Ayırma Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir? 

Ayırma büyüsü sayesinde sevenlerin ayrılmasını sağlamanız mümkündür. Kara büyü kategorisinde yer alan bu büyüyü yaptıracak hocaları bulmak zordur!

Ayırma büyüsü nedir? Kara büyü sınıfında bulunan büyü ile sevenlerin birbirinden ayrılması için gerekli ritüel işlemler yapılmaktadır. Yapılan işlemler neticesinde sevenlerin ayrılması tamamlanır. Oldukça etkili kara büyüler arasında gelmektedir. Evliliklerin, nişanların ve sözlerin atılmasını sağlar. Etki süresi yaklaşık olarak 14 gündür. 14 günlük sürecin sonunda çiftler karşılıklı olarak şiddetli anlaşmazlıklara varırlar. Anlaşmazlıkların sonucu olarak işlem boşanmaya ve hatta nefret etmeye kadar ilerlemektedir. Tesiri büyük bir büyü olduğundan dolayı her hocaya yaptırılması önerilmemektedir. Yapacak medyum hocanın referanslarına göz atmanız oldukça önemlidir. Hocanın daha öncesinde büyüyü yapmış olması gerekmektedir.

Kara büyülerin yapılması için gerekli malzemeler genellikle hocalar tarafından karşılanır. Çünkü malzemeler oldukça zor bulunan malzemelerdendir. Fakat hoca bulma kısmında zorluk çekebilirsiniz. Çünkü ülkemizdeki çoğu hoca kara büyü sınıfında bulunan büyüleri yapmak istemezler.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Zenginlik Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Ayırma Büyüsü Nedir? 

Büyüler genellikle işlevleri ile adlandırılmaktadır. Söz konusu olan bu büyü de aynı adındaki işlevi görmektedir.

Ayırma büyüsü nedir? Yapılan büyü ile evlilikler ve işbirlikleri sona erdirilebilir. Fakat genel kullanımında evliliklerin sona erdirilmesi amacıyla yapılmaktadır. Kara büyü sınıfında bulunan büyü ile sevenlerin birbirinden ayrılması için gerekli ritüel işlemler yapılmaktadır. Yapılan işlemler neticesinde sevenlerin ayrılması tamamlanır. Oldukça etkili kara büyüler arasında gelmektedir. Evliliklerin, nişanların ve sözlerin atılmasını sağlar. Etki süresi yaklaşık olarak 14 gündür. 14 günlük sürecin sonunda çiftler karşılıklı olarak şiddetli anlaşmazlıklara varırlar. Anlaşmazlıkların sonucu olarak işlem boşanmaya ve hatta nefret etmeye kadar ilerlemektedir. Tesiri büyük bir büyü olduğundan dolayı her hocaya yaptırılması önerilmemektedir. Yapacak medyum hocanın referanslarına göz atmanız oldukça önemlidir. Hocanın daha öncesinde büyüyü yapmış olması gerekmektedir.

İnternet sitemizin “Medyumlar” kategorisi üzerinden işini iyi yapacak medyum hocaları bulmanız mümkündür.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Kaşık Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyü amacına yönelik bir isimlendirme ile bilinmesinden dolayı bu ismi almıştır. Büyüyü gerçekleştirmek için gerekli olan malzemelerin tamamlanması ve bir papazın bulunması gereklidir.

Ayirma Buyusu 2

Ayırma büyüsü nasıl yapılır? Büyünün yapılması için ülkemizde bu işi yapan medyum hoca ve papaz bulmanız gerekmektedir. Günümüzde birçok medyum hoca ve papaz internet sitesi aracılığı ile ön görüşme fırsatı tanımaktadır. Bu sayede hoca ile görüşme yaparak büyüyü yapabileceği konusunda fikir almanız mümkün hale geliyor. Hatta isterseniz bazı hocalar büyüyü uzaktan bile yapıyor. Fakat güven açısından hocanın yanına gitmek ve yüz yüze görüşmek daha iyi olacaktır. Büyünün yapımına geçmeden önce hocanın sizden istediği malzemeleri tamamlamanız gerekmektedir. Malzemeleri tamamladıktan sonra hocalar bakım işlemi yaparak kişilerin işlem tahtalarını açarlar. İşlem tahtasının açılması büyünün tam olarak etki etmesini sağlayan püf noktalar arasında gelmektedir.

İşlem tahtası açılan kişiye büyünün yapılması için gerekli malzemeler kullanılır. Bazı durumlarda malzemelere mürekkeple yazı yazarken bazı durumlarda ise ateş ile yazı tekniği kullanılır. 

Ayırma Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Büyülerin etkilerine dikkat ederek tesirleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Büyü size yapıldığı zaman da karşı koymanızda yardımcı olacaktır.

Ayırma büyüsü etkileri nelerdir?

  1. Evliliklerin sona ermesini sağlamaktadır.
  2. Çiftlerde ilk ettiği andan itibaren şiddetli geçimsizlik görülecektir.
  3. Kavgalar ve sözlü tartışmalar oldukça fazla olmaya başlar.
  4. Çiftlerin ikisinin de karşı cinsten başka insanlar ile görüşmeleri bu durumda karşılaşılabilecek durumlar arasında gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir