Geri Getirme Çalışması Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri

Geri getirme çalışması sayesinde uzak kaldığınız eski sevgilinize kavuşabilirsiniz. Medyum hocalar ile anlaşarak çalışmanın nasıl ilerleyeceği konusunda detay öğrenebilirsiniz.

Geri getirme çalışması 2

Geri getirme çalışması nedir? Ayrıldığınız birisiyle tekrardan birlikte olmak artık sizin elinizde! Medyum hocalar ile anlaşarak büyü, ritüel ve çalışma yaptırarak ilerleme sağlayabilirsiniz. Karşınızdaki kişiye yapılacak olan işlemler onunla kaderinizin aynı çizgiye girmesini sağlar. Aynı zamanda onun iradesini etkileyerek sizden başkasını gözünün görmesine izin vermez. Sağlamış olduğu bu özellikler, karşınızdakinin hayatını etkileyecek değerli de olsa ak büyü olarak adlandırılmaktadır. Kara büyülerin yapılması dinimizce yasak kılınmıştır. Fakat ülkemizde birçok medyum hoca ak büyülerin yapılmasında sakınca olmadığını savunmaktadır. Hayırlı işlere adım atıldığından dolayı büyü yaptırarak sevdiğiniz kişiyle bir ömür geçirebilirsiniz.

Büyünün tam olarak yapılması durumunda karşınızdaki kişiyle herhangi sorun yaşamazsınız. Ayrıca yan etkileri de, tam yapılması durumunda asla karşınıza çıkmaz. Bu yüzden güvenilir medyum hocalar ile çalışmanız önerilmektedir.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Büyü Yapan Medyum Hocalar 2022

Geri Getirme Çalışması Nedir? 

Geri getirme çalışması, sizi terk etmiş birisiyle tekrardan birlikte olmanızı sağlamaktadır. Büyünün detaylarını öğrenmek için tıklayın…

Geri getirme çalışması nedir? Terk ettiğiniz, terk edildiğiniz veya karşılıklı olarak ayrıldığınız birisiyle tekrardan birlikte olmak mı istiyorsunuz. Eğer böyle düşünceniz varsa ve doğal yollar ile bunu başarmak imkansız veya zorsa işlem tam size göre! Büyü, ritüel ve çalışma işlemiyle bunu başarmanız mümkündür. Karşınızdaki kişiye yapılacak işlem ile birlikte, karşınızdaki kişi size tekrar kavuşmak için can atacaktır. Başka birisine bağlanması bile sorun değildir. Fakat başka biriyle görüşme yaşıyorsa kötü amaçlı bir işlem olacağından dolayı bazı medyum hocalar yapmayacaktır. Çünkü yapıldığı zaman karşınızdaki kişi hayatında sizden başkasını istemeyecek düzeye gelmektedir. Kişinin yediği yemek, içtiği su sizi hatırlatacak hale gelecektir. Bundan dolayı yaptırmak oldukça kuvvetli bir bağlılığı beraberinde getirecektir.

Karşınızdaki kişiyi tekrardan kendinize bağlamak istiyorsanız işlemleri yaptırmanız önerilir. Güvenilir medyum hocalar ile çalışarak bağlama işlemini yaptırabilirsiniz. 

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Bağlama Çalışması Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri

Geri Getirme Çalışması Nasıl Yapılır?

Çalışmaların yapımını bilmek sürecin sizin açınızdan daha hesaplı geçmesini sağlamaktadır. 

Geri getirme çalışması 3

Geri getirme çalışması nasıl yapılır? Büyülerin yapılması için öncelikli olarak güvenilir medyum hocalar bulmanız gerekmektedir. Çünkü büyülerin yapılması için kadim zamanlardan gelen büyü gücünü kullanabilen insanlar gerekmektedir. Yalnızca gücün kullanılması da değil, hocaların yanında eğitim alarak kendini geliştirmiş insanlar bulmalısınız. Çünkü büyülerin yapımı sırasında oluşacak terslikler, size ve çevrenize yan etki olarak sorunlar çıkaracaktır. Bundan dolayı ilk işlem olarak güvenilir medyumlar bulmanız gerekiyor. Daha sonrasında ise hocaların sizden istemiş oldukları malzemeleri tamamlamanız gerekmektedir. Eğer malzemeleri hoca temin edecek ise, temin etme süresine kadar beklemelisiniz. Daha sonraki süreçte büyüden önce bakım uygulaması yapılmaktadır. Bakım uygulaması sayesinde kişinin işlem tahtası açık hale gelir. Açık olan işlem tahtasına da büyünün işlemesi çok daha olasıdır. 

Yazılarımız içerisinde büyü yapmanın genel hatları paylaşılmaktadır. Çünkü büyü yapımını paylaşmak sizlere kötü sonuçlar doğurabilir. Kendi başınıza bir şeyler yapmadan önce hocalardan yardım almayı ihmal etmeyin.

Geri Getirme Çalışması Etkileri

Çalışmaların etkileri yalnızca büyü yapısına göre daha iyi sonuç vermektedir. Bundan dolayı da birçok insan ritüelleri de işin içine katmaktadır.

Geri getirme çalışması etkileri nelerdir? Çalışma sonucunda karşınızdaki kişinin size sürekli olarak adım attığını göreceksiniz. Karşılık verdiğiniz zaman da tekrardan uzun süreli bir birliktelik yaşamanız mümkün hale gelecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir