Bağlama Büyüsü Duaları

Bağlama büyüsü duaları farklı büyü çeşitlerine göre farklı şekillerde okunur. Bu duaların büyük bir hassasiyet ile büyü esnasında okunması gerekir.

Bağlama Büyüsü Duaları 2

Büyüler içerisinde en önemli kısımlardan birisi de edilen dualardır. Bu dualar, genel anlamda yapılan büyülerin çeşitlerine göre değişiklik gösterir. Yine aynı amaçlar ile yapılan büyülerde okunan dualar, büyüyü yapan medyumlar tarafından da kendi yöntemlerine göre belirlenebilir.

İnsanların bağlama büyüsü duaları konusunda özellikle de dikkat etmeleri gereken şey bu duaları kendi başlarına okumaya kalkmamalarıdır. Çünkü büyüler esnasında okunan dualar genellikle İbranice dilinde okunur. Okunma esnasında yapılabilecek herhangi bir hata ise insanların beklemedikleri ve istemedikleri sonuçlar ile karşı karşıya kalmalarına neden olur.

Bağlama büyüsü yapılırken okunan bu duaların belirlenmesi genel anlamda medyum tarafından gerçekleştirilir. Ancak çeşitli büyülerin çeşitli sabit duaları bulunur. Durum her ne olur ise olsun inşaların bilinçsiz bir biçimde bu dualar ile harekete geçmemeleri gerekir.

Bağlama Büyüsü Duaları Nelerdir?

Bağlama büyüsü duaları nelerdir sorusu da bu kapsamda en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer alır.

Bağlama Büyüsü Duaları 3

Büyülerin yapılması esnasında çeşitli duaların okunması gerekir. Belirtilen dualar, büyünün tamamlanması adına olmazsa olmaz parçalardan birisidir. Bu nedenle de duaların doğru şekilde seçilmesi ve büyü esnasına da en ufak bir hata yapılmadan okunması gerekir.

Büyünün yapılması esnasında okunacak olan dua, bağlama büyüsünün çeşidine göre belirlenir. Çünkü büyünün yapılma amacına göre farklı büyü ritüelleri uygulanır. Bu büyü çeşitlerine göre de okunması gereken dualarda çeşitli farklılıklar meydana gelir. Belirtilen nedenden dolayı da büyüler için duaların doğru biçimde seçilmesi gereklilik gösterir. Eğer büyüler için duaların seçimleri yanlış yapılırsa ya da yanlış okunursa büyü etkisini göstermez. Tek sorun da bununla sınırlı kalmaz. Beklenmedik ve istenmeyen durumlar meydana gelebilir.

Bağlama Büyüsü Duası Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü duaları nasıl yapılır denildiği zaman da yine büyünün çeşidi dikkat çeker. Yapılacak olan büyü çeşidine göre bağlama büyüsü duasının nasıl yapılacağı da değişiklik gösterir. Ancak bu konu hakkında bilinmesi gereken önemli bir detay vardır. Büyünün çeşidi ve okunacak dua her ne olursa olsun bu işin ehli olan kişiler tarafından yapılması gerekir.

Bağlama büyüleri konusunda bilinmesi gereken oldukça önemli bir nokta daha vardır. Diğer tüm büyülerde olduğu gibi bu büyü de İslam aleminde kesinlikle günah ve yasaklanmıştır. İnsanların bu büyüleri yaptırmak istedikleri zaman bu durumu da göz önünde bulundurmaları gerekir. Hem büyü yaptıran hem de yapan kişiler bu günahın bir parçası olurlar.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Bağlama Büyüsü Çeşitlerinden Hangisi Size Uygun?

Bağlama Büyüsünde Duaların Önemi

Bağlama büyüleri yapılırken en hassas olunması gereken konulardan birisi kesinlikle ama kesinlikle dualardır. Bu büyüler içerisinde duaların önemi tartışmasız ki son derecede büyüktür.

İnsanlar bu büyüleri yaparken özellikle de dua esnasına son derecede hassas davranmalıdırlar. Bu nedenle de büyüyü yapacak olan kişilerin kesinlikle bu büyüleri daha önceden yapmış ve deneyimli kişiler olmaları gerekir.

Bağlama büyülerinde duanın önemi incelendiği zaman son derecede büyük bir öneme sahip olması dikkat çeker. Bu büyülerde ruhani varlıklar kullanılır. Büyünün dua faslında ise ruhani varlıklar harekete geçirilir. Bu durum karşısında zarar görmemek ve büyünün sorunsuz bir biçimde etki etmesini sağlamak adına kesinlikle duanın hatasız şekilde okunması gerekir. Aksi durumda ise büyünün etkisi bir yana dursun insanlar geri dönüşü olmayan ve son derecede sıkıntılı durumlar içerisine girebilirler. Belirtilen nedenden dolayı oldukça titiz olunmalıdır.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Bağlama Büyüleri Arasında Hangileri Faydalı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir