Büyü Masası Yapımı 2022

Büyü masası yapımı esnasında dikkat edilmesi gereken pek çok önemli detay yer almaktadır. Bu masalar öylesine hazırlanan masalar değildir. Kesinlikle hazırlanması esnasında ciddi bir titizlik ve dikkat gerektirmektedir. Bu masaların hazırlanması esnasında yapılacak olan en ufak bir hata, büyünün tutmamasına neden olabilmektedir. Yine durum bu kadarı ile de sınırlı kalmamaktadır. Eğer büyü masaları hazırlanırken herhangi bir hata meydana gelir ise istenmeyen ve hatta geri dönüşü bile olmayan durumlar meydana gelebilmektedir. Bu nedenle de insanların özellikle de büyüler için masa hazırlama esnasında oldukça titiz davranmaları gerekmektedir.

Büyü Masası Yapımı 2

Büyülerin hazırlanması esnasında gerekli titizlik gösterilir ise herhangi bir sorun meydana gelmemektedir. Bu nedenle de insanların bir hayli dikkatli davranmaları önem taşımaktadır. İnsanların tek başlarına hazırlamaları gereken bu masalar için malzemelerin de kesinlikle eksiksiz ve tam anlamıyla doğru olması gerekmektedir.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Aşk Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Belirtileri 2022

Büyü Masası Nedir?

Büyü masası yapımı büyülerin yapılması kadar hassas bir durumdur. İnsanlar büyüleri yapmadan önce gerekli hazırlık aşamalarını tamamlamaları gerekmektedir. Bunun için de büyülerin yapılacağı masaların eksiksiz bir biçimde hazırlanması gerekmektedir. Bu masalar üzerinde, yapılacak olan büyüler esnasında kullanılacak olan tüm malzemeler yer almaktadır. Malzemelerin ve gerekli hazırlık aşamalarının sona ermesi ardından insanlar bu alanlar içerisinde yapmak istedikleri büyüleri gerçekleştirmektedir.

Büyü Masası Yapımı 3

Büyülerin yapılması ve doğru olması adına ilk kural büyü masalarının eksiksiz ve doğru bir biçimde hazırlanmasıdır. Eğer masalar eksiksiz ve tam anlamı ile doğru bir biçimde hazırlanır ise büyüler için gerekli olan tüm ortam hazırlanmaktadır. Böylelikle de insanlar sorunsuz bir biçimde büyüleri yapabilecekleri ortamları hazır hale getirebilmektedirler.

Büyü Masası Yapımı

Büyü masası yapımı esnasında kullanılacak olan malzemeler en önemli detaylar arasında yer almaktadır. Aynı zamanda insanlar bu alanları hazırlarken dikkat etmeleri gereken pek çok önemli durum yer almaktadır. Bu durumlara dikkat edilmemesi halinde hazırlanan büyü masalarında belirli yanlışlıklar meydana gelebilmektedir. Yine bu durum da insanlar için sonu hiç de iyi olmayan şeylere neden olabilmektedir. Belirtilen tüm bu nedenlerden dolayı da insanların büyü masası yapımı konusunda son derecede hassas ve dikkatli olmaları gerekmektedir.

Büyü masası yapımı için insanların öncelikli olarak malzemelerini belirlemeleri ve hazırlamaları gerekmektedir. Yine bu masaların hazırlanması esnasında dikkat edilmesi gereken çeşitli unsurlar bulunmaktadır. Bu unsurlar ise şu şekilde sıralanır;

 1. Büyü masasının hazırlanması esnasında abdestli olmak
 2. Büyü masasını ahşap malzemelerden hazırlamak
 3. Yapılacak olan büyünün öncesinde masanın son derecede temiz olmasını sağlamak
 4. Masayı iyice temizlemek adına tütsü ile etrafını gezdirmek
 5. Masayı yalnız olacak bir şekilde hazırlamak
 6. Çalışmanın rahat olabileceği bir masa seçmek
 7. Büyü yapılırken tek çalışmak

Büyü Masası Yapımında Kullanılan Malzemeler

Büyü masası yapımı kadar bu sırada kullanılacak olan malzemeler de ciddi anlamda önem taşımaktadır. İnsanların büyü için masaları hazırlarken eşyaların seçimi konusunda belirli durumlara dikkat etmeleri gerekir. Bu durumlar ise şu şekilde sıralanır;

 1. Plastik ve demir gibi malzemeler kullanmamak
 2. Malzemeleri olabildiğince ahşap ve kil malzemelerden seçmek
 3. Kase ve kaşık gibi eşyaları tahta olarak kullanmak
 4. Masanın ayaklarının dahi ahşap malzemeden yapılmış olmasına dikkat etmek
 5. Büyü esnasında kullanılacak olan tüm malzemelerin eksiksiz ve doğru bir biçimde masa üzerinde olduğunu kontrol etmek

Bu tür durumlara dikkat eden kişiler, büyüler için malzemeleri eksiksiz ve doğru şekilde hazırlayabilirler. Böylelikle de masaları doğru bir biçimde hazırlayarak büyüleri gerçekleştirebilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir