Bağlama Çalışması Nedir? Nasıl Yapılır? Belirtileri

Bağlama çalışması sayesinde büyü ritüeli işlemlerinin tamamı yapılmaktadır. Karşınızdaki kişiyi kendinize bağlamak için detayları öğrenmelisiniz!

Baglama calismasi 2

Bağlama çalışması nedir? Çalışma genel olarak büyü ve ritüel işlemlerin tamamını kapsamaktadır. Yalnızca büyü değil bakım ve etki yönünden büyüden daha kuvvetlidir. Bağlama büyüsü arası olmayan iki kişinin birbirine bağlanması amacıyla yapılmaktadır. Eğer karşınızdaki kişi size karşı ilgi göstermiyor ise bu durumu büyü sayesinde değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda karşınızdaki kişi ile konuşma konusunda çekinceli davranıyorsanız büyü tam olarak size göre! Yapılan büyü ritüeli işlemi ile birlikte karşınızdaki kişi size bağlanacaktır. Büyünün etki şekilleri ikiye ayrılmaktadır. İlk etki şekline göre büyü herhangi beraberliği olmayan karşı cinse yapılmaktadır. Diğer türlü ise evli, nişanlı, sözlü ve sevgilisi olan kişilere yapılmaktadır. İyi amaçlı yapıldığı zaman ak büyü kategorisine girmektedir. Her ne kadar karşınızdaki kişinin iradesini istemeden size yönlendirirseniz de hayırlı bir iş işlemiş olursunuz. 

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Barışma Büyüsü Nasıl Bozulur? Nedir? Kimler Bozar? 2022

Bağlama Çalışması Nedir?

Bağlama çalışması nedir? Büyüler arasında hem ak hem kara büyü kategorisinde bulunan büyüler bulunmaktadır.

Baglama calismasi 3

Bağlama büyüsü nedir? Yapılan büyü ile birlikte iki tarafın ruhsal anlamda birlikleri gerçekleşmektedir. Birliktelik işlemi tamamlandıktan sonra çiftler kolay kolay ayrılmazlar. Yapılan ritüel işlem ile birlikte karşınızdaki kişi sizinle bir şeyler yaşamak istemektedir. Size karşı olan ilgisi artar ve rüyasında sizi görmeye başlar. Karşınızdaki kişi yaşamış olduğu bu olaylara daha fazla dayanamayarak sizinle konuşmak ve görüşmek ister. Eğer aynı ortamda bulunuyorsanız kişi sürekli olarak sizinle konuşmaya çalışacaktır. Konuşmaların ilerlemesi durumunda da size sürekli olarak davetler yapabilir.

Yapılan büyü ile birlikte çiftler arasında bir bağ oluşmaktadır. Oluşturulan bu bağ sayesinde çiftler birbirlerini çekerler. Tek taraflı bir büyü değil aksine çift taraflı bir büyüdür. Kısacası büyü yaptırdığınız kişiye sizde bağlanmış olursunuz. 

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Güzellik Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Bağlama Çalışması Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsünden ziyade çalışma daha detaylı ve tecrübeli bir çalışma gerektirmektedir. Bundan dolayı dikkat edilmesi oldukça önemlidir.

Bağlama çalışması nasıl yapılır? Büyünün yapılması için öncelikli olarak büyünün yapılacağı kişilerin bilgileri gerekmektedir. Büyünün yapılacağı kişilerin işlem tahtaları açıldıktan sonra büyünün yapılmasına geçiş yapılabilir. İşlem tahtasının açılması için ise bakım adı verilen işlemler uygulanmaktadır. Bakım işlemleri genellikle medyum hocalar tarafından yapılır. Bakım işlemi tamamlandıktan sonra büyü yapan hocalar sizlere gerekli malzemelerin temin edilmesi ile ilgili bilgi verecektir. Eğer malzemeleri hoca karşılayacak ise genellikle daha fazla ücret talep edilmektedir. Fakat bazı durumlarda da sadece sizin tamamlayabileceğiniz eşyalar olabilir. Gerekli malzemeler tamamlandıktan sonra medyum hocalar büyünün yapılışını yanınızda gerçekleştirmektedir. Eğer yanınızda gerçekleştirilmesini istemiyorsanız da ayrı alanda durmanız mümkündür.

Medyum hocalar tarafından yapılan ak büyüler 7 günden sonra etki etmeye başlarlar. Kara büyüler ise yaklaşık olarak 14 günden sonra etkisini göstermeye başlar. Bundan dolayı medyum hocanın tavsiyelerine uyarak büyünün yapımını gerçekleştirebilirsiniz.

Bağlama Çalışması Belirtileri

Çalışmanın belirtileri bağlama büyüsü ile yakınlık göstermektedir. Bundan dolayı bağlama büyüsü ile aynı belirtilerin yer aldığını söylemek yanlış olmaz.

Bağlama çalışması belirtileri nelerdir? 

  1. Karşınızdaki kişinin birisine bağlılığı yoksa size karşı derin duygular besleyecektir.
  2. Büyü yapılan kişi sizden başkasını görmeyecek hale gelir.
  3. Büyü yapılan kimse; sizi sürekli olarak rüyasında görür, muhabbet etmeye çalışır ve odağı siz olursunuz.

Çalışma yalnızca iyi amaçlı yapılmaktadır. Kara büyü olarak yapılması bakım ve çeşitli ritüel işlemler içerdiğinden dolayı söz konusu değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir