Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur? 2022

Bağlama büyüsü nasıl bozulur 2022 yılı içerisinde de en çok araştırılan ve merak edilen konular arasında yer alır. İnsanlar bu büyülere genel anlamda oldukça meraklıdırlar.

Bağlama büyüsü nasıl bozulur 2

Bağlama büyüsü nasıl bozulur? Özellikle de son dönemlerde bu durum giderek yaygınlaşır. Hal böyle olunca da insanlar kendilerine bu büyülerin yapıldığını düşünebilir ya da şüphelenebilirler. Böyle bir durumda ise insanlar büyülerin nasıl bozulacağı konusunda araştırmalarını yapmaya başlarlar. 

Bağlama büyülerinin nasıl bozulacağı konusunda net bir yargı belirlemek mümkün değildir. Çünkü yapılmış olan büyülere göre büyünün bozulma şekillerinde de farklılıklar meydana gelir. Ancak insanların büyü bozdurmak adına sadece medyum hocalara gitmeleri yeterli gelmez. Bunun yanında yapılması tavsiye edilen belirli davranışlar da bulunur. Tüm bu adımların uygulanması halinde insanlar Allah’ın da izni ile birlikte kendilerine ya da sevdiklerine yapılan büyülerin etkisinden kurtulabilirler. Ancak bunun için son derecede sabırlı olmak gerekir. 

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlama büyüsü nasıl bozulur konusunda pek çok soru işareti bulunur. İnsanlar bu büyülerin olduğunu düşündüklerinde ya da bildiklerinde büyülerin bozulması adına medyumlara gitmeyi tercih edebilirler. Ancak bunun dışında yapılması gereken daha önemli durumda bulunur. Bu durumlar ise genel anlamda şu şekilde sıralanır;

 1. Evde sıkça Kur’an okumak
 2. Evi sürekli olarak havalandırmak
 3. Tüm yüzeyleri ve yerleri sirkeli su ile silmek
 4. Allah’a dua etmek
 5. Ev içerisinde sıkça namaz kılmak
 6. Allah’a ibadet ederek dua etmek

Bu adımların uygulanmasının yanı sıra belirli surelere sığınmak da son derecede etkilidir. Bu sureler ise genel anlamda şu şekilde sıralanır;

 1. Bakara suresi
 2. Saffat suresi
 3. Fatiha suresi
 4. Ayetel Kürsi suresi
 5. Felak suresi 
 6. Nas suresi

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Belçika Büyü Bozan Hocalar 2022

Bağlama Büyüsü Bozan Hocalar

Bağlama büyüleri konusunda en çok araştırılan konulardan birisi de bu büyülerin nasıl bozulacağıdır. Çünkü özellikle de son dönemlerde söz konusu olan büyüler giderek yaygın bir biçimde yapılmaya devam eder.

Bağlama büyüsü nasıl bozulur 3

İnsanlar bu büyülerin etkisinden tamamı ile kurtulmak ve etkisini yitirmesini sağlamak isterler. Bunun için az önce de belirtmiş olduğumu adımların uygulanması son derecede büyük bir önem taşır.

Bağlama büyüsü nasıl bozulur? Evde büyülerin etkisini giderek yöntemleri uygulamak kadar insanlar bağlama büyüsü bozan medyum hocalar ile görüşmeyi de tercih ederler. Bu kimseler de genel anlamda az önce belirtmiş olduğumuz yöntemlerin uygulanmasını tavsiye ederler. Yine bu durumun yanı sıra yapılmış olan büyüye göre uygulanabilecek çeşitli yöntemler de bulunur. Bunun için genel anlamda çeşitli dua uygulamaları gerçekleştirilir. İnsanlar kendilerine ya da sevdiklerine yapılmış olan büyülere göre en uygun olan büyü bozma yöntemini uygularlar. Böylelikle de büyünün etkisini Allah’ın da izni ile birlikte ortadan kaldırabilirler. 

Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar

İnsanlar bağlama büyüsü ile birlikte genel alamda platonik olarak duydukları aşkın karşılık bulmasını isterler. Ancak bu büyülerin farklı yapılma amaçları da bulunur.

Bağlama büyüsü nasıl bozulur? Yapılma amaçlarına göre söz konusu olan büyülerde çeşitli farklılıklar meydana gelir. Bu nedenle de insanlar bu büyüleri yaptırmaya karar verdikleri zaman kesinlikle kendileri için en uygun olan büyüyü seçmeleri gerekir.

Seçilecek olan büyü genel anlamda bağlama büyüsü yapan hocalar ile birlikte belirlenir. Ancak insanların bu büyüler konusunda bilmeleri gereken önemli bir detay daha bulunur. Söz konusu olan büyüler de diğer tüm büyüler gibi İslamiyet içerisinde yasaklanmıştır. Büyü, tılsım ve fal gibi uygulamaların haram ve günah olduğu net şekilde belirtilir. Bu durumun göz önünde bulundurulması gerekir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir