Ayna Büyüsü – Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri

Ayna büyüsü, kişinin kendisini kötülüklerden koruması amacıyla yapılmış büyüler arasında gelmektedir. Bir nevi koruma büyüsü olarak işlem görmektedir.

Ayna büyüsü nedir? Bu büyü size karşı yapılan büyülerden sizi korumada oldukça etkilidir. Etrafında kem göz olduğuna inanan, kendisine sürekli nazar değen ve başkaları tarafından çekilmeyen insanlar tarafından yapılabilir. Yapılması durumunda kişi büyü ve nazar gibi konularda korumalı olacaktır.

Bu büyü bir nevi koruma büyüsüdür. Koruma büyüsü olmasından dolayı birçok medyum hoca tarafından yapılmaktadır. Fakat buna karşın, büyünün etki süresinin dolması ile birlikte tekrardan gözler önüne gelmeniz mümkündür. Büyünün bakımının daimi olarak yaptırılması ve uzatılması gerekmektedir. Özellikle etrafında fesat insanlar bulunan kişilerin, daimi olarak büyü bakımlarını yapmaları önerilmektedir.

Büyünün yapımı meşakkatli olmasına karşın, çevrenizde büyüyle uğraşan birileri varsa kesinlikle yaptırmalısınız. Çünkü büyülerin etkisi sandığınızdan çok daha büyük olabilir. İleride pişman olmamak için şimdi çaba sarf etmelisiniz!

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Kısmet Açma İşlemi – Nedir? Nasıl Yapılır? Duası

Ayna Büyüsü Nedir?

Ayna büyüsü

Ayna büyüsü, etrafında büyü ile uğraşan insanların çok olması durumunda kişinin kendini korumaya almasını sağlamaktadır. Bu koruma sayesinde kişi kendine yapılan büyüleri savurur.

Ayna büyüsü kişinin kendine yapılan büyüleri savurması işlemidir. Yapılan büyüler, eğer kişinin üzerinde ayna büyüsü varsa yapan kişiye seker. Böyle bir işlevi olmasından dolayı da özellikle medyum hocalar ve çevrelerin tarafından oldukça fazla kullanılmaktadır. Büyüyü yansıtan bir büyü olmasından dolayı kötü olarak gözükse bile, iyi amaçlı yapılan büyüler arasındadır. Sonuç olarak kişinin kendini musibetlerden korumak istemesi kadar doğal bir hakkı yoktur. 

Yapılan bu büyü ak büyü kategorisine girmesine karşın çoğu medyum hoca tarafından yapılmaz. Bunun sebebi yapımının oldukça zorlu olmasından kaynaklanmaktadır. Fakat yine de İç Anadolu Bölgesi civarında bazı medyum hocaların büyüyü yaptıkları duyulmaktadır. Büyüyü yaptırmak istediğiniz hocanın referanslarına göz atmayı sakın unutmayın. Çünkü son zamanlarda oldukça fazla sahtekar medyum bulunmaktadır.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Canbar Büyüsü – Nedir? Nasıl Yapılır? Etki Süresi

Ayna Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayna büyüsü yapımı sırasında İbranice yazılar yazılmaktadır. Sebebi bilinmese de tılsımlı sözler sayesinde büyünün gerçekleştirildiği bilinmektedir. 

Büyünün yapılması için kişinin bakımının oldukça temiz olması gerekmektedir. Bundan dolayı medyum hocalar kişiye 2 defa bakım uygulaması yaptıktan sonra uygulamaya geçerler. Bakımın 2 defa uygulanmasındaki temel amaç ise kişinin çakralarının tamamen büyüye açık olmasını sağlamaktır. Bakım uygulaması için kişinin kişisel bilgileri ve fotoğrafı gerekmektedir. Bakım işleminden sonra da yapılacak olan ayna büyüsünde 1 adet fotoğrafınızın olması gerekir. Fotoğrafınızın üzerine yazılan İbranice yazıların ritüel sayesinde değer kazanmasıyla büyü tamamlanmaktadır. Büyünün tamamlanma süreci oldukça kısa sürmektedir.

Üzerinizde büyü varsa, aynı zamanda ayna yaptırmanız mümkün değildir. Çünkü ayna büyüsü kişinin üzerindeki musibetleri salar fakat, önceden yapılanların da içeride kalmasına neden olur. Bundan dolayı da 2 defa bakım yapılır ve kişinin üzerinde eğer büyü varsa, büyü bozma işlemi gerçekleştirilir.

Oldukça bilgi gerektiren bir konu olmasından dolayı güvenilir ve tecrübeli hocalara danışmalısınız!

Ayna Büyüsü Etkileri

Etrafınızda çok fazla büyü, nazar gibi olaylar mevcut ise bu büyü tam size göre! Ayna büyüsü etkileri nelerdir?

  1. Yaptıran kişi kendisine yapılan bütün büyülere karşı koruma alır.
  2. Cin musallat olması gibi durumlara karşı korunur.
  3. Büyüyü yaptıran kişinin üzerine muska, cevşen, nazar boncuğu gibi tılsımlar taşımasına gerek yoktur.
  4. Koruma ömür boyu sürmektedir fakat en az 6 ayda 1 bakımının yaptırılması oldukça önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir