Getirme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Ritüeli Nasıl Yapılır?

Giden sevgiliyi geri getirme ritüeli nasıl yapılır? Ritüelin yapılma aşamaları aşağıda yer almaktadır.

Ritüellerin hızlı ve tam olarak uygulanması için medyum hocalardan yardım almak gerekmektedir. Medyum hocalar bu konuda bizlere nasıl bir yol izleneceği hakkında detaylı bilgi vermektedir. Hocalardan aldığımız bilgi neticesinde bizden istenilen gereçleri hazırlamamız gerekir. Hazırladığımız araçlar doğrultusunda hoca ne kadar süre içerisinde etki edeceği konusunda bizleri bilgilendirmektedir. Ritüelin gerçekleşmesi için yapılan işlemlerde çeşitli dualar okunarak kişinin kişisel eşyalarıyla bütün haline getirilir. Kişi genellikle ilk uykuya daldığı gün büyünün etkisi altına girecektir. Fakat bazı hocaların yaptıkları büyüler, kişi daha uykuya girmeden etki etmektedir. Bundan dolayı bulacağınız hocanın da büyünün hızlı etki etmesi açısından önemi büyüktür.

Hocalardan yardım alarak ritüelin daha hızlı olması konusunda bilgilendirme alabilirsiniz. Fakat elinizde kişiye ait parçalar yoksa bu büyünün hızlı etki etmesi oldukça zordur.

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Ritüeli Belirtileri

Büyünün belirtilerine bakarak işlevselliği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Çünkü ritüel işlemlerin insanlara etki etme olasılığı %99 dolaylarındadır.

Giden sevgiliyi geri getirme ritüeli belirtileri nelerdir?

  1. Eski sevgiliniz size dönmek için ilk adımı atacaktır.
  2. Sevgiliniz, siz hatalı olsanız bile daha ılımlı davranarak size adım atacaktır.
  3. Sizinle birliktelik yaşamak için bir şans daha vermek isteyecektir.

Büyü yukarıdaki etkileri ortalama olarak 10 gün içerisinde göstermektedir. Etkisini göstermeye başladığı ilk andan itibaren, karşınızdaki kişinin size hamle yapacağından emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir