Aşk Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Belirtileri 2022

Aşk büyüsü sayesinde karşınızdaki kişiyi kendinize aşık etmeniz mümkündür. Detayları öğrenmek için yazımıza tıklayın!

Aşk büyüsü nedir? İnsanlar arasında yaygın olarak yapılan büyü çeşitleri arasında gelmektedir. Yapılan bu büyü hem ak hem de kara büyü kategorisinde yer alabilir. Çünkü büyünün yapımı iyi niyetli ve kötü niyetli yapım olarak ikiye ayrılmaktadır. Eğer karşınızdaki kişinin herhangi bir ilişkisi yoksa ve büyü yapıyorsanız ak büyü kategorisinde incelenmektedir. Ak büyülerin yapımı dinler tarafından günah kılınmaz. Her ne kadar karşınızdaki kişiyi onun isteği dışında kendinize aşık dahi etseniz, güzel bir olaya vesile olduğunuz için problem bulunmaz. Fakat kara büyü olarak yapılan aşık etme büyüsü de vardır. Kara büyü olarak yapılmasında ise evli, nişanlı, sözlü ve sevgilisi olan bireylere aşık etme büyüsü yapılması söz konusudur. Kişinin birlikteliğini bitirdiğinizden dolayı tehlikeli büyüler olarak geçmektedir.

Medyum hocaların çoğu bu büyüyü kara büyü olarak yapan hocalardan değildir.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Bağlama Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Duası

Aşk Büyüsü Nedir? 

Büyüler genel olarak isimleriyle adlandırılmaktadır. Büyünün isminden de anlaşılacağı üzere karşınızdaki kişiyi kendinize aşık etmeye yaramaktadır.

Aşk Büyüsü 2

Aşk büyüsü nedir? Büyü yaptığınız kişi size aşık olmaktadır. Çift taraflı yapılan büyüler arasında gelmez. Bazı büyüler sizi de etkilediği için ister istemez sizde karşınızdaki kişiye aşık olursunuz. Fakat bu büyü zaten aşık olan kişilere yapılmaktadır. Sadece karşınızdaki kişiye yapılan bu büyüde karşınızdaki kişi size zamanla aşık olacaktır. İlk aşamada karşınızdaki kişinin sürekli olarak rüyalarına girersiniz. Düşüncelerinde hep siz olursunuz. Durumun böyle ilerlemesiyle birlikte de karşınızdaki kişi sizinle birlikte zaman geçirmek isteyecektir. Aynı işyerinde iseniz yaptığı işlere sizi dahil etmeye çalışacaktır. Arkadaş grubunda isenız sürekli olarak sizinle konuşmak istemesi gayet normaldir. Son aşamalarda da sizinle baş başa buluşmak ve görüşmek isteyecektir.

Büyü yapıldıktan sonra sizin tek yapmanız gereken karşı tarafında davranışlarına cevap vermek olmaktadır. Karşınızdaki kişi size yakın zamanda açılacaktır.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyülerin nasıl yapıldığı konusunda araştırmalar olsa da doğuştan gelen yeteneği olmayanların büyü yapamayacağını belirtelim.

Aşk Büyüsü 3

Aşk büyüsü nasıl yapılır? Büyünün yapılması için öncelikli olarak güvenilir medyum hoca arayışında olmanız gerekmektedir. Güvenilir medyum hocalar, papazlar ve Yahudi hocalar arasından size yakın olanı tercih edebilirsiniz. Fakat Türkiye sınırlarında en çok bulacağınız hocalar Türk medyum hocalar olacaktır. İşinde iyi olan hoca bulduktan sonra sizden istemiş olduğu malzemeleri temin etmeniz gerekmektedir. Bazı medyum hocalar malzemeleri kendisi temin etmektedir. Fakat bazı büyüler için gerekli olan malzemeleri karşı taraftan temin etmek gerekebilir. Yapılan bu büyüde de karşı tarafın saçını, kanını, terini veya bir eşyasını getirmeniz gerekmektedir. Eşyanın üzerine büyü yapılmaktadır. Yüksek etki almak için saçını veya kanını getirmeniz daha etkili olacaktır.

Büyüleri kendiniz yapmayı denemeyiniz. Çünkü olası kötü sonuçlar karşısında başınız belaya girebilir. Bundan dolayı işini iyi yapan güvenilir, medyum hocalar bulmaya özen gösteriniz. 

Aşk Büyüsü Belirtileri

Büyülerin belirtilerini öğrenmek, büyü esnasında nasıl davranmanız gerektiğiyle ilgili size bilgi vermektedir.

Büyü genellikle 7-14 gün içerisinde karşı tarafa tamamen etki etmeye başlamaktadır. Aşk büyüsü belirtileri nelerdir? 

  1. Eğer karşınızdaki kişi arkadaş ortamından bir arkadaşınız ise, arkadaş grubunuzda sürekli sizinle konuşmaya çalışır.
  2. İş arkadaşınızına karşı büyü yaptıysanız, işle ilgili mevzularda sürekli sizinle muhatap olmak isteyecektir.
  3. Karşınızdaki kişi size mutlaka sinyal verecektir.
  4. Sizinle baş başa buluşmak istemesi ve sebepsiz yere konuşma açması gibi durumlar görülebilir.

Yukarıdaki etkilerin yanı sıra başka etkiler de mevcuttur. Medyum hocadan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir