Bağlama Ritüeli – Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri 2022

Bağlama ritüeli isminden de anlaşılacağı üzere ayrı çiftlerin veya arasına soğukluk girmiş çiftlerin bağlanmasını sağlamaktadır. Bu büyü ak büyü olarak geçmektedir.

Bağlama ritüeli nedir? Medyum hocalar tarafından yapılan bu ritüel ile birlikte arasına soğukluk girmiş çiftlerin birbirlerine tekrar kavuşması amaçlanmaktadır. Sonuç olarak muhteşem bir etkisi olan bu büyü türü, karşınızdaki kişiye en kısa sürede etki etmektedir. Aynı zamanda işlevsel olarak kullanılan bu büyülerde, büyü yapılan kişinin sizinle daha çok vakit geçirmek istemesi ilk andan itibaren görülecektir.

Ak büyü türü olarak geçen bu büyü, eskiden aralarında ilişki olan iki kişiye yapılmaktadır. Bunun sebebi çiftlerin arasında olan soğukluğun kırılmasının onarılmasını sağlamaktır. Bu nedenden ötürü çoğu medyum hoca bu büyüyü yapmaktadır. Çünkü sevenleri kavuşturmak için yapılan büyüler, medyumlar tarafından kolay bir şekilde yapılan büyüler arasında gelmektedir.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Nohut Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir? Etki Süresi 2022

Bağlama Ritüeli Nasıl Yapılır? 

Bağlama ritüeli

Bağlama ritüeli nasıl yapılır? Büyünün yapımı kolay olmasına karşın medyum hocalar tarafından yapılması şiddetle önerilmektedir.

Bağlama ritüeli nasıl yapılır? Büyünün yapılması için karşılıklı olarak iki kişinin de bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bakım yapılmasından kastımız, işlem tahtalarının açık olması ve iman bakımlarının yapılmış olmasıdır. Çünkü bu işlem kişileri birbirine bağlayacaktır. Kişilerin birbirine bağlanması için karşılıklı olarak içlerinde bir güven, temizlik duygusunun bulunması gerekmektedir. Eğer bu şekilde değilse de hocalar tarafından yapılan bakım çalışmaları sonucunda bu hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında ise çeşitli yöntemler kullanılarak bağlama işlemleri yapılabilir. Bağlama büyüsünün yapılması sırasında sık kullanılan yöntemlerden bir tanesi “Saç Büyüsü” olarak bilinmektedir. Fakat tabi bu yöntem danıştığınız hocanın hangi yöntemi tercih ettiğine göre değişiklik göstermektedir.

Ritüelin yapılması için güvenilir medyum hocalardan yardım almanız önerilmektedir. Çünkü piyasada son zamanlarda sahtekar hocalar altında birçok kişi hizmet vermeye başlamıştır.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Saç Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir? Etki Süresi 2022

Bağlama Ritüeli Etkileri Nelerdir?

Bağlama ritüeli etkileri, kişilerin birbirlerine kenetlenmesine karşılık gelmektedir. Tabi sadece bununla kalmayan etkiler, kişilerin daha çok birbirlerine ilgi göstermesini sağlar.

Bağlama ritüeli etkileri nelerdir? 

  1. Bu işlemin yapıldığı kişiler genellikle birkaç gün dalgın bir ruh haline sahip olurlar.
  2. İşlemin yapıldığı kişiler özellikle ilk günlerde odaklanamama sorunu yaşayabilir.
  3. Kişi sürekli bir özlem haline bürünebilir. Bunun neticesinde depresif şarkılar dinlemesi, hareketler sergilemesi görülecektir.
  4. Büyünün yapıldığı kişi karşısındaki kişiyi daimi olarak rüyasında görecektir. Bu durum da ister istemez bilinçaltına işleyecektir. Sonuç olarak kişi karşısındaki kişiyle ilgili düşüncelere girer.
  5. Büyünün işlevlerinin son aşamalarında kişi karşısındaki kişinin sesini kulağında sürekli duyabilir. Kişinin kulağının çınlaması ve sürekli olarak karşısındakinin ona seslendiğini sanması bundan dolayı normaldir.
  6. Etki süresi içerisinde kişi istese dahi başkası ile birlikte olamaz. Başkası ile yapılacak herhangi fiziksel ve duygusal bağ kurma işlemi bu dönemde mümkün değildir.

Büyünün etkilerinin yanı sıra etki süreleri hakkında da detay almak sizi süreç hakkında bilgilendirecektir.

Bağlama Ritüeli Etki Süresi

Bağlama ritüeli en kısa etki eden büyüler arasında yer almaktadır. Ak büyü kategorisinde yer alan çoğu büyü, etki olarak en geç 4 gün içerisinde etki göstermektedir.

Bağlama büyüsü karşı tarafa kısa sürede işleyecek büyüler arasındadır. Tabi bunun öncesinde bir bakım işlemi olmasından dolayı diğer büyülere oranla daha geç sonuçlanabilir. Fakat eninde sonunda işlevini gösterecektir. Genellikle uygulanan kişiye 1 hafta içerisinde etki etmektedir. Etki süresi de tercih edilen yönteme göre 2 hafta veya 1 ay sürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir