Evlilik Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Evlilik büyüsü, bir araya gelemeyen çiftlerin kavuşması amacıyla yapılan büyüler arasında gelmektedir. Çoğu medyum hoca tarafından yapılmaktadır.

Evlilik büyüsü nedir? İnsanlar arasında birliktelik veya çekim olmasına karşın bazı durumlarda evlilik olmayabilir. Bu işlemin çözümünün de büyüler sayesinde gerçekleşmesi mümkün hale gelmektedir. Evlilik amaçlı yapılan bu büyünün genel amacı, diğer etken kişilerin aradan çekilmesini sağlamaktır. Buna karşın platonik olduğu kişilere de bu büyüyü yaptıran insanlar bulunmaktadır. İki türlü de ak büyü kategorisinde yer almaktadır. Çünkü büyünün %100 etkisi yoktur. Sadece karşınızdaki kişinin sürekli olarak aklına gelmeniz gibi durumlar olacaktır. Bunun sonucunda karşınızdaki kişi sizinle bir ilişki yaşamak isterse yaşar fakat aklında başkası varsa bu durum farklı sonuçlanacaktır.

Ak büyü kategorisinde olan büyüler ülkemizde bulunan çoğu medyum hoca tarafından yapılır. Fakat ak büyü – kara büyü, her türlü büyü işlemi için güvenilir medyum hocalar bulmak oldukça önemlidir. 

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Resimle Ayırma Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Belirtileri

Evlilik Büyüsü Nedir? 

Evlilik büyüsü
Evlilik büyüsü, bir araya gelemeyen çiftlerin kavuşması amacıyla yapılan büyüler arasında gelmektedir.

Kavuşamayan çiftlerin veya platonik aşıkların buluşması ve kavuşması için yapılan büyü çeşididir. Büyü sayesinde birliktelik olma olasılığı oldukça yüksektir fakat kesin değildir.

Evlilik büyüsü nedir? Bu büyü sayesinde kavuşamayan ve platonik olarak seven kişilerin gönüllerindeki olayın gerçekleşmesi sağlanır. Ak büyü kategorisinde yer alan büyü aradaki kötü amaçlı kişilerin olaydan çekilmesini sağlamaktadır. Büyü yapılış olarakta oldukça basit olmasına karşın etkili büyüler arasında gelmektedir. Sonuç olarak tamamen etkili olmamasına karşın karşınızdaki kişiye büyük etkiler yaratacaktır. Geriye kalan süreçte sizin de büyü ile birlikte karşınızdaki kişiyle muhabbet etmeniz ve işi ilerletmeniz daha iyi sonuçlar almanızı sağlar. Bundan dolayı bir nevi tevekkül yapar gibi, büyüyü yaptırdıktan sonra da karşınızdaki kişiyle ilgilenmeye devam etmelisiniz.

Ak büyü kategorisinde bulunan bu büyü sayesinde sevdiğiniz kişiye kavuşmanız artık hayal olmaktan çıkabilir. Tabi sizin de biraz cesaretli olarak adım atmanız oldukça iyi olacaktır.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Makas Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Kaç Günde Etki Eder?

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyülerin yapımı genellikle medyum hocalara saklı olsa da bilginiz olması ve dolandırılmamanız açısından internet sitemizde de paylaşılır. Bilgileri okuyarak medyum hocanın tarifi hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Evlilik büyüsü nasıl yapılır? Büyünün yapımından önce karşınızdaki kişinin bakım işleminin gerçekleştirilmesi gerekir. Bakım işleminin gerçekleştirilmesi için ise kişinin fotoğrafı, annesinin adı ve doğum tarihi gereklidir. Sağlamış olduğunuz bilgiler kişinin fotoğrafına yazılarak kişinin işlem tahtasının açık olması için ritüeller yapılır. Ritüel işleminin tamamlanmasının ardından ise büyü yapmaya başlanabilir. Evlenme ile alakalı büyülerde genellikle gerekli malzemeler medyum hocalar tarafından sağlanmaktadır. Çünkü gerekli malzemeler kolay bir şekilde temin edilebilir. Fakat bazı hocalar büyünün daha etkili olması açısından karşınızdaki kişiye ait özel bir eşyayı sizden isteyebilir. Bu durumda sizin elinizi taşın altına koyup hareket etmeniz gerekecektir.

Sağlamış olduğunuz eşyalar ile birlikte medyum hocalar tarafından büyü tamamlanır. Ak büyülerin etki etmesi 4 gün ila 14 gün arasında süre almaktadır. 

Evlilik Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Büyülerin etkileri, büyü yaptıracak kişiler tarafından en çok merak edilenler arasında gelmektedir.

Evlilik büyüsü etkileri nelerdir? 

  • Büyü etki ettikten sonra karşınızdaki kişi size karşı bir adım atacaktır.
  • Kişi atmış olduğu adımda sizinle ilgili genel kanılara varacak, sürekli olarak bunu düşünecektir.
  • Karşınızdaki kişinin sürekli olarak rüyalarında sizi görmesi gibi olaylar yaşanacaktır.
  • Sizinle vakit geçirmek için karşınızdaki kişinin çaba harcadığını göreceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir