Aşk Büyüsü Çeşitleri

Aşk büyüsü çeşitleri oldukça fazladır. Bu çeşitler arasında karar verilirken amacınıza uygun olan büyünün belirlenmesi gerekir. Bilindiği üzere aşk büyüleri birçok neden için yapılır. Platonik olarak birini seven bekar kişi aşk büyüsü yaptırmayı tercih ettiği gibi; eşinden yeterli derecede ilgi ve alaka görmeyen evli olanlar da tercih edebilmektedir. Öncelikle aşk büyüsünün amacının belirlenmesi gerekir.

Hangi tür aşk büyüsünün yapılacağı konusundaki ayrıntılı ve net bilgiyi medyumdan alabilirsiniz. Kişiler medyuma gittiğinde öncelikle ona açık olmalı ve derdini anlatmalıdır. Zaten kendi yöntemleriyle bir sonuca ulaşamayan kişiler medyuma gider. Kimi aşık edeceğiniz konusundaki bilgileri medyuma sunduğunuzda derdinize uygun çeşidin yapılmasını da sağlayabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Çeşitlerinin Uygulanması

Kadın ya da erkek aşk büyüsü yaptırmak isteyebilir. Bu büyü türünün çift uçlu olduğu bilinir. Yani iyi ve kötü amaçlar için yapılabilmektedir. Gerçekten aşık olduğunuz ve onunla mutlu olacağınıza inandığınız kişi için yapılırsa amaç iyidir. Ya da evli kişiler evliliğini kurtarmak ve yuvanın dağılmasını engellemek için yaptırdıysa bu da iyi amaçları gösterir. Fakat başkasının eşine ya da sevgilisine bu büyü yapılmaz. Bu durum kötü amacı ifade eder ve medyum hocalar da bu tür büyülere sıcak bakmamaktadır.

Aşk büyüsünde uzman bir medyum bulmak, ona açık olmak ve sıkıntıları anlatmak aynı zamanda büyüsel uygulamalara inanıyor olmak aşk büyüsünden doğru sonuç almanızı sağlayacaktır. Seçim yapılacak aşk büyüsü çeşidi işte o zaman amacına ulaşır.

Aşk Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Aşk büyüsü çeşitleri fazla olmakla birlikte sizin durumunuza uygun olanın hangisi olduğunun karar verilmesi medyumun işidir. Onun kararıyla uygulamaya geçilir. Malzemeler tedarik edilir. Aşk büyüsü duaları okunur ve tılsımlı sözcükler söylenerek büyünün tutma süresi beklenir. Aşk büyüsünün bazı çeşitlerinden bahsetmek gerekirse;

 • Resimle Yapılan Aşk Büyüsü
 • Uzaktan Yapılan Aşk Büyüsü
 • Nohutla Yapılan Aşk Büyüsü
 • Kırmızı Gülle Yapılan Aşk Büyüsü
 • İple Yapılan Aşk Büyüsü
 • Kilitle Yapılan Aşk Büyüsü
 • Kaşıkla Yapılan Aşk Büyüsü
 • Kaşıkla Yapılan Aşk Büyüsü
 • Süryani Aşk Büyüsü
 • Odkara Aşk Büyüsü
 • Kabala Aşk Büyüsü
 • Sümer Çivi Aşk Büyüsü
 • Canbar Aşk Büyüsü
 • Kesin Sonuç Veren Aşk Büyüleri
 • Garantili Sonuçlar İçeren Aşk Büyüleri
 • Aşık Etme Büyüleri
 • 24 Saatte Aşık Etme Büyüsü

 Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü nasıl yapılır sorusundan önce, bir insanın neden aşk büyüsü yapmak istediğini bilmemiz gerekir. İnsan kabul etse de etmese de aciz bir varlıktır. Bu aciz oluş, onun kendi kişiliğini tatmin edebilme çabasını göstermesini ister. Ancak tatmin olabilme tamamen maddi alemler ilgilidir. Bir insan dünyadaki bütün güçlü beşeri sıfatlara erişebilir. Yine kişi hiç tahmin edemeyeceği kadar zengin olabilir.

Elbette buradan alacağı hazlar da vardır. Ancak bu haz duyguları kalıcı değildir. Kısa süre içerisinde gelip geçer. Yeni bir arayış içerisinde girer. Fakat aşk böyle değildir. Aşk sonsuzluğa açılan bir kapı olduğundan, kişi ondan tatmin olamaz. Ona daimi erişmek ister.

Erişmek oldukça güçtür. Çünkü imkansızlıklar içerisinde yer alır. İşte aşk büyüsü bunu imkanlı bir hale getirebiliyor. Onun size tekrar geri dönmesini, sizi sevmesini sağlayabiliyor. Bu nedenledir ki aşk büyüsü insanlık tarihi boyunca açık ara farkla en çok yapılmış olan büyüdür. Aşk büyüsünün yapılma nedeni, erişme isteğidir. Şimdi aşk büyüsünün nasıl yapıldığına bakalım. Aşk büyüsü sadece medyumlar tarafından bir büyüdür. Eğer büyünün etkili olunması isteniyorsa, mutlaka medyum hocalara başvurulmalıdır. Aşk büyüleri şu şekillerde yapılabilir.

 *Önce vefk yazılı daha sonra o vefk yakılır. Bu büyüye yakılarak yapılabilen aşk büyüleri denilir. Ehli medyum tarafından yapılırsa, etkili olur.

 *Yine vefk hazırlanarak yapılan ancak bu sefer yakılmak yerine suya atılan aşk büyüsü vardır. Bunlar ehli medyum tarafından yapılabilir.

 *Büyü yapıldıktan sonra bu sefer toprağa gömülen aşk büyüsü vardır. Aşk büyüleri yapılış olarak birbirinden farklı olsa bile verecekleri etki birbirlerine yakındır.

 *Yapılan büyünün sevdiğiniz kişiye su veya yiyecek yoluyla yapılan aşk büyüleri bulunur. Bu aşk büyüleri de hızlı etki verebilir. Büyüyü sevdiğiniz kişiye yedirmelisiniz.

 *Özel çamaşırlar kullanılıp yapılan büyü çeşitleri de bulunur. Buda yapılan aşk büyüleri arasındadır. Burada büyü yapılacak olan kişinin çamaşırları vasıtasıyla gerçekleşir. 

 *Sevdiğiniz kişinin saç teli, tırnakları herhangi bir beden parçası alınıp yapılan aşk büyüleri bulunur. Mutlaka medyumlar tarafından gerçekleştirilmeli.

 *Papaz büyüleri yine aşk büyüleri çeşitlerinden biridir. Buna ek olarak canbar büyüsü de aşk büyüsü alanındadır.

Görüldüğü gibi aşk büyüsü yapılma şekilleri birbirinden oldukça farklı olabilmektedir. Ancak verecekleri etki birbirine yakındır. Bu konu aşk büyüsü yapılacak medyum tarafından size detaylıca aktarılır. 

En Etkili Aşk Büyüsü Nedir?

Yukarıda büyülerin hangi şekilde yapıldığını anlatmaya çalıştık. Öncelikle belirtmeliyiz ki bu aşk büyülerinin yapılışları birbirinden farklıdır. Ancak içerik sonucu bakımından birbirine oldukça yakındırlar. Bu durumda o zaman en etkili aşk büyüsü var mıdır, sorusu aklınıza gelebilir. Elbette vardır. Büyüler sonuç anlamında birbirlerine yakın olasalar bile, çok etkili olanlar, normal etkili olanlar diye guruplara ayrılırlar. Bu nedenle bilmeniz gerekiyor ki en etkili aşk büyüsü vardır. Peki, ama en etkili aşk büyüsü nedir, hangisidir?

Aşk büyüleri tarihin her döneminin sayfalarında mutlaka yerini almıştır. Hatta tarihin sayfalarının henüz bulunmadığı zamanlarda bile, aşk büyüleri keşfedilmiş ve yapılmıştır. Çünkü insanlar tıpkı diğer canlılar gibi kendi karşı cinslerinden hoşlanırlar. Onlardan da aynı ilgiyi beklerler. Onlardan aynı ilgi gelmediğinde, kişi psikolojik, sosyolojik birçok sorun yaşar. Aşk büyüsü, kişinin kendini bunlardan kurtarabilmesi için başvurduğu gizemli tılsımlardır. Şimdi bu aşk büyülerinin hangisi daha iyi hangisi daha kötü tartışmasını elbette yapmayacağız. Ancak size hangi büyüler çok etkilidir, ondan biraz bahsedeceğiz.

Papaz Büyüsü: İlk önce papaz büyüsünün papazlar tarafından yapıldığı yanlışı düzeltelim. Bu ismi almasının nedeni, tarihteki yerinden gelir. Papaz büyüsü bir kişinin aklına girme biçimidir. Burada büyü yapıldıktan sonra etkiler yavaş ilerler. Ancak büyü tesirini göstermeye başladığında, kişinin aklı tamamen büyüyü yapan kişiye geçer. Yani siz papaz büyüsüyle birini kendinize aşık etmek istediğinizde, artık onun aklı ve kalbi tamamen size odaklanır.

Vefk İle Yapılan Büyüler: Vefk yazmak, bilgi birikim, ilim ve bilim bilme gerektirir. Yapan medyum bu alanlarda ilerlemişse vefk hazırlayabilir. Tesirli dualar olarak bilinen vefkler, ister toprağa gömülsün, ister yakılsın her türlüsü oldukça etkilidir. Türkiye’de birçok kişinin başvurduğu en etkili aşk büyüsü vefk ile yapılan büyüdür. Vefk yapmayı bilmeyen kişiler bu büyüyü kesinlikle yapmasınlar. Aksi sorunlar çıkarsa, tehlikeli olabilir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir