Cazibe Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir? 2022

Cazibe büyüsü sayesinde karşı cinsin size olan ilgisi kat ve kat daha fazla olabilir. Büyünün karşı cins üzerinde gerçekten büyük etkisi bulunmaktadır.

Cazibe büyüsü nedir? Büyü sayesinde karşı cinsin bulunduğunuz her ortamda size ilgi göstermesini sağlayabilirsiniz. Özellikle dikkatini çekmek istediğiniz kişilere karşı, büyü oldukça büyük etki göstermektedir. Büyüyü yaptırdığınız andan itibaren karşı cinsin sizinle sürekli muhabbet kurmak istemesi gibi durumlar görülecektir. Bunun yanı sıra ilgisini çekmek istediğiniz kişiler sizinle dışarıda buluşmak ve aynı ortamda bulunmaya çalışmak gibi davranışlar gösterirler. Büyünün böylesine bir etkisi olmasına karşın, evli kişilere karşı bu büyüyü kullanmanız pek muhtemel değildir. İlgisini çekseniz dahi büyünün etkilerini göstermezler.

Büyüyü yaptırmak için internet sitemizin “Medyumlar” kategorisinde yer alan medyum hocalara göz atabilirsiniz. Hocalar hakkında paylaşımlar yaptığımız bu kategoride güvenilir ve güvenilmez medyum hocaların ayrımını yapıyoruz. Çünkü son zamanlarda internet üzerinden dolandırıcılık yapan medyum sayısında bir artış görülmektedir. 

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Talih Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Cazibe Büyüsü Nedir? 

Cazibe büyüsü

Karşı cinsleri etkilemek isteyen erkek ve kadınlar için ayrı ayrı yapılan büyüler arasındadır. Büyünün oldukça keskin etkileri vardır.

Cazibe büyüsü nedir? Büyü sayesinde bulunduğunuz her ortamda dikkat çeken bir yapınız olmaktadır. Özellikle ilgisini beklediğiniz kişiler tarafından olumlu yönde dönüşler almanız %99 oranındadır. Bunun yanı sıra girdiğiniz her ortamda farklı kişilerin de size karşı duygular beslemesi ve konuşmak istemesi görülecektir. Büyünün tam etki etmesi için ek olarak yapılanlar mevcuttur. Tarihin eski zamanlardan gelen bu büyü en etkili şu şekilde kullanılır: Büyüyü yaptırdığınız ilk andan itibaren kendinizde de değişimler yapmaya özen göstermelisiniz. Örnek olarak saçınızı farklı şekilde yapmak, parfümünüzü değiştirmek ve daha bakımlı olmak için çaba sarf etmelisiniz. Dediklerimizi yaparak karşı cinsin değişimleri fark etmesini ve başarı oranını artırabilirsiniz.

Büyüyü yaptırmak için güvenilir medyum hocalar bulmaya özen göstermelisiniz!

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: En Ağır Aşk Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Ne Kadar Sürer?

Cazibe Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ak büyü kategorisinde yer alan bu büyü ülkemizde birçok medyum tarafından yapılmaktadır. Buna karşın sitemizin “Medyumlar” kategorisinde göz atarak, ek olarak güvenilir hocaları internet üzerinden bulabilirsiniz!

Cazibe büyüsü nasıl yapılır? Büyünün yapımı için gerekli malzemeler genellikle medyum hocalar tarafından temin edilmektedir. Sizin tek yapmanız gereken güvenilir bir medyum hoca bulmak ve bakım işleminiz için gerekli malzemeleri temin etmektir. Bakım işleminden kastımız ise büyü bakımı olarak adlandırılmaktadır. Büyülerin size tam olarak etkili olması için işlem tahtasının açılması gerekir. Medyumlar aleminde bu işlem bakım işlemi olarak adlandırılır. İşlem tahtanızın açılması için 1 adet fotoğrafınız, annenizin adı ve doğum yeriniz gereklidir. Bu bilgileri hocaya vermeniz durumunda hoca Süryanice yazıları fotoğrafınıza kazıyarak büyüden tam olarak etkilenmenizi sağlayacaktır. 

Son aşamada ise hoca gerekli malzemeleri kullanarak size büyü yapacaktır. Bazı hocalar bu işlemi ritüel olarak yaparak size parfümünüze karıştırmanız için ek ilaç vermektedir. Fakat bunun yanı sıra büyü yaptırmanız sizin için daha kesin sonuç almanızı sağlar.

Cazibe Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Her büyünün etkisi adından da anlaşılmaktadır. Fakat büyüyü yaptırdığımız zaman bizleri neler bekliyor bilmek isteriz.

Cazibe büyüsü etkileri nelerdir?

  1. Özellikle ilgisini çekmek istediğiniz kişinin size adım atacağından eminiz.
  2. Girdiğiniz her ortamda dikkat çekici bir yapıya sahip olursunuz.
  3. Bulunduğunuz çoğu mekanda karşı cinsten birileri sizinle iletişime geçmeye çalışır.

Büyünün etkileri böylesine keskin olmasına karşın evli erkeklere etki etmediği bilinmektedir!

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir