Evlenme Büyüsü – Nedir? Nasıl Yapılır? Belirtileri Nelerdir? 2022

Evlenme büyüsü nedir? Büyü evliliği pek aklına gelmeyen veya arası son zamanlarda bozulan çiftlere yapılmaktadır. Bir nevi bağlama büyüsüdür.

Evlenme büyüsü ile birlikte evliliği çiftlerden sadece birinin düşünmesi ikiye çıkarılmaktadır. Kısacası çiftlerin ikisinin de düşüncesinin evlilik yönünde olması sağlanmaktadır. Bu büyü türü özellikle son zamanlarda arası bozulan veya uzun bir ilişkisi olmasına rağmen evlenemeyen çiftler için yapılmaktadır. İyi niyetli bir büyü olmasından dolayı ak büyü kategorisinde incelenmektedir. Büyüyü yaptıran çiftlerin evlilik yönünde adımlar atması ve bir aile kurması amaçlanmaktadır. İyi niyetli bir büyü olmasından dolayı da genellikle çoğu medyum hoca tarafından yapılmaktadır.

Ülkemizde iyi niyetli büyüler çoğu medyum hoca tarafından yapılmaktadır. Fakat bunu fırsat bilen bazı kişiler, kendilerini medyum gibi tanıtıp büyü yapmaya çalışmaktadır. Bu sizin hem zamanınızı hem maddiyatını kötü etkileyecektir. Bundan dolayı güvenilir hocalar bulmaya özen göstermelisiniz.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Sadakat Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir? 2022

Evlenme Büyüsü Nedir?

Evlenme büyüsü

Evlenme büyüsü, evlilik isteyen çiftlerin bir türlü beraber olamamaları durumunda yapılan iyi niyetli büyüler arasında yer almaktadır.

Kadim güçler sayesinde yapılan büyüler, insanlara sandıklarından çok daha fazla etki etmektedir. Yapılan evlilik büyüsü de iyi niyetli bir büyü olmasına karşın oldukça etkili büyüler arasında gelmektedir. Bu büyü genellikle çiftler arasında bir kişinin evliliğe olan düşüncelerinin yakın zamanda olmamasından yapılmaktadır. Fakat bazı durumlarda çiftlerin ikisinin de evlilik istemesine rağmen aileleri bu yönde düşünmez. Bu gibi sorunlarla karşılaşılması durumunda da ailelere büyü yaptırılması mümkündür. Medyum hocalar tarafından yapılan büyüler bu kapsamda da incelenmektedir. Çoğu medyum hoca genellikle çiftler arasında yapılacak olan evlilik büyüsünü yapsa da bazı hocalar ailelerin de durumdan etkilenmesini sağlar.

Evlilik büyüsü yaptırmak istediğiniz hocanın referanslarına mutlaka göz atmalısınız. Mümkünse daha önceden o hizmeti alan bir tanıdığınıza veya internet araştırmalarına göz atmalısınız.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Nohut Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir? Etki Süresi 2022

Evlenme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evlenme büyüsünün yapılmasında istenilen malzemeler kolay bir şekilde temin edilebilir. Bundan dolayı büyü hızlı şekilde yapılmaktadır.

Evlenme büyüsü yapımı sırasında hocaya danışan kişiden istenilen malzemeler şu şekildedir: Kendi fotoğrafınız, eşiniz olacak kişinin fotoğrafı, aile üyelerinin isimleri, eşiniz olacak kişinin aile üyelerinin isimleri. Bu bilgiler doğrultusunda yapılan bağlama ritüeli ile birlikte kişiler büyü ile birbirine bağlanmaktadır. Büyü ile birbirine bağlama sonucunda gerçekleşecek olan olayların sonucu evliliğe dayanmaktadır. Bundan dolayı büyü yapımı sırasında fotoğrafa dikiş atılması görülecektir.

Medyum hocalar tarafından yapılan evlilik büyüsünden etkili sonuç almak istiyorsanız dediğimiz gibi güvenilir hocalar bulmanız gerekmektedir. Ayrıca internet sitemizde yer alan büyülere ve hoca yorumlarına da mutlaka göz atmalısınız!

Evlenme Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Evlenme büyüsü belirtileri bağlama büyüsünün belirtileri ile aynı oranda gelişmektedir. Kısacası evlilik amaçlı yapılan bu büyü bir nevi bağlama büyüsüdür.

Evlenme büyüsü belirtileri nelerdir?

  1. Bu işlemin yapıldığı kişiler genellikle birkaç gün dalgın bir ruh haline sahip olurlar.
  2. İşlemin yapıldığı kişiler özellikle ilk günlerde odaklanamama sorunu yaşayabilir.
  3. Kişi sürekli bir özlem haline bürünebilir. Bunun neticesinde depresif şarkılar dinlemesi, hareketler sergilemesi görülecektir.
  4. Büyünün yapıldığı kişi karşısındaki kişiyi daimi olarak rüyasında görecektir. Bu durum da ister istemez bilinçaltına işleyecektir. Sonuç olarak kişi karşısındaki kişiyle ilgili düşüncelere girer.
  5. Büyünün işlevlerinin son aşamalarında kişi karşısındaki kişinin sesini kulağında sürekli duyabilir. Kişinin kulağının çınlaması ve sürekli olarak karşısındakinin ona seslendiğini sanması bundan dolayı normaldir.
  6. Etki süresi içerisinde kişi istese dahi başkası ile birlikte olamaz. Başkası ile yapılacak herhangi fiziksel ve duygusal bağ kurma işlemi bu dönemde mümkün değildir.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir