Ayırma Büyüsü Nedir?

Ayırma Büyüsü Nedir, Ayırma Büyüleri Nasıl Yapılır?

Ayırma büyüleri nelerdir, nasıl yapılır, ne işe yarar, etki süresi ne kadardır ve kimler yapabilir? Ayırma büyüsü ile ilgili bilgilere yazımızdan bakabilirsiniz.

Ayırma büyüsü, mutsuz giden evliliklerin sonlanması veya sevdiğiniz insanın başka biriyle zorla evlendirilmesi sonucunda onları ayırmak için yapılabilir. Ayırma büyüsünün doğru bir şekilde yapılması için medyum hocalarına gidilmesi gerekir.  Ayırma büyüsünün etkisiyle çiftler hiçbir sorun yaşamadan direkt olarak birbirinden ayrılmak ister. Bu sayede mutsuz giden evlilikler komple biter ve aşık olduğunuz kişinin evli olduğu kişiden boşanmasını sağlayarak sevdiğinize kavuşabilirsiniz.

Ayırma Büyüsü Neden Yapılır?

Ayırma büyüsünün yapılmasının amacı, niyete göre farklılık gösterir. Örneğin; sevdiğiniz kişinin başkasıyla evlendirileceğini duyduğunuz anda ayrılma büyüsünü yaptırabilirsiniz. Çünkü, aşık olduğunuz ve evleneceğiniz adamı başkasıyla mutlu olması istememeniz en doğal hakkınızdır. Bu yüzden sevdiğiniz adamı veya kadını başkasının elde etmemesi için ayrılma büyüsünü anında yaptırarak bir daha hiçbir şekilde görüşmeyecekleri şekilde birbirinden ayırabilirsiniz. Bunun dışında evliliklerinde sorunlar yaşayanlar da ayrılma büyüsü yaptırabilir. Artık birbirleriyle evliliklerini yürütemediklerinden dolayı çiftler, medyum hocalarına giderek sorunsuz bir şekilde birbirlerinden ayrılmak için ayrılma büyüsünü yaptırabilir. Bunun için niyetin ne amaçla edildiği çok önemlidir. Eğer niyetler doğru bir şekilde edilirse, ayrılma büyüsü yapıldıktan hemen sonra anında yansımalarını göstermeye başlar.

Ayırma Büyüsünün Yapılma Aşamaları Nedir?

Ayırma büyüsünün yapılmasında bazı aşamaların uygulanması gerekir. İlk olarak medyum hocasına gidilerek ayrılma büyüsünün nasıl yapıldığı öğrenilmelidir. Aşağıda ayırma büyüsünün yapılma aşamaları sırasıyla verilmektedir:

  • Ayrılma büyüsünün yapılma aşamasında medyum hocasına bilgilerin doğru bir şekilde verilmesi gerekir. Özellikle büyünün yapılacağı kişinin adı, soyadı, doğum tarihi ve anne adı bilgileri verilmelidir. Bununla birlikte aynı şekilde kendinizin de bu bilgilerini hocaya iletmeniz gerekir.
  • Bilgilerin doğru bir şekilde hocaya verilmesinden sonra medyum hocası kişiye özel dualar ederek tılsım hazırlar.
  • Tılsımın hazırlanmasından hemen sonra büyüyü yapan kişi, evde tılsımı kimsenin ulaşamayacağı yere saklar.
  • 1 haftanın geçmesinden sonra tılsımın etkisi tamamen ortaya çıkar ve istediğiniz kişiyi evlendiği eşinden ayırabilirsiniz.
  • Bu sayede kavuşmak istediğiniz kişiye 1 hafta sonra ayrılmalarını sağlayarak bir araya gelebilirsiniz.

Yukarıda verilen ayırma büyüsü adımlarının net bir şekilde uygulanması gerekir. Özellikle bilgilerin yanlış verilmemesine çok dikkat edilmelidir. Çünkü, yanlış bilgi verilmesi durumunda büyünün etkisi başka kişide görülebilir ve bu durum sizin aleyhinize sonuçlar doğurabilir.

Karı-Kocayı Ayırma Büyüsü

Karı-kocayı ayırma büyüsü, en etkili ve çabuk sonuçlarını gösteren büyü çeşitlerinden birisidir. Sevdiğiniz adamın ailesi tarafından başka birisi ile evlendirilmesi sonucunda ayırma büyüsünü aşık olduğunuz adama kavuşmak için yapabilirsiniz. Karşı taraf ayrılmakta kararsız ve çekingen davrandığı zaman ise siz el atarak medyum hocasına gidip ayrılma büyüsünü hazırlatabilirsiniz. Bu sayede kısa sürede istediğiniz adamı eşinden boşanmasını sağlayarak elde etme şansını yakalamış olursunuz. Bunun dışında evliliğinizde hiç mutlu değilseniz ve artık sevginizin veya sadakatinizin azaldığını düşünüyorsanız, eşinizle sorun yaşamadan ayrılma büyüsü ile kolay bir şekilde boşanabilirsiniz. Bunun sonucunda herkes kendi hayatlarına bakarak mutlu olacakları şekilde yaşayabilme imkânını elde edebilir. Boşanma veya ayrılma süreçlerinin çabuk bir şekilde gerçekleşmesi için medyum hocalarına gidilmesi tavsiye edilir.

Ayırma Büyüsü Sonucunda Çiftler Nasıl Davranır?

Ayırma büyüsü yapıldıktan sonra çiftler arasında bazı değişimler meydana gelir. Aşağıda ayırma büyüsünün yapılmasından sonra çiftlerin davranışlarında veya hareketlerinde meydana gelen değişimler ile ilgili ayrıntılar listelenmektedir:

  • Evli olan çiftler, büyünün etkisinden dolayı ilk olarak birkaç gün birbirlerine olan duygularını kaybetmiş olur.
  • Bununla birlikte 7 gün geçmesinden sonra aynı evde birbirleriyle kalmak istemez.
  • Bunun dışında 10 günün geçmesinin ardından birbirlerinden ayrılmak istediklerini dile getirirler.
  • 15 günün geçmesinden sonra ilişkilerinin hiçbir şekilde sürmeyeceğini anlarlar.
  • Üçüncü haftaya gelindikten sonra boşanmak için başvuruda bulunurlar.
  • 1 ay içerisinde de boşanma ve evden tamamen ayrılma işlemleri gerçekleşmiş olur.

Yukarıda yer alan belirtilerin sonunda evli çiftler, toplamda 1 ay içerisinde büyünün etkisinin tamamen oluşmasından dolayı birbirlerinden ayrılır. Bu sayede siz de sevdiğiniz adamın başkasıyla evlenmesini kabul edemeyip onları ayırarak amacınıza ulaşmış olursunuz ve istediğiniz adamla evlenerek bir ömür boyu birlikte yaşlanabilirsiniz.

Aşık Olanları Ayırmak Mümkün Mü?

Aşık olanları ayırmak mümkündür. Özellikle zamanında çok sevdiğiniz birisi sizi bir başkası için bırakıp gittiyse, ondan intikam almak için tam da aşıkları ayırma büyüsünü yaparak amacınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için medyum hocasına gidip ayırmak istediğiniz kişilerin bilgilerini vermelisiniz. Medyum hocası, gerekli duaları okuyup tılsımlar hazırladıktan sonra yaklaşık olarak 1 hafta içerisinde sevdiğiniz kişinin sizi bırakıp gitmesine sebep olan insanla ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede sizi terk eden kişi, pişman olmuş bir şekilde size geri döner ve siz de çok güzel intikam almış olursunuz. Ayırma büyüsünün etki süreleri kişiden kişiye farklılık gösterir. En geç 30 gün içinde belirtileri ortaya çıkar ve aşıklar hiçbir sebep olmadan birbirlerinden ayrılır.

Çiftleri Birbirinde Ayırmak İçin Yapılan Ayırma Büyüsü

Çiftleri birbirinden ayırmak için yapılan ayırma büyüsü sayesinde birçok amaçlar yerine getirilmiş olur. Özellikle çok sevdiğiniz bir insanı başkasına yar etmek istemiyorsanız, hiçbir koşulda vazgeçmeyerek sizi kim için bıraktıysa, onları ayırabilirsiniz. Bu sayede hem intikam almış hem de sevdiğinizi kimselere bırakmamış olursunuz. Hayatta herkesin mutlu olabileceği insanlarla yaşamlarını birleştirmeleri gerekir. Eğer, sevdiğiniz insan veya evlilik hayali kurduğunuz kişi bir başkasına yar olmuşsa, bu durumu kesinlikle kabul etmemelisiniz. İki kişiyi ayırmak için muhakkak ayırma büyüsünü yaptırmayı denemelisiniz. Çünkü, en hızlı sonuç veren ve en güçlü olan büyülerin başında yerini alır. Bunun için büyünün yapılma aşamalarını medyum hocası ile birlikte tamamlamak gerekir. Ayırma büyüsü sayesinde en geç 1 ay içerisinde sevdiğiniz adamı veya kadını başkasına kaptırmayarak evli oldukları kişilerden ayırmış olursunuz.

Ayırma Büyüsünün Vakti Var Mı?

Ayırma büyüsünün belli bir vakti yoktur. Büyüyü yaptırmak isteyenler, istedikleri zamanı seçerek medyum hocalarına gidebilir. Fakat, sevdiğiniz kişinin daha çabuk bir şekilde evliliklerini sonlandırmasını istiyorsanız, en kısa zamanda ayırma büyüsünü yapmanız gerekir. Ayırma büyüsünün etki süresi yaklaşık olarak 1 ay olduğu için boşanma işlemlerinin gerçekleşmesi biraz zaman alabilir. Bu yüzden aşık olduğunuz ve sürekli olarak yanınızda kalmasını hayal ettiğiniz kişinin eşinden ayrılması için ayırma büyüsünü hiç zaman kaybetmeden yapmakta fayda vardır. Bunun için medyum hocasına gidip gerekli olan büyü adımlarının tamamlanması gerekir. Özellikle ayırmak istediğiniz çift hakkında isimlerini doğru bir şekilde hocaya verip tılsıma yazılmasını sağlamalısınız. Hocanın hazırladığı özel tılsımlar sayesinde ayırma büyüsünün yapımı tamamlanmış olur. En erken 3 gün içerisinde aşık olduğunuz insanda göstermeye başlar. Bunun sonucunda evli olduğu eşinden ayrılıp size dönmek için boşanma işlemlerini hemen başlatır. Boşanma aşamasının bitmesinden sonra amacınızı gerçekleştirerek sevdiğiniz adamı yanınızda bir ömür boyu tutmayı başarırsınız.

Ayırma Büyüsü İçin Kimlere Gidilmeli?

Ayırma büyüsünü yapmak isteyenlerin kesinlikle büyüyü evde kendi başlarına yapmamaları gerekir. Çünkü, büyünün etkisi çok kuvvetlidir ve yanlış yapıldığı zaman geri dönüşü olmayan hatalarla bir ömür boyu yaşamaya mahkum kalınabilir. Bunun için muhakkak bu alanda işinde profesyonel olan medyum hocalarına gidilmesi gerekir. Medyum hocalarının arasından da iyi seçimler yapılması büyünün uygulanmasında çok önemlidir.  Doğru ellerle ve güçlerle yapılan ayırma büyüsünün sonucu da her zaman sizin için olumlu olur. Özellikle ayırma büyüsünü yapmak isteyenler, şeytani varlıklarla ruhen iletişimi güçlü olan hocalara müracaat etmelidir. İşinde ehli olan hocaların büyüyü doğru ritüellerle yapması durumunda güzel dönüşler elde edilebilir. Bu sayede siz de sevdiğiniz insana kavuşarak karşı tarafın sizi bıraktığı için aynı zamanda da pişman olduğunu görmüş olursunuz. Bu sayede bir nebze olsun intikam duygusunu tadabilme fırsatını yakalarsınız.

Fotoğraf İle İki Kişiyi Ayırma Büyüsü

Fotoğraf ile iki kişiyi ayırma büyüsü yapmak mümkündür. Özellikle fotoğraf ile yapılan ayırma büyülerinin birçok amaçları vardır. Sadece sevdiğiniz kişinin evli olduğu insandan ayrılmasını sağlamazsınız. Aynı zamanda yakın arkadaşlarınızın veya akrabalarınızın evliliklerinde mutsuz olduklarını gördüğünüz zaman da onları ayırmak için büyü yapabilirsiniz. Yani fotoğraf ile yapılan ayırma büyüsünü üçüncü şahıslar da gerçekleştirebilir. Örneğin; evliliğinizde çok problemler yaşamanız durumunda anne veya babanız medyum hocasına sizin resminizle birlikte giderek boşanmanız için ayırma büyüsünü yaptırabilir. Bu yüzden fotoğraf ile ayırma büyüsü, bütün ayırma büyülerinin içinde en çok tercih edilen büyülerden bir tanesidir. Fotoğraf ile ayırma büyüsünün yapılmasında resmin sadece net olması gerekir. İsteyen herkes, ayırmak istedikleri kişinin fotoğraflarını sosyal medya platformlarından da alabilir. Sadece vesikalık olma şartı aranmaz. Bu sayede medyum hocası, resim üzerinden gerekli tılsımları hazırlayıp göndererek istediğiniz çiftlerin ayrılmasını gerçekleştirebilir. Fotoğraf ile ayırma büyüsü en erken 3 gün içerisinde etkisini gösterirken, en geç 30 gün içerisinde tamamen büyü kendini belli eder.

Ayırma Büyüsünün Bozulması

Ayırma büyüsünü bozmak isteyenler, medyum hocalarına giderek taleplerini iletebilir. Ayırma büyüsünün çok fazla etkisinin olduğu için muhakkak medyum hocalarına gidilerek bozulma aşamalarının yapılması gerekir. Bununla birlikte büyüyü hangi hoca yaptıysa, ona bozdurmak daha etkili olur. Ayırma büyüsünün bozulma işleminden önce büyünün yapılıp yapılmadığının anlaşılması için hoca ile görüşülerek gerekli kontroller yapılmalıdır. Daha sonra büyünün olduğu ortaya çıkarsa, medyum hocası gerekli bilgilendirmeyi büyünün yapıldığı kişiye verir. Yani büyüyü kimin yaptığını, hangi niyetle büyüyü yaptırdığını ve büyünün yapılma zamanı hakkında bilgileri büyünün etkisi altında olan kişiye iletir. Medyum hocaları talep üzerine ayırma büyüsünün bozulması için gerekli duaları okur ve tılsımlı sözcükleri söyleyerek bir muska hazırlar. Bunun sonucunda 3 saat içerisinde büyünün etkisi tamamen kaybolmuş olur. Bu sayede büyünün etkisinden kurtulanların davranışlarında ve hareketlerinde değişimler görülür. Bu değişimleri aşağıda şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Büyünün etkisinden kurtulan kişinin ruhunda bir rahatlama meydana gelir.
  • Bununla birlikte kendi iradesi ile hareket etmeye başlar ve yaşantısını yönlendirir.
  • Ayrıca büyünün etkisi altında olduğu zamanları hatırlayarak neler yaptıklarını anlayamaz ve çok şaşırır.
  • Aynı zamanda ayırma büyüsü bozulduktan sonra ayrılan çiftler, eski eşlerine geri dönerek yeniden evlenmek için hazırlıklar yapabilir.

Yukarıda yer alan ayırma büyüsünün bozulmasından sonra meydana gelen durumların sonucunda büyünün etkisi tamamen ortadan kalkarak kişiler eski yaşantılarına kaldıkları yerden devam eder. Üstelik boşandıkları eşlerine geri dönerek yeniden evlenme kararı alabilirler. Ayırma büyüsünün bozulmasından sonra yapılan ayırma büyüsü, bir daha hiçbir zaman etkisini göstermez ve hiçbir koşulda yapılamaz. Ayırma büyüsü sadece bir kere yapılma şartı ile uygulanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir