Başarı Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir? 2022

Başarı büyüsü tıpkı kariyer büyüsü gibi işinize daha sıkı sarılmanızı sağlayacak büyüler arasında gelmektedir. Demir gibi bir iradeye sahip olmanız sağlanır.

Başarı büyüsü nedir? İnsanlar zorlu dönemlerden geçtikleri zaman işlerine olan bağlılıkları azalabilir. Özellikle böyle durumlarda insanların yardım alacağı kaynaklar arasında medyum hocalar da olmak zorundadır. Her ne kadar psikolojik destek alsalar da insanlara daha etkili bir seçenek, medyum hocalar tarafından sunulmaktadır. Yapılan bu büyü ile birlikte kişinin işine daha sıkı sarılması söz konusudur. Kişi işine öyle sıkı sarılır ki, hayatında en önemli olaylardan birisi işinde olan başarısı olmaktadır. Düzenli olarak çalışma kapasitesini artırması sonucunda kişinin büyü sonrasında, daimi olarak alışkanlık kazandığı görülmektedir. Bu sayede kişi aslında işlerini çok etkili bir şekilde yönetebilir. Fırsatlara karşı daha dinamik olur ve daha fazla kazanması da bunun sonucunda muhtemeldir.

Başarı ile alakalı büyüler genellikle çoğu medyum tarafından yapılmaktadır. Çünkü ak büyü kategorisinde bulunan büyülerdendir. 

Bu yazıyı da okumak isteyebilirsiniz: Sahtekar Medyum Vasili 2022

Başarı Büyüsü Nedir? 

Basari Buyusu 2
Başarı büyüsü sayesinde mutlak çalışma performansınızın yorulmadan en az 3 katı çalışabilirsiniz.

Kariyer ve başarı odaklı büyüler sonrasında kişiler genellikle alışkanlık kazanmaktadır. Sonuç olarak hayatlarını daha iyi bir şekilde idame ettirebilirler.

Başarı büyüsü nedir? Aslında herkesin hayatında 1 defa yaptırması gereken büyüler arasında gelmektedir. Çünkü büyü sayesinde gayet güzel bir alışkanlık kazanarak işinize önem vermeniz sağlanır. Büyünün etkili olduğu süre boyunca fırsatlara olan bakışınız ve işinize olan tutkunuz artacaktır. Büyü yapan kişilerin %90’ında, büyü bitmesine rağmen kalan alışkanlık durumu söz konusudur. Durumun böyle olması sonucunda da gerçekten başarılı bir iş hayatı geçirmeniz gerçekleşecektir.

Her güzel şeyin kötü bir yanı bulunmaktadır. Bu büyünün kötü yanı ise başarıya olan tutkunuzun oldukça fazla olmasından dolayı kötü yollara düşme ihtimalinizdir. Para ve başarı hırsı sizi kötü yollara itecek gibi olduğu zaman, durumu kontrol altına almak sizin elinizde olacaktır. Özellikle bu durumu yaşamamak adına büyüyü ikinci defa yaptırmamanız önerilir.

Bu yazıyı da okumak isteyebilirsiniz: İkna Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Başarı Büyüsü Nasıl Yapılır? 

Başarı büyüsünün yapılması için gerekli olan tek malzeme sizin bir adet fotoğrafınızdır. Fotoğrafınız üzerine yapılan işlemler sonrasında büyü başarılı bir şekilde ruhunuza ve iradenize etki edecektir.

Başarı büyüsü nasıl yapılır? Büyünün yapılması için gerekli olan malzemelerin çoğu medyum hocalarda bulunmaktadır. Bakım işleminizin tamamlanmasının ardından medyum hocalar işlem tahtanızı kontrol ederler. Daha sonrasında ise büyünün yapılma işlemi başlayacaktır. Büyü yapımı için fotoğrafınıza “Safran Mürekkebi” ile bir şeyler yazılır. Yazılar eski çağ şekilleri olabileceği gibi Ermeni veya Süryanice dilinden de yazılar olabilir. Daha sonrasında ritüel işlemi ile birlikte çeşitli sözler söylenir. En son aşamada ise fotoğrafınız yakılmaktadır.

Hocaların büyüler için kullandığı yöntemler ve teknikler farklılık göstermektedir. Bu büyü safran mürekkebi ile yapıldığı zaman genellikle yapılmaktadır. Fakat bazı hocalar bu yöntemi kullanmaz. Bundan dolayı hocanın büyüyü yanlış yaptığını düşünmemelisiniz. Yine de güvenilir medyum hocalar bulmak için hocanın referanslarına mutlaka göz atın!

Başarı Büyüsü Etkileri Nelerdir?

İnsanların hayatları boyunca 1 defa yaptırması gereken bu büyü, insanların muhteşem bir çalışma hırsı kazanmasını sağlamaktadır.

Başarı büyüsü etkileri nelerdir?

  1. Fırsatlara karşı olan bakış açınızda büyük ölçüde değişiklik olacaktır. Adeta fırsatları ağzınızda kapacaksınız!
  2. İşinizi daha erken sürede bitirmeniz ve kendinize daha çok vakit ayırmanız gibi durumlar görülecektir.
  3. İş performansınız neredeyse %100 oranında artış gösterecektir. Durumun böyle olması hem işinizi artıracak hem de kazancınızı artıracaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir