Bağlama Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Duası

Bağlama büyüsü nedir? Büyüler arasında en çok yapılan büyü türlerinden birisidir. Ak büyü kategorisinde yer almaktadır.

Bağlama büyüsü arası olmayan iki kişinin birbirine bağlanması amacıyla yapılmaktadır. Eğer karşınızdaki kişi size karşı ilgi göstermiyor ise bu durumu büyü sayesinde değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda karşınızdaki kişi ile konuşma konusunda çekinceli davranıyorsanız büyü tam olarak size göre! Yapılan büyü ritüeli işlemi ile birlikte karşınızdaki kişi size bağlanacaktır. Büyünün etki şekilleri ikiye ayrılmaktadır. İlk etki şekline göre büyü herhangi beraberliği olmayan karşı cinse yapılmaktadır. Diğer türlü ise evli, nişanlı, sözlü ve sevgilisi olan kişilere yapılmaktadır. İyi amaçlı yapıldığı zaman ak büyü kategorisine girmektedir. Her ne kadar karşınızdaki kişinin iradesini istemeden size yönlendirirseniz de hayırlı bir iş işlemiş olursunuz. Fakat başkasıyla birlikte olan kişilere uygulandığı zaman kara büyü kategorisinde incelenmektedir.

Bağlama büyüsü kapsamlı büyüler arasında gelmektedir. Yapılışında da karşınızdaki kişilerin bazı eşyaları gerekmektedir. Bundan dolayı güvenilir medyum hocalar bularak onlarla çalışmaya özen göstermelisiniz.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü

Büyüler arasında hem ak hem kara büyü kategorisinde bulunan büyüler bulunmaktadır. Bu tarz büyüler ince işçilik gerektiren büyüler olarak bilinmektedir.

Bağlama büyüsü nedir? Yapılan büyü ile birlikte iki tarafın ruhsal anlamda birlikleri gerçekleşmektedir. Birliktelik işlemi tamamlandıktan sonra çiftler kolay kolay ayrılmazlar. Yapılan ritüel işlem ile birlikte karşınızdaki kişi sizinle bir şeyler yaşamak istemektedir. Size karşı olan ilgisi artar ve rüyasında sizi görmeye başlar. Karşınızdaki kişi yaşamış olduğu bu olaylara daha fazla dayanamayarak sizinle konuşmak ve görüşmek ister. Eğer aynı ortamda bulunuyorsanız kişi sürekli olarak sizinle konuşmaya çalışacaktır. Konuşmaların ilerlemesi durumunda da size sürekli olarak davetler yapabilir.

Yapılan büyü ile birlikte çiftler arasında bir bağ oluşmaktadır. Oluşturulan bu bağ sayesinde çiftler birbirlerini çekerler. Tek taraflı bir büyü değil aksine çift taraflı bir büyüdür. Kısacası büyü yaptırdığınız kişiye sizde bağlanmış olursunuz.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyülerin nasıl yapıldığı hakkında birçok araştırma yapılmaktadır. Hatta büyü yaptırmak isteyen birçok kişi ilk aşamada büyüyü kendisi yapmak istemektedir.

Bağlama büyüsü

Bağlama büyüsü nasıl yapılır? Büyünün yapılması için öncelikli olarak büyünün yapılacağı kişilerin bilgileri gerekmektedir. Büyünün yapılacağı kişilerin işlem tahtaları açıldıktan sonra büyünün yapılmasına geçiş yapılabilir. İşlem tahtasının açılması için ise bakım adı verilen işlemler uygulanmaktadır. Bakım işlemleri genellikle medyum hocalar tarafından yapılır. Bakım işlemi tamamlandıktan sonra büyü yapan hocalar sizlere gerekli malzemelerin temin edilmesi ile ilgili bilgi verecektir. Eğer malzemeleri hoca karşılayacak ise genellikle daha fazla ücret talep edilmektedir. Fakat bazı durumlarda da sadece sizin tamamlayabileceğiniz eşyalar olabilir. Gerekli malzemeler tamamlandıktan sonra medyum hocalar büyünün yapılışını yanınızda gerçekleştirmektedir. Eğer yanınızda gerçekleştirilmesini istemiyorsanız da ayrı alanda durmanız mümkündür.

Medyum hocalar tarafından yapılan ak büyüler 7 günden sonra etki etmeye başlarlar. Kara büyüler ise yaklaşık olarak 14 günden sonra etkisini göstermeye başlar. Bundan dolayı medyum hocanın tavsiyelerine uyarak büyünün yapımını gerçekleştirebilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Duası

Bağlama büyüsü duası olarak ayrı şekilde paylaşılan yazılar bulunmaktadır. Fakat genel olarak aynı büyüye işaret edilmektedir.

Büyülerin yapılması için okunan kısımlara dua denilmemektedir. Birçok kişi durumu farklı olarak bilse de dua olarak geçmemektedir. Hocaların yaptığı büyü ritüeli işleminin sonucunda bazı arapça kelimeler söylenmektedir. Söylenen bu sözcükler dua olarak bilinmesine karşın, ritüel işlemin tamamlanması açısından gereklidir.

Güvenilir medyum hocalar bulmak için internet sitemizin “Medyumlar” kategorisine göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir