Ermeni Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri

Ermeni büyüsü, isminden de anlaşıldığı üzere Ermeniler tarafından yapılan büyülere denilmektedir. Büyü isminden dolayı Ermeni papazlar tarafından yapılmaktadır.

Ermeni büyüsü nedir? Genellikle bu büyüyü ak büyü olarak duyuran birçok internet sitesi bulunmaktadır. Fakat bilinenin aksine papazlar tarafından yapılan bu büyü kara büyü kategorisinde incelenmektedir. Tıpkı sabun büyüsü gibi bu büyü de karşınızdaki kişinin psikolojisi bozmak için yapılan büyüler arasında gelmektedir. Kişinin ilk aşamada psikolojisinin yerle bir olması daha sonrasında ise fiziksel rahatsızlıkların başlaması görülür. Bu büyü uygulanan kişilerin giderek artan psikolojik bozuklukları olur. Bundan dolayı da kişilerin çevresindekiler de artık kişinin iyiye dönmesi ile uğraşmak istemezler. Çünkü papazlar tarafından yapılan büyüler genellikle insanı çileden çıkarmaya yeter de artar.

Kara büyü kategorisinde bir büyü olmasından dolayı ülkemizde pek fazla yapılmayan büyüler arasında gelmektedir. Üstelik büyünün yapılışının da Ermeni alfabesinden kelimeler içermesi, büyünün yapımını zorlaştırmaktadır.

Bu yazıyı da okumak isteyebilirsiniz: Kısmet Açma İşlemi – Nedir? Nasıl Yapılır? Duası

Ermeni Büyüsü Nedir?

Ermeni Büyüsü
Ermeni Büyüsü

Kara büyü kategorisinde yer alan bu büyü ülkemizde fazla görülmemektedir. Ülkemizdeki medyum hocalar tarafından bu büyü yerine “Sabun Büyüsü” tercih edilmektedir. 

Ermeni büyüsü nedir? Büyünün yapımı sırasında Ermenice yazılar olmasından dolayı ismi bu şekildedir. Genellikle Ermeni papazlar tarafından yapılmasına karşın, Ermenice bilen kimseler tarafından da yapılabilir. Kara büyü kategorisinde yer alan bu büyü, insanların psikolojisini hedef alan büyüler arasındadır. Kişinin iyiye giden kariyerinde muhteşem bir çakış yaşaması gibi örnekleri mevcuttur. Papazlar tarafından oldukça yaygın yapıldığı bilinmesine karşın çözümü de genellikle basittir. Fakat tabi kişinin bu konu hakkında bilgi sahibi olması gerekmektedir.

Ülkemizde medyum hocalar tarafından pek yapılmayan büyüler arasında gelmektedir. Bundan dolayı ülkemizde bu büyüyü yaptırmak isteyen kişiler, aradıkları hocanın güvenilir olmasına dikkat etmelidir. Çünkü son zamanlarda sahte medyum hocalar ortalıkta çok fazla insanı kandırmaktadır.

Bu yazıyı da okumak isteyebilirsiniz: Canbar Büyüsü – Nedir? Nasıl Yapılır? Etki Süresi

Ermeni Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ermeni büyüsü yapılış olarak genel yapılan kara büyülere benzemektedir. Fakat ek olarak papazlara ait malzemelerin kullanıldığı görülmektedir.

Ermeni büyüsü nasıl yapılır? Büyünün yapılması için kişinin ilk öncesinde bakımının yapıldığı görülmektedir. Bakım işlemi için ise kişinin fotoğrafı, anne adı ve doğum tarihinin bilinmesi birçok hoca tarafından yeterli olacaktır. Kişinin bakım işlemi bittikten sonra büyünün yapımına geçilir. Büyü yapımına başlamadan önce gerekli malzemeler hazırlanır. Bunlar: Safran mürekkebi, gümüş Ermeni haçı ve çeşitli otlardan oluşmaktadır. Büyü iki aşamadan oluşmaktadır. İlk aşamada gerekli malzemeler kullanılarak büyü yapılan kişiye karşı tılsımlı sözler söylenir. Sözlerin etki etmeye başladığını anladığı anda, papaz 2. aşamaya geçer. Genellikle 13 tekrardan sonra büyünün etki etmeye başladığı görülmektedir.

Büyünün ikinci aşamasında ise kara büyülerde sıkça görülen kurban verme işlemi yapılır. Ermeniler genellikle 3 koyunun kurban edilmesi sonrasında Demon şeytanlarının çağrılmasıyla büyüyü gerçekleştirir. Farklı papazlar tarafından farklı kurban çeşitleri de mevcuttur.

Ermeni Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Kara büyüler, ak büyülere göre daha geç etkisini gösterse de daha etkili büyülerdir. Peki Ermeni büyüsü etkileri nelerdir?

  1. Kişi daimi olarak kabuslar görmeye başlar.
  2. Etrafındaki kişilere sürekli olarak ölümden korktuğunu anlatmaya başlar. Sürekli bir şeylerin onu öldüreceğini düşünebilir.
  3. Halüsinasyonlar görme büyünün ilk aşamasında kendini gösterir.
  4. Başkasının sesini duyma her büyüde olmasa da genellikle görülmektedir.
  5. Kişi psikolojik olarak çöküntüye girmesiyle birlikte kendine zararlar verebilir.
  6. Bazı vakalarda intihar edilmesi gibi durumlarla karşılaşılır.

Büyünün etkileri tam olarak okumadan büyüyü yaptırmanız doğru olmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir