Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur? 2022

Bağlama büyüsü nasıl bozulur 2022 yılı dikkate alındığı zaman da belirli uygulamalar ile yapılır. İnsanlar sevdikleri birilerine ya da kendilerine bu büyülerin yapıldığını düşünebilirler.

Baglama buyusu nasil bozulur 2

Bağlama büyüsü nasıl bozulur? Yapılmış olan büyülerin etkisini gidermek ve tamamı ile ortadan kaldırmak Allah’ın da izni ile mümkündür. Ancak insanların böyle durumlarda yapmaları gereken belirli durumlar bulunur. Eğer insanlar bu durumları uygularlar ise Allah’ın da izni ile birlikte büyülerin etkisinin ortadan kalkması mümkün olur.

İnsanlar yapılan bağlama büyülerinin etkisini yitirmesini sağlamak adına genel anlamda medyum hocalara giderler. Ancak sadece bu kişilere gitmeleri büyülerin etkisinin sona ermesini sağlamaya yetmez. İnsanların ev içerisinde de belirli durumlara dikkat etmeleri gerekir. Bağlama büyülerin bozulması adına belirli durumlara dikkat eden kişiler, bu büyülerin etkilerini ortadan kaldırabilirler. Ancak bunun için yaşam şekillerine ve yaptıklarına da oldukça dikkat etmeleri gerekir.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkisi

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlama büyüsü nasıl bozulur diye düşünen kişilerin öncelikli olarak ev içerisinde neler yapmaları gerektiğini bilmeleri önem taşır. Bu noktada insanların en kolay şekilde büyünün etkilerinden korunmak adına yapabilecekleri şey ise belirli sureleri okumaları olacaktır. Bu sureler ise şu şekilde sıralanır;

 1. Fatiha suresi
 2. Ayetel Kürsi suresi
 3. Felak suresi 
 4. Nas suresi
 5. Bakara suresi
 6. Saffat suresi

Bağlama büyüsü nasıl bozulur? Bu sureleri okuyan insanların ev içerisinde yine belirli durumlara dikkat etmeleri de son derecede önemlidir. Eğer belirli durumlara dikkat ederlerse Allah’ın da izniyle büyülerin etkisinden korunabilirler. Ev içerisinde büyülerin etkilerinden korunmak adına uygulanması gerekenler ise şu şekilde sıralanır;

 1. Az önce belirlenen sureleri ev içerisinde sıkça okumak
 2. Evde sıkça Kur’an okumak ya da dinlemek
 3. Evde yer alan tüm yüzeyleri ve yerleri sirkeli su ile temizlemek
 4. Bolca Allah’a dua etmek
 5. Namaz kılmaya özen göstererek her namazın ardından dua etmek
 6. Allah’a sığınmak

Bağlama Büyüsü Bozan Hocalar

Bağlama büyüsü bozan hocalar kadar ev içerisinde uygulanması gereken durumlar da bir hayli önemlidir.

Baglama buyusu nasil bozulur 3

İnsanlar bu durumlara dikkat etmelerinin ardından bağlama büyüsünü bozabilen kimselere de danışabilirler. Bu kişilere danıştıkları zaman genellikle bu kişiler de az önce belirtilen durumların uygulanmasını dile getirirler. Yine bu durumların yanı sıra farklı uygulamalar da gerçekleştirilir.

Yapılan bağlama büyüsünün bozulması adına yapılacak olan uygulama da, yapılan bağlama büyüsü çeşidine göre değişiklik gösterir. İlk olarak hangi bağlama büyüsünün yapıldığını tespit etmek gerekir. Daha sonrasında ise büyünün bozulmasını sağlamak adına en uygun olan yol tespit edilir. Tüm bu durumların yanı sıra insanlar Allah’a da yönelerek dua ettikleri zaman Allah’ın izni ile yapılan büyülerin etkisinden kurtulabilirler. 

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Belçika Büyü Bozan Hocalar 2022

Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar

Bağlama büyüleri konusunda araştırılan pek çok farklı detay bulunur. İnsanlar söz konusu olan büyüleri her şeye rağmen yaptırmayı da tercih edebilirler. Ancak bu büyüleri yaptırmak isteyen kişilerin göz önünde bulundurmaları gereken önemli bir konu daha bulunur.

Bağlama büyüsü nasıl bozulur? İslamiyet içerisinde her türlü büyü, fal ve tılsım olayları haram kılınmıştır. İnsanların bu büyüleri yaptırmaya karar verdikleri zaman günah olmasını ve durumun sonuçlarını da göz önüne almaları gerekir.

Bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişiler bağlama büyüsü yapan hocalar konusunda da araştırma yaparlar. Bu büyülerin günah olmasına rağmen yine de yaptırmak isteyen kişilerin son derecede dikkatli davranmaları gerekir. Çünkü bu büyülerin kesinlikle bilinçli ve deneyimli kişiler tarafından yapılması gerekir. Aksi durumda ise insanlar istemedikleri olaylar yaşayabilirler. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir