Büyü Belirtileri Nelerdir?

Büyü belirtileri kendilerinde ya da sevdikleri insanlarda büyü olduğundan şüphe duyan insanların sıklıkla araştırdıkları konular arasında yer almaktadır. Eğer insanlar sevdiklerinde ya da kendilerinde büyü olduğundan şüphe ediyorlar ise böyle bir durumda çeşitli belirtileri gözlemlemeler gerekmektedir. Bu belirtilerin bulunması durumunda insanların gerekli önlemleri almaları gerekmektedir. Gereken önlemlerin alınması halinde büyülerin bozulması ya da etkilerinin ortadan kalkması mümkün hale gelmektedir.

Büyü Belirtileri 2

İnsanlar çeşitli sebeplerden dolayı kendilerinde ya da sevdiklerinde büyü olduğunu düşünüyorlar ise iyi bir gözlem yapmaları gerekmektedir. Bu kapsamda yapacakları gözlemler ile birlikte büyü olup olmadığını anlama imkanını elde edebilmektedirler.

Web sitemizin ana sayfasındaki kategorilere mutlaka göz atın! Kategoriler sizleri medyumlar ve büyüler hakkında bilgilendirecektir!

Büyü Belirtileri

Büyü belirtileri yapılan büyülere göre farklı şekillerde meydana gelebilmektedir. Bu durum da büyülerin farklı çeşitlerinin olmasından dolayı oluşmaktadır. Eğer bir kimsede büyü var ise yine de çeşitli şekillerde kendisini göstermektedir. Büyü olan kişilerde meydana gelen ortak değişimler genel anlamda şu şekilde sıralanmaktadır;

 1. Bir anda öfkelenmeleri
 2. Dine karşı farklı bir tutum sergilemeleri
 3. Sürekli olarak baş, bel ve boyun ağrıları çekme
 4. Geceleri korkunç kabuslar görerek uyanma
 5. Olmayan sesleri duymaya ya da olmayanları görme
 6. Sürekli olarak huzursuz hissetme
 7. Depresyona girme
 8. İştahın hızlı bir şekilde azalması

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Aşk Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Belirtileri 2022

Büyü Belirtileri Varsa Ne Yapmalıyız?

Büyü belirtileri var ise insanların böyle bir durumda derhal harekete geçmeleri ve bu konuda gerekli önlemleri almaları gerekmektedir. Eğer insanlarda büyü var ise öncelikli olarak Allah’a sığınmaları, iman etmeleri ve dua etmeleri gerekmektedir. Yine bu durumun yanı sıra sık bir biçimde ibadet etmek ve bazı durumlara dikkat etmek de bir hayli önem taşımaktadır.

İnsanlar çeşitli gözlemlerini yapmalarının ardından büyü belirtileri olduğunu görmüşler ise öncelikli olarak sakin kalmaya çalışmaları gerekmektedir. Bunun için yapılması gereken en doğru hamle ise büyülerden korunmak adına çeşitli durumlara da dikkat etmektir. Ev içerisinde yapılabilecek belirli durumlar ile birlikte insanlar büyülerin bozulmasını ve etkilerinin ortadan kalkmasını sağlayabilmektedirler. Bunun için ev içerisine dikkat edilmesi gereken durumlar ise şu şekilde sıralanmaktadır;

 1. Ev temizliği konusunda hassas davranmak
 2. Sirkeli su ile ev içerisindeki yüzeyleri ve yerleri iyice temizlemek
 3. Evde sık biçimde Kur’a okumaya ya da dinlemeye özen göstermek
 4. Namaz kılmak
 5. Allah’ı sık biçimde zikretmek
 6. Allah’a iman ederek dua etmek

Büyüler Karşısında Okunması Gereken Dualar

Büyü belirtileri meydana gelmesi halinde insanlar Peygamberimizin de büyüler için okuduğu duaları okuyabilirler. Bu duaların ev içerisine sık bir biçimde okunması eğer okunamıyorsa da sık şekilde dinlenmesi gerekmektedir. Söz konusu olan sureler ise şu şekilde sıralanmaktadır;

 1. Ayetel Kürsi suresi
 2. Felak suresi
 3. Nas suresi
 4. Bakara suresi
 5. Saffat suresi
 6. İhlas suresi
 7. Cin suresi
 8. A’raf suresi
 9. Haşr suresi
 10. Al-i İmran suresi
 11. Mü’minun suresi

Bu surelerin ev içerisinde sık bir biçimde okunması gerekmektedir. Özellikle de surelerin okunmasının ardından Allah’ı zikretmek ve sık bir biçimde dua etmek de son derecede etkili adımlar arasında yer almaktadır. Böylelikle de insanlar kendilerine ya da sevdikleri kişilere yapılan büyülerden Allah’ın da izni ile birlikte bu yöntemler ile kurtulma imkanını elde etmektedirler Unutulmaması gerekir ki sonsuz güç ve kuvvet sahibi olan Allah’ın gücü her şeye yetmektedir. O’nun izni olmadan hiçbir şey gerçekleşmemektedir. Bu nedenle de büyü şüphesi duyan kişilerin kesinlikle Allah’a yönelmeleri gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir