Aşık Etme Ritüeli Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri

Aşık etme ritüeli, büyü yapmanın yanı sıra çeşitli kontrolleri ve bakım işlemini de kapsamaktadır. Bundan ötürü daha etkilidir…

Aşık etme ritüeli 2

Aşık etme ritüeli nedir? Büyüler ile gerçekleştirilemeyecek işlem yoktur. Fakat bazıları ak büyü kategorisinde bulunurken bazıları ise kara büyüler olarak geçmektedir. Ak büyüler iyilik anlamında yapılan, hayırlı işlere denilmektedir. Kara büyüler ise kötülük anlamında yapılan, bencilce yapılan büyülere denilmektedir. Ak büyüleri ülkemizde birçok medyum hoca yaparken, kara büyüleri yapacak hoca bulmanız daha zordur. Aşık etme ritüel işlemleri ise ak büyü kategorisinde yer almaktadır. Büyüyü sevgilisi, eşi veya nişanlısı olmayan birisine yapabilirsiniz. Karşınızdaki kişi size karşı duygular beslemeye başlar. Her ne kadar karşınızdaki kişinin aklına girmiş olsanız dahi hayırlı bir iş olduğu için suçu yoktur.

Büyüler ile ilgili dinimizde çeşitli kurallar bulunmaktadır. Özellikle kara büyülerin yapılması oldukça yasaklanmıştır. Fakat ak büyüler ile ilgili çekinceleriniz varsa hocalara danışmanız en doğrusu olacaktır.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Giden Sevgiliyi Geri Getirme Ritüeli Nedir? Nasıl Yapılır?

Aşık Etme Ritüeli Nedir?

Aşık etme ritüeli sayesinde istediğiniz kişiyi kendinize aşık etmeniz mümkün hale gelmektedir. Büyünün etkisi sayesinde karşınızdaki size derin düşünceler besler.

Aşık etme ritüeli 3

Aşık etme ritüeli nedir? Büyüler sayesinde hayatımızda gerçekleşmesini istediğimiz birçok şeye yön verebiliriz. Bunların şüphesiz ki en hayırlısı aşık etme olaylarında kullanılan büyüler olarak bilinmektedir. Karşınızdaki kişiyi kendinize aşık etmeniz, büyü bakımından olumlu karşılanmaktadır. Ak büyü kategorisinde yer alan bu büyü sayesinde eşi olmayan karşı cinsi kendinize aşık edebilirsiniz. Büyü işleyiş olarak karşınızdaki kişinin sürekli olarak sizi düşünmesi ile sonuçlanmaktadır. Durumun böyle olması da karşınızdaki kişinin size karşı açılmasını sağlayacaktır. Kısa sürede gerçekleşecek olan bu olayda, karşınızdaki kişiyle istediğiniz birlikteliği yaşayabilirsiniz. 

Büyüde dikkat etmeniz gereken tek durum ise karşınızdaki kişinin sizi saplantı haline getirmemesidir. Eğer böyle bir şey seziyorsanız medyum hocadan yardım alabilirsiniz. Bu durum genellikle karşınızdaki kişinin karakteriyle alakalıdır. Medyum hocalar size gerekli bilgiyi verecektir.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Para Almayan Medyumlar

Aşık Etme Ritüeli Nasıl Yapılır?

Ritüellerin gerçekleştirilmesi için öncelikli olarak işini iyi yapan bir medyum hoca bulmalısınız. Hocanın istediği malzemeleri temin ederek ritüeli yaptırabilirsiniz.

Aşık etme ritüeli nasıl yapılır? Büyünün yapılması için gereken ilk adım medyum hoca, papaz ve rahip bulmak olmalıdır. Bu seçeneklerden bir tanesini bulmanız büyüyü yaptırmak için yeterlidir. Ülkemizde genellikle ak büyü yaptırmak isteyenlerin çoğu medyum hocalardan yardım almaktadır. Çünkü diğer hocalar büyü yaparken kendi dinlerinden gelen gücü kullanarak büyü yapmaktadır. Bundan dolayı eğer yaptırabiliyorsanız medyum hocaları tercih etmelisiniz. Medyum hoca bulduktan sonra hocanın büyü yapılması için gerekli olan malzemeleri temin etmesinde yardımcı olmalısınız. Bazı büyüler, büyü yapılacak kişiye dair eşyalar içermektedir. Eşyaları temin ederek büyünün yapılması için gerekli adımlara başlangıç yapabilirsiniz.

İnternet sitemizin medyumlar kategorisi üzerinden “Medyum Hocalar” hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Aşık Etme Ritüeli Etkileri Nelerdir?

Ritüellerin etkilerine bakıldığı zaman büyülerden daha kesin yargılar içerdiği görülmektedir. Çünkü ritüeller bakım ve kontrol işlemlerini de içerirler.

Aşık etme ritüeli etkileri nelerdir?

  • Karşınızdaki kişi size en kısa sürede adım atacaktır.
  • Büyü yapılan kimse, ortak bulunduğunuz ortamlarda size daha yakın olmaya çalışacaktır.
  • Size karşı yaptığı her davranışta, kendini sorumlu hissedecektir.

Büyülerin etkileri ortalama 7-15 gün arasında karşıdaki bireye ulaşmaktadır. Ak büyü kategorisinde yer alan bir büyü olduğundan dolayı aşık etme yaklaşık 7-8 gün içerisinde etkisini gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir