Aşk Büyüsü Belirtileri Yapılmış Kişi

Aşk Büyüsü Belirtileri

Bir kişiye aşk büyüsü yapıldığını anlamak için bazı aşk büyüsü belirtileri vardır. Aşk büyüsü belirtileri fiziksel ve ruhsal belirtiler olarak gözlemlenebilir. Aşk büyüsü belirtileri görüldüğünde tesiri altında olan kişi ne yaşadığının farkına varmakta zorlanır. En sık gözlemlenen aşk büyüsü belirtileri büyü yaptıran kişiyi sık sık düşünmeye başlar, yerli yersiz sürekli büyü yaptıran kişiyi düşünür ve özler, büyü yaptıran kişiyle ilgili gelecek planları yapar.

Rüyalarında bile sürekli kendisine büyü yaptıran kişiyi görmeye başlar, kendisine büyü yaptıran kişiyi memnun etmek için maddi ve manevi tüm, imkânlarını seferber eder, anlamsız bir çaba içine girer. Tüm bu aşk büyüsü belirtileri yapılan aşk büyülerinin ne kadar güçlü ve tesirli olduğunun kanıtı gibidir. Bunların yanı sıra aşk büyüsü yapılan kişi her zaman fiziksel ya da ruhsal belirtiler göstermeyebilirler. Bu yapılan büyünün tesiri ya da büyü yapılan kişiye bir sebeple büyü yapılmasının sonuç alınamadığı bir durum olabilir.

Aşk Büyüsü Yapılmış Kişi

 

Kendisine büyü yapılmış kişi bazı farklılıklar hissediyor olabilir. Yapılan büyü her zaman aşk büyüsü olmayabilir. Bazı durumlarda büyü kişiye değil bir haneye yönelik olarak yaptırılmış olabiliyor. Üzerine büyü yapılmış kişi ya da hane aşk büyüsü belirtilerinden bazı farklı belirtiler gösterebilmektedir. Büyü kişi yerine hane üzerine yapılmış ise bazı belirtiler tüm hane üzerinde görülür. Büyü hane üzerine yapılmış ise bazı büyü belirtileri şunlardır; hane içerisinde sürekli bir huzursuzluk ve mutsuzluk hali, büyü yapılan kişilerde gözle görülebilen anormal bir dikkat dağınıklığı. Yine aynı hanede yaşayan özellikle bir kişi üzerine büyü yapılmış ise ve evli bir erkeğe aşk büyüsü yapılmış kişi ise bazı farklı aşk büyüsü belirtileri gözlemlemek mümkündür. Bir hane içerisinde büyü yapılmış kişi evli bir erkek ise aşk büyüsü belirtileri; karısına karşı duygusal ve fiziksel olarak yakınlık hissi zamanla kaybolur. Büyü yapılmış ve aşk büyüsü belirtileri görünen erkek zamanla karısını cinsel yönden arzu etmez ve kendisine büyü yaptırmış olan kişiyi düşünmeye başlar ve takıntı haline getiri ve zamanla eşinden daha da fazla uzaklaşarak evlilikleri bitebilir ya da bitme noktasına gelebilir.

 

Kimler Aşk Büyüsü Yapar

Umutsuzca ve duygularına benzer şekilde karşılık alamayan platonik aşk yaşayan kadın veya erkek son çare olarak Aşk Büyüsü belirtileri yaptırma yolunu tercih edebilir. Bu dürtü de kişiyi kimler aşk büyüsü yapar konusunda bir araştırma yapmaya başlar. Bu araştırma da onları bir medyuma yönelmek zorunda bırakır. Burada büyü yaptırmak isteyen kişinin yardım aldığı medyumun güvenilir olduğundan emin olması gerekmektedir. Her medyum doğru şekilde ya da iyi niyetle bir çözüm arayan kişiye fayda sağlamaz. Doğru ve güvenilir bir medyum öncelikli olarak doğuştan bu yeteneklere sahip olmalıdır. Sahip olduğu özel yeteneklerini iyi niyetle ve zor durumda, çaresiz hisseden kişilere yardım etmek amaçlı kullanmayı ideolojisi haline getirmiş olmalıdır.

Aşk büyüsü yaptırırken tamamen o kişinin de sizi arzu etmesini istediğiniz için böyle bir yola girmiş olursunuz. Fakat kimler aşk büyüsü yapar ya da kimler doğru şekilde aşk büyüsü yapabilir hususunu dikkatlice incelememiz gerekir. Aşk büyüsü belirtilerini yapan medyum sahip olduğu özel güçleri yanlış ya da kötü bir niyetle uyguladığında büyü yapılan kişi içten içe tükenebilir fiziksel ya da ruhsal sorunlar yaşayabilir. Bu yüzden sevdiğimiz kişi bize ait olsun isterken güvenli olmayan yanlış bir medyuma başvurmak sevdiğimiz kişiye acı çektirmeye dönüşebilir. Peki, doğru ve güvenilir bir biçimde kimler aşk büyüsü yapar konusunda dikkat etmemiz gereken bazı önemli hususlar vardır. Aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişiler ya da üzerinde aşk büyüsü belirtileri olduğundan şüphe eden kişiler özellikle havas ve ledün ilimlerinde yetkili ve bilgili medyumlarla ortak bir çalışma yürütmelidir.

Aşk Büyüsü Türleri

Büyü yaptırmak isteyen kişi öncelikle tam olarak ne istediğini ya da kimi, neden istediğini çok iyi bilmelidir. Çünkü büyünün tesirli etkileri vardır. Aşk Büyüsü belirtileri ve türleri arasında kocaya yapılan aşk büyüsü, kadına yapılan aşk büyüsü, sevgiliye yapılan aşk büyüsü ya da üçüncü bir kişinin iki kişinin birlikteliği için yapılan aşk büyüsü türleri mevcuttur. Farklı büyüler gibi görünen bu aşk büyüsü türleri benzer materyaller ile gerçekleştirilir. Yapılan bu büyüleri birbirinden ayıran en önemli özellik büyü yapılırken söylenen tılsımlı sözlerdeki farklılıklardır. Türleri farklı olsa da yapılan aşk büyüsü büyü yapılmış kişiler üzerinde benzer aşk büyüsü belirtileri görmek mümkündür. Türü ne olursa olsun büyü yaptırmak başlı başına dikkat ve özen isteyen bir husustur. Çünkü ruhani varlıklarla iletişime geçiyor olmak büyü yapılan ya da yaptıran kişi için ölümcül sonuçlara kadar varabilir. Bu sebeple büyü yaptırmak isteyen kişi güvenilirliğinden ve gerekli donanımlara sahip olduğundan emin olduğu bir medyuma başvurmalıdır.

Büyü ayininde yapılması gereken tüm aşamalar dikkatli bir şekilde ve doğru bir sırama ile gerçekleştirilmelidir. Bunun yanı sıra büyü yapan medyumun yetenekleri doğuştan geliyor olmalı ve bazı gizli ilimler konusunda kendisini yeterince geliştirmiş olmalıdır. Medyumlara sadece büyü yaptırmak isteyen kişiler gitmezler. Aynı zamanda kendisine ya da hanesi üzerine büyü yapıldığında şüphe eden kişiler de büyü bozdurmak için medyumlardan yardım talep ederler. Büyü bozdurmak da büyü yaptırmak kadar hassas ve özellikle dikkatli olunması gereken bir konudur. Özellikle aşk büyüsü belirtileri gözlemlenen kişiler yapılan aşk büyüsünü bozdurduğunda büyü altındayken yaptığı eylemlere bir anlam yükleyemez. Bu da büyü tesiri altında olan kişini iradesi dışında farklı enerjisel ya da ruhani güçler tarafından manipüle edildiğinin göstergesidir.

Uzman Medyum Desteği Neden Büyüde Önemlidir

Her türlü bilgi birikimi ve deneyimine doğru şekilde ve iyi niyetle sahip olan kişi alanında uzman olduğu için ve ruhani varlıklar ile iletişime geçebildiği için özellikle cinlerin nelerden rahatsız olduklarını bildikleri için doğru dua, ayet ve bazı tekrarlanması gereken ritüeller sonrasında bu kötü varlıkların büyü yapılan kişi üzerindeki etkisini azaltır ya da tamamen yok edebilir. Yapılacak ya da okunacak dualar haricinde kişinin üzerinde olan büyüyü bozması mümkün. Ya da birileri kişi ya da ailesine büyü yaptırmak isterse büyüden önce de bazı eylemleri yetiren kişiye büyü tutmaz. Bu konuda kişisel olarak yapılabilecek en etkili yöntem kalbinizi kötü his ve niyetlerden korumaya özen göstermelisiniz. Bazı diğer büyü bozma ya da aşk büyüsü belirtilerinden korunma yöntemleri ise, belli başlı ayet ve duaların okunması, belirlenen zamanlarda bardak içerisindeki suya belli başlı duaların okunması ve içilmesi.

Tamamen güvenilirliğinden emin olunan ve aldığı ilim ve eğitimlerden emin oluna bir medyum ve ya hocaya muska yazdırmak gibi yöntemler üzerinizde büyü varsa bunun etkisini bitirebilir ve ya size büyü yapılmasına müsaade etmez, büyü yapılma riski altında olan kişiyi korur. Büyü yaptırmak isteyenlerin en çok tercih ettiği büyü çeşidi aşk büyüsüdür. Aşk büyüsü yaptıran kişi fazlasıyla sabırsız ve mantıksızca sadece dürtüleri ile hareket ederken kişi büyünün ne kadar etkili ve tehlikeli olabileceğini bilmesi yararına olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir