Dil Bağlama Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? 2022

Dil bağlama büyüsü nedir? Adından da anlaşılacağı üzere bu bağlama büyüsü birinin konuşmasını engeller niteliktedir.

İnsanların sizin hakkınızda konuşmasını istemiyorsanız bu büyü tam olarak size göre! Çünkü bu büyüyü yaptırdığınız zaman kişinin sizin hakkınızda konuşmayı istemediği görülmektedir. Büyünün yapılmasının ardından kişinin aklına bile çok az zamanda geldiğiniz görülür. Bundan dolayı özellikle ortamlarda adınızın fazla geçmemesi açısından bu büyü medyumlar tarafından yapılmaktadır. Medyum hocaların bu büyüyü yapması için çeşitli materyallere ihtiyacı olmaktadır. Materyallerin sağlanması durumunda oldukça kısa süre içerisinde bağlama büyüsü tamamlanmaktadır.

Dil bağlama büyüsü tüm hocalar tarafından yapılmamaktadır. Bunun sebebi iyi amaçla yapılmasının yanı sıra kötü amaçlı olarakta bu büyü oldukça fazla yapılır. İnsanların dilinin bağlanması için neler yapılması gerektiği, hocaların bu konuda sizlerden neler istediği aşağıdaki başlıkta yer almaktadır.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Medyum Hocalar Ne Yapar?

Dil Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? 

Dil bağlama büyüsü yaptırmak için öncelikli olarak karşınızdaki kişinin kişisel eşyalarına ihtiyaç duyarsınız. Eşyaları tamamladıktan sonra büyünün yapılması oldukça kısa sürmektedir.

Çoğu büyüde olduğu gibi başkalarını etkileyen büyülerin çoğunda karşınızdaki kişinin kişisel eşyaları önem taşımaktadır. Karşınızdaki kişinin özellikle saçı, tırnağı, kanı veya derisinden bir parça kullanmak büyüyü oldukça etkili yapmaktadır. Bunun yanı sıra büyünün yapılmasında kişinin diğer kişisel eşyaları da kullanılmaktadır. Kişinin ceketi, gömleği, ayakkabısı veya çorabının kullanıldığı görülmektedir. Fakat bazı büyüler için kişinin 1. dereceden eşyaları denilen kanı vs. gibi eşyalarına ihtiyaç duyulur.

Büyü yapılırken kişinin eşyası ile birlikte fotoğrafı bulunur. Kişinin fotoğrafının üzerine safran mürekkebi ile uygulanacak olan büyü yazılır. Büyü yapılacak kişinin tam ağız kısmına atılan bir dikiş sonrasında büyü neredeyse tamamlanmaktadır. Fakat etkisini tam olarak göstermesi için daha sonrasında da ritüele sokulması gerekir. En az 7 defa ritüele sokulan fotoğrafın ardından büyü etkisini göstermeye başlayacaktır.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Medyum Hoca Papaz Büyüsü

Dil Bağlama Büyüsü Belirtileri

Dil bağlama büyüsü kullanmak isteyen kişiler bu büyünün belirtilerini de okumalıdır. Çünkü işe yarayıp yaramadığı buradaki verilere göre anlaşılmaktadır.

Büyünün işe yaradığının anlaşılması için karşınızdaki kişiyi kontrol etmeniz gerekmektedir. Bundan dolayı kontrol işleminde şu belirtileri gösterip göstermediğine dikkat ediniz:

  • Kişi sizin hakkınızda konuşmayı bırakmış ise büyü etki etmiş demektir.
  • Büyü yapılan kişi sizin hakkınızda birden olumlu yönde konuşmaya başlamış olabilir. Bu büyünün oldukça etkili olduğu anlamına gelmektedir.
  • Kişinin size karşı yaklaşımı ve tavırlarında değişiklikler olabilir. Eğer eskiden arkadaş iseniz kişi sizinle tekrar arkadaş olmak için hamleler yapabilir.
  • Büyünün etkisine göre kişinin yanındakilerin de düşüncelerinde değişiklikler olduğu görülmektedir. Bu tam olarak belirti değildir fakat bazı hocaların yaptıkları büyülerde kişinin yakın çevresine de etki edildiği görülmüştür.

Yukarıda yer alan belirtilerin en az 1 tanesinin sağlanması ile büyünün etki ettiğini düşünmemelisiniz. Çünkü bu konuda emin olmak ve emin adımlarla ilerlemek ileride olayın tekrardan yaşanmaması açısından önemlidir.

Dil Bağlama Büyüsü Etki Süresi 

Büyünün etki süresi 2 farklı anlamda sorulmaktadır. Bu büyünün etkisi büyü tamamlandıktan sonra en geç 3 gün içerisinde karşınızdaki kişiye etki etmektedir. Tabi büyünün hemen etki ettiği de görülebilir. Fakat genellikle kişi ilk uykusundan sonra büyünün etkisi altına girer. Büyünün etkisi altına girmesi ile birlikte toplam büyünün etki süresi 10 güne kadar çıkmaktadır. Bu süre zarfında fikri değişen kişi, daha sonrasında da bu konuyu tekrar hatırlamayacaktır. Hatırlasa bile üzerinden zaman geçtiği için fazla önemsemez ve eskisi kadar konuşmaz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir