Canbar Büyüsü – Nedir? Nasıl Yapılır? Etki Süresi

Canbar büyüsü, aşk büyüleri sınıfında ve ak büyü kategorisinde yer alan bir büyü türüdür. Bu büyü sayesinde karşınızdaki kişinin size aşık olması mümkündür!

Canbar büyüsü nedir? Canbar büyüsü, ak büyüsü sınıfında yer alan ülkemizde çoğu medyum tarafından yapılan büyüler arasında gelmektedir. Hangi durumlarda bu büyünün kullanıldığı görülür?

  1. İnsanların sevdikleri kişiye açılamamaları durumunda bu büyüye başvurdukları görülmüştür.
  2. Platonik aşk yaşayan bireylerin bu büyüye başvurdukları görülmüştür.
  3. Sevdikleri kişi tarafından fark edilmeyen kişilerin bu büyüye başvurdukları görülmüştür.
  4. Sevdikleri kişinin başkasıyla birlikte olduğunu gören kişiler tarafından bu büyüye başvurulmuş olabilir. Fakat karşısındaki kişiye derinden bağlı olan kişilere bu büyü kesinlikle işlemez!

Günümüzde en çok kullanılan aşk büyüleri arasında gelen Canbar, eski Türk kökenine dayanan büyüler arasındadır. Eskiden şamanlar tarafından yapılan bu büyü oldukça etkili büyüler arasındadır. Fakat kesin bir sonuca varmanız için kendi çabanızın da gerektiğini söylememiz gerekir!

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: En Hızlı Geri Getirme Ritüeli – Geri Getirme Büyüsü 2022

Canbar Büyüsü Nedir? 

Canbar büyüsü, bilinen en eski aşk büyüleri arasında gelmektedir. Aşk büyülerinin çoğu da iyi niyetli yapılmasından ötürü ak büyü kategorisinde incelenir.

Canbar büyüsünün Türk toplumunda yeri farklıdır. Çünkü eksi zamanlarda Türklerin inancı olan Gök Tanrı İnancı içerisinde oldukça fazla bahsedilen büyüler arasında gelmektedir. Eskiden şamanlar tarafından yapılan bu büyü, günümüze kadar ulaşmayı başarmıştır. İyi niyetli bir büyü olmasından dolayı ülkemizdeki birçok medyum hoca tarafından da kolay bir şekilde yapılmaktadır. Türklerin Müslümanlığa geçmesi ile birlikte unutulan büyüler arasında olsa da, günümüze hala gelmeyi başaran nadir büyüler arasındadır.

Büyüyü yaptırmak için güvenilir bir medyum hoca bulmanız oldukça önemlidir. Çünkü son zamanlarda oldukça fazla sahtekar medyum piyasada dolaşmaktadır. Onlara karşı alacağınız en büyük önlem referansa ve sitemizde yazan bilgilere yönelik hareket etmek olacaktır. Bu bilgiler ışığında ilerlemeniz hem maddi açıdan hem de zaman açısından sizi oldukça rahatlatacaktır.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Domuz Büyüsü – Nedir? Nasıl Yapılır? 2022

Canbar Büyüsü Nasıl Yapılır?

Canbar Buyusu
Canbar Buyusu

Büyülerin yapımını evde deneyen birçok kişi bulunmaktadır. Bu büyülerin doğuştan gelen güçler sayesinde yapıldığını unutmayınız!

Dünya üzerinde yer alan bütün büyüler doğuştan gelen kadim gücü olan hocalar tarafından yapılmaktadır. Tabi doğuştan gelen yeteneği olmasına rağmen kendini bu alanda geliştirmeyen birçok insan bulunmaktadır. Bundan dolayı eğitimini bir medyum hoca yanında yapmış hocaları bulmak ve onlarla çalışmak oldukça önemlidir.

Büyüyü yaptırmak için güvenilir bir medyum hoca bulduktan sonra, medyum hocanın sizden istediğini malzemeleri temin etmelisiniz. Büyü bakımı yapılması için gereken fotoğraf, anne adı, doğum tarihi gibi bilgiler ilk aşamada kullanılır. Daha sonrasında ise özel parşömenlere kırmızı renkte yazılan ritüeller sayesinde büyünün tamamlanması gözlemlenir.

Canbar büyüsü, yazılı bir büyü olmasından dolayı oldukça kuvvetli büyüler arasında gelmektedir. Eskiden günümüze taşınmasındaki büyük rolü, ak büyü sınıfında yer almasına karşın oldukça güçlü bir büyü olmasından almaktadır. Parşömene ve papirüs kağıdına yazılan yazıların başka insanların göremeyeceği yere saklanması ile büyü tamamlanır.

Canbar Büyüsü Etki Süresi

Canbar büyüsünün etki süresi diğer büyülere oranla oldukça fazladır. Etkilerinin abartılı olmamasından ve etki süresinin fazla olmasından dolayı da oldukça fazla kullanılır.

Büyünün etki etmesi 5 günlük bir süreci bulabilir. Fakat etki ettikten sonra yaklaşık 45 gün boyunca etkisini son sürat göstermeye devam eder. Bu süreç tamamlandığında ise kişinin artık bir alışkanlığı haline geleceğiniz için sizi sevmeye devam edecektir. Fakat ilgi azalması görmeniz mümkündür!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir