Bağlama Büyüsü Çeşitlerinden Hangisi Size Uygun?

Bağlama büyüsü çeşitlerinden hangisi size uygun diye düşünüyorsanız eğer öncelikli olarak bu büyülerin hangilerinin hangi amaçlar ile yapıldığını bilmeniz gerekir.

Çünkü söz konusu olan büyüler, yapılış amaçlarına göre farklı çeşitlerde yapılır. Bu nedenle de insanlar çeşitli sebeplerden dolayı bağlama büyüsü yapmaya ya da yaptırmaya karar verdikleri zaman öncelikli olarak kendilerine uygun olan büyüyü seçmeler gerekir.

Bağlama büyüleri farklı amaçlar ile yapılan büyülerdir. Bu amaçlardan bazıları ise genel anlamda şu şekilde sıralanır;

 1. Eşi eve bağlamak için
 2. Platonik aşkın karşılıklı hale gelmesi için
 3. Evladı eve bağlamak için
 4. Eşler arasındaki muhabbetin artması için
 5. Sorunlu giden ilişkilerin düzelmesi için…

Yapılma amaçlarına göre söz konusu olan büyülerin de farklı şekillerde seçilmesi gerekir. Böylelikle de insanlar kendileri için en uygun olan bağlama büyülerini bularak, büyülerin etki etmesini sağlayabilirler. Aksi durumda etkisini görmek çok da mümkün olmayacaktır.

Bağlama Büyüsü Çeşitlerinden Hangisini Yaptırmalıyım?

Bağlama büyüsü çeşitlerinden hangisini yaptırmalıyım sorusu bu büyüleri yapmaya karar veren kişilerin sordukları sorular arasında yer alır.

İnsanlar bu büyüler ile birlikte genellikle sevdikleri insanları kendilerine ya da evlerine bağlamak isterler. Bu noktada yapılma amaçlarına göre yapılacak olan büyülerin özelliklerinde değişiklikler meydana gelir.

Bazı bağlama büyüleri insanların arasındaki sorunları giderirken bazıları ise platonik aşkların karşılıklı hale gelmesini sağlar. Ancak genel anlamda bakıldığı zaman insanların kendilerine uygun olan büyüleri yaptırmaları gerekir. Bazı bağlama büyüsü çeşitleri ise şu şekilde sıralanır;

 • Adet kanı ile yapılan bağlama büyüsü
 • Cambar aşk büyüsü
 • Kırmızı kalem ile yapılan bağlama büyüsü
 • Kırmızı mum ile yapılan bağlama büyüsü
 • Fotoğrafla yapılan bağlama büyüsü…

Yapılan büyülerin her biri İslam dünyasında günahtır. Bağlama büyüsü de bunların içerisinde yer alır. Ancak yine de insanlar söz konusu olan büyüler ile birlikte isteklerini gerçekleştirmeyi düşünürler. Yine de günah olmasına rağmen yaptıracak olan kişilerin kendileri için en uygun olan büyüleri seçmeleri büyük bir önem taşır.

Bağlama Büyüsü Etkisi Nasıl Tespit Edilir?

Bağlama büyüsü etkisi nasıl tespit edilir sorusu da bu büyüler yaptıran ve etkilerini görmek isteyen insanların sıkça araştırdıkları sorular arasında yer alır. Söz konusu olan büyülerin tutması durumunda etkisini görmek bir hayli kolaydır. Çünkü büyü yapılan kişide çeşitli değişimler meydana gelir. Meydana gelen değişimler ise genel anlamda şu şekilde sıralanır;

 1. Büyü yaptıran kişiden başkasını düşünememe
 2. Sürekli olarak büyü yaptıran kişiyi hayal etme
 3. Büyü yaptıran kişi her ne isterse istesin yerine getirme
 4. Uykularından korkarak uyanma
 5. Birilerinin kendisini takip ettiği hissine kapılma…

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur? 2022

Bağlama Büyüsü Yapan Medyum Hocalar

İslam dini içerisinde her türlü büyüde de olduğu gibi bağlama büyüleri de yasaklanmıştır. Kur’an içerisinde günah olduğu açıkça ifade edilmiştir. Ancak yine de günahını göze alarak bu büyüleri yaptırmak isteyen kişilerin bilip bilmeden bu büyüleri yapmamaları gerekir. Çünkü yapılan bir eksiklik ya da hata durumunda istenmeyen ve kalıcı olan sorunlar meydana gelebilir.

İnsanlar bu büyüleri yaptırmak istedikleri zaman bağlama büyüsü yapan medyum hocalar ile iletişime geçerler. Ancak bu kimseler ile görüşürken de son derecede dikkatli olmak gerekir. Büyüleri yapacak olan kişilerin kesinlikle yapacak oldukları büyüleri daha önceden yapmış ve olumlu sonuç almış kişiler olmaları gerekir. Aksi durumda ise insanlar istemedikleri ve ciddi anlamda kötü olan sonuçlar ile karşı karşıya kalabilirler.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir