Geri Getirme Çalışması Nedir? Nasıl Yapılır? Belirtileri

Geri getirme çalışması sayesinde sizden ayrılan birisiyle tekrardan birliktelik sağlamanız mümkündür. Çalışma büyü ve ritüel işlemlerin hepsini birlikte işler.

Geri getirme calismasi 2

Geri getirme çalışması nedir? Çalışma sizden ayrılan, terk eden veya sizin ayrıldığınız kişiyle tekrardan birlikte olmanızı sağlamaktadır. Genellikle büyük suçlar işleyerek ayrılan bireyler bu büyüye başvurmaktadır. Büyü sayesinde ruh eşiyle tekrardan birliktelik kurmanız mümkün hale gelmektedir. Çünkü çalışma işlemi karşınızdaki kişiyle olan birlikteliğinizi pekiştirmektedir. İşleyiş olarak karşınızdaki kişi siz veye kendi her ne kadar suçlu olursa olsun dönmek istemektedir. Karşınızdaki kişi sürekli olarak rüyalarında sizi görür, sürekli sizi düşünür ve sizsiz yapamaz hale gelir. Sonuç olarak sizi affedecek ve size yakın sürede geri dönecektir. Dönüş süresi büyünün işlemesinin ardından 1 aylık süreci kapsamaktadır. Süreci hızlandırma amacıyla sizin de bu dönemde karşı tarafa yakın olmanız önerilmektedir.

Büyüyü yaptırdıktan sonra hocanın yönergelerine uyarak büyünün tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede çalışma tamamen işlemektedir.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Medyum Hocalar

Geri Getirme Çalışması Nedir? 

Geri getirme çalışması, geri getirme büyüsünü önemseyen kişiler tarafından araştırılmaktadır. Her yöntemde olduğu gibi bu yöntemde de hızlanmak için belirli teknikler mevcuttur.

Geri getirme calismasi 3

Geri getirme çalışması sayesinde insanlar manevi açıdan kaybettikleri insanlara tekrardan kavuşmaktadır. Bu ritüel sayesinde ayrılan sevgililer, ilişkileri biten evlilikler tekrardan birbirlerine kavuşabilir. Diğer geri getirme büyüsünün aksine bu büyüde, canlılara yönelik işlem yapılmaktadır. Çünkü büyü de olsa vefat eden birinin geriye gelmesi mümkün değildir. Çeşitli büyüler ile kısa süreliğine gelmiş gibi gösterilse dahi, ölen kimse bu dünyaya tekrar gelemez.

Özellikle ayrılan sevgililer tarafından oldukça fazla tercih edilen bu ritüel medyum hocalar tarafından yapılmaktadır. Medyum hocalar ayrılan çiftlerin tekrar bir araya gelmesi için birbirlerinin aklına girmelerini sağlamaktadır. Bu sayede taraflar ilişkilerine bir şans daha verecektir. Kısacası yapılan bu büyü iyi amaçlı yapılan nadir büyüler arasında gelmektedir. 

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Büyü Yapan Hocalar 2022

Geri Getirme Çalışması Nasıl Yapılır?

Geri getirme çalışması, uygulamak için mutlaka hocaya ihtiyacınız vardır. Çünkü kendi yöntemleriniz ile yapacağınız ritüeller hızlı olmayacaktır. Hatta belki işe bile yaramayacaktır.

Ritüellerin hızlı ve tam olarak uygulanması için medyum hocalardan yardım almak gerekmektedir. Medyum hocalar bu konuda bizlere nasıl bir yol izleneceği hakkında detaylı bilgi vermektedir. Hocalardan aldığımız bilgi neticesinde bizden istenilen gereçleri hazırlamamız gerekir. Hazırladığımız araçlar doğrultusunda hoca ne kadar süre içerisinde etki edeceği konusunda bizleri bilgilendirmektedir. Ritüelin gerçekleşmesi için yapılan işlemlerde çeşitli dualar okunarak kişinin kişisel eşyalarıyla bütün haline getirilir. Kişi genellikle ilk uykuya daldığı gün büyünün etkisi altına girecektir. Fakat bazı hocaların yaptıkları büyüler, kişi daha uykuya girmeden etki etmektedir. Bundan dolayı bulacağınız hocanın da büyünün hızlı etki etmesi açısından önemi büyüktür.

Hocalardan yardım alarak ritüelin daha hızlı olması konusunda bilgilendirme alabilirsiniz. Fakat elinizde kişiye ait parçalar yoksa bu büyünün hızlı etki etmesi oldukça zordur.

Geri Getirme Çalışması Belirtileri

Geri getirme çalışması,  genellikle ritüel olarak yapılmaktadır. Fakat çalışma ve sadece büyü olarak yapıldığı türleri de bulunmaktadır.

Ritüel olarak yapılmasından ötürü de oldukça basit bir işlemdir. Çünkü kişinin kişisel eşyaları veya kişinin bir parçası ile kolaylıkla yapılmaktadır. Tabi buradaki zorlu işlem de kişinin eşyasını veya parçasını hocaya temin etmektir. Belirtileri ise kişinin size tekrardan dönmek için uyguladığı tüm çabalardır. Karşınızdaki kişiden çaba görüyorsanız büyü tam olarak yapılmış demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir