Bende Büyü Var mı Testi

Bende büyü var mı testi kendilerinde büyü olduğunu düşünen kişiler tarafından araştırılmaktadır. İnsanlar kendilerinde büyü olduğundan şüphelenmeleri halinde bu testler ile sonucu öğrenmek isterler. Sonuçlar genel anlamda doğru sonuçları verse de böyle bir şüphe olması durumunda insanların bu konuda bilgili olan kişilere danışmaları gerekmektedir. Aynı zamanda bunu yaparken de Allah’a sığınmak ve sık bir biçimde dua etmek de son derecede önem taşımaktadır.

Bende Büyü Var mı Testi 2

Belirli sorular üzerinden büyünün olup olmadığını gösteren testler yer almaktadır. Ancak bu testler de tek bir kalemden oluşmamaktadır. Çünkü yapılan büyülere göre gösterdikleri etkiler de farklı şekillerde ortaya çıkmaktadır. Yani testlerin her zaman için doğru sonuçları vereceği gibi bir durum söz konusu olmamaktadır.

Web sitemizdeki diğer yazılara göz atarak medyumlar ve büyüler ile ilgili bilgi alabilirsiniz!

Bende Büyü Var mı Testi Nedir?

Bende büyü var mı testi içerisinde çeşitli sorular yer almaktadır. İnsanların kendilerinde büyü olup olmadığını anlamak adına öncelikli olarak bu soruları yanıtlamaları gerekir. Sorulan soruların yanıtlarına göre insanlarda büyü olup olmadığı anlaşılmaktadır. Bu durum yine bu alanda uzman olan ve bilgi sahibi kişiler tarafından incelenmektedir.

Bende Büyü Var mı Testi 3

Yapılan testler ile birlikte insanlar kendilerinde bir büyünün olup olmadığını öğrenmeyi istemektedir. Gerçek anlamda bir sonuç almak isteyen kişilerin testlerin dışında çeşitli uygulamaları da gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Ancak bu şekilde net bir bilgi elde edilmesi mümkün hale gelmektedir. İnsanlar kendilerinde büyü olduğunu anladıkları zaman da bunun için gerekli önlemleri almaya karar verebilmektedir.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Aşk Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Belirtileri 2022

Bende Büyü Var mı Testi Nasıl Yapılır?

Bende büyü var mı testi yapmayı düşünen kişilerin öncelikli olarak bu testleri nasıl yapacaklarını bilmeleri gerekmektedir. Kesinlikli bu testler içerisinde yer alan soruların en ufak bir yanlışlık olmadan doldurulması gerekmektedir. Soruların yanıtlarının doğru verilmesi ardından bu alanda uzman olan kişi yanıtları en ince ayrıntısına kadar doğru bir biçimde inceleyebilmektedir. Böylelikle de insanlarda büyü olup olmadığı konusunda bir yargıya varmak mümkün hale gelmektedir.

Bende büyü var mı testi yapmak isteyen kişilerin uygulamaları gereken adımlar ise şu şekilde sıralanmaktadır;

 1. Yöneltilen soruları yanıtlamak
 2. Soruların onaylanması ardından iletişim bilgilerini eklemek
 3. Gönder alanına tıklayarak yanıtları göndermek
 4. Sonucu beklemek

Bu basit adımlar ardından insanlar kendilerinde büyü olup olmadığını anlama imkanını elde etmektedirler. Ancak daha net bir yargıya varmak isteyen kişilerin bunun için kesinlikle daha detaylı işlemler yaptırmaları gerekmektedir. Bu şekilde büyü olup olmaması konusunda net bir yargıya varmak daha doğru olmaktadır.

Büyü Varsa Ne Yapılmalı?

Bende büyü var mı testi yaptıran kişiler eğer kendilerinde büyü olduğu çıkar ise böyle bir durumda ne yapacaklarını da merak ederler. İnsanlar kendilerinde büyü olmasının durumunda çeşitli önlemleri almalıdırlar. Bu önemleri almaları ve gereken büyü bozma işlemlerini de gerçekleştirmelerinin ardından Allah’ın izni ile büyülerin etkisinden kurtulabilmektedirler. Ancak insanların bunun için öncelikli olarak sabırlı davranmaları ve Allah’a yönelmeleri gerekmektedir. Aksi durumda yapılan büyülerim etkisinden kurtulmak son derecede zorlayıcı olabilmektedir.

Büyülerin etkilerinden korunmak isteyen kişilerin okumaları gereken sureler;

 1. Ayetel Kürsi suresi
 2. Fatiha suresi
 3. Felak suresi
 4. Nas suresi
 5. Bakara suresi
 6. Saffa suresi şeklinde sıralanmaktadır.

Bu surelerin okunmasının yanı sıra insanların gerçekleştirmeleri gereken çeşitli durumlar da bulunmaktadır. Bu durumlar ise şu şekilde sıralanmaktadır;

 1. Namaz kılmak
 2. Ev temizliğine dikkat etmek
 3. Allah’a sığınmak
 4. Allah’a dua etmek
 5. Sıkça Kur’an okumak
 6. Belirli sureleri sürekli olarak okumaya devam etmek

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir