Domuz Yağı Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir? 2022

Domuz yağı büyüsü kara büyü sınıfında bulunan büyüler arasındadır. Birisine kötülük yapma amacıyla kullanmak mümkündür.

Domuz yağı büyüsü nedir? Kara büyü sınıfında yer alan bu büyü sayesinde karşınızdaki kişiye çeşitli kötülükler yapabilirsiniz. Domuz her ne kadar sevimli görünse de oldukça pis bir hayvan olarak bilinmektedir. Kendi dışkısını yemesinden dolayı da dinimizce haram kılınan hayvanlar arasında gelmektedir. Geçmişten günümüze diğer ırklarda ve kültürlerde domuzlar sevilirken bizim kültürümüz için pek sevilmemektedir. Bunun bir yönü de büyülere dayanmaktadır. Domuz kullanılarak yapılan büyülerin %90’ı kötü amaçlı büyülerden oluşmaktadır. Nadiren de olsa iyi amaçlı kullanılmasına karşın genel olarak karşımızdaki kişinin kötülüğü amaçlanarak yapılmaktadır. Domuz kullanılarak ayırma büyüsü, irade güçsüzlüğü büyüsü, kısmet bağlama büyüsü gibi büyüler yapılmaktadır.

Domuzun yağını kullanarak yapılan da 2 farklı büyü bulunmaktadır. Bu yazımız içerisinde en çok kullanılan ayrılık büyüsünü sizlere aktaracağız. Aşağıdaki başlık üzerinden detayları inceleyebilirsiniz.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Tuz Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Domuz Yağı Büyüsü Nedir? 

Büyüler bazı durumlarda kullanılan maddeye göre adlandırılmaktadır. Çünkü yalnızca büyü adı kullanılarak yapılan birçok method bulunmaktadır.

Domuz Yagi Buyusu
Domuz yağı büyüsü

Domuz yağı büyüsü nedir? Büyü sayesinde ayrılık büyüsünün gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Büyünün yapımı sırasında domuzun yağının kullanılmasından ötürü büyüye bu isim verilmiştir. Medyum hocalar ve papazlar tarafından yapılmaktadır. Genellikle ülkemizdeki çoğu medyum hoca bu büyüyü yapmak istememektedir. Ayrıca kara büyü yapan hocalardan bazıları da domuzun kolay bulunan bir hayvan olmamasından ötürü yapmazlar. Fakat yine de ülkemizde de bu büyüyü yaptıracak hocalar bulmanız mümkündür. Eğer domuz yağını kendiniz sağlamazsanız biraz pahalı bir büyü olabilir.

Büyü yapıldığı ilk andan itibaren etkisini göstermeye başlar. 14 günlük bir filizlenme sürecinden sonra çiftlerin ayrılması, ortaklıkların bozulması gibi hedeflere yönelmektedir. Genel olarak çiftlerin evliliklerinin sona erdirilmesi amacıyla yapılmaktadır. Çünkü ortaklıklara olan etkisi diğer büyülere oranla daha azdır.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Eşi Eve Döndürme Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyü yapımı sırasında domuzun yağı kullanılmasından ötürü bu ismi almıştır. Büyüyü gerçekleştirmek için gerekli olan malzemelerin tamamlanması ve bir papazın bulunması gereklidir.

Domuz yağı büyüsü nasıl yapılır? Büyünün yapılması için ülkemizde bu işi yapan medyum hoca ve papaz bulmanız gerekmektedir. Günümüzde birçok medyum hoca ve papaz internet sitesi aracılığı ile ön görüşme fırsatı tanımaktadır. Bu sayede hoca ile görüşme yaparak büyüyü yapabileceği konusunda fikir almanız mümkün hale geliyor. Hatta isterseniz bazı hocalar büyüyü uzaktan bile yapıyor. Fakat güven açısından hocanın yanına gitmek ve yüz yüze görüşmek daha iyi olacaktır. Büyünün yapımına geçmeden önce hocanın sizden istediği malzemeleri tamamlamanız gerekmektedir. Malzemeleri tamamladıktan sonra hocalar bakım işlemi yaparak kişilerin işlem tahtalarını açarlar. İşlem tahtasının açılması büyünün tam olarak etki etmesini sağlayan püf noktalar arasında gelmektedir.

İşlem tahtası açılan kişiye büyünün yapılması için gerekli malzemeler kullanılır. Bazı durumlarda malzemelere mürekkeple yazı yazarken bazı durumlarda ise ateş ile yazı tekniği kullanılır. 

Domuz Yağı Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Büyülerin etkilerini takip etmek kişiye büyünün tam olarak etki ettiğini görmek açısından oldukça önemlidir. Kısacası medyum hocadan ve internet sitesinden bu bilgileri öğrenmeniz gerekmektedir. 

Domuz yağı büyüsü etkileri nelerdir? 

  1. Ayırma büyüsü olarak kullanılmasından dolayı, kişilerin araları bozulmaya başlar.
  2. Düzenli olarak kavga ettikleri gözlemlenir.
  3. Arkadan konuşma gibi olaylar duyulmaya başlar.
  4. Kişiler, karşı cinsten başkaları ile görüşmeye başlarlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir