Adım Adım Ayırma Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Adım adım ayırma büyüsü sayesinde karşınızdaki çiftin ilişkisini emin adımlarla sonlandırmanız mümkündür. Kötü amaçlı yapılan bir büyüdür, bu yüzden de kara büyü kategorisinde incelenir.

Adım adım ayırma büyüsü nedir? Büyü sayesinde sevgililer, sözlüler, nişanlılar, evliler ve iş ortaklarının ilişkisi sona erdirilmektedir. İnce işçilik gerektiren bu büyünün yapılış şeklini fazla hoca bilmemektedir. Oldukça etkili olmasından dolayı tercih edilmesine karşın büyüyü yapan hoca sayısı oldukça azdır. Ülkemizde nadiren yapılması görünse de hem sürecin uzun olması hem de zorlu bir büyü olmasından dolayı tercih edilmemektedir. Buna karşın büyünün şu ana kadar etkisi %99 oranında olduğu bilinmektedir.

Zorlu bir büyü olmasının yanı sıra bir kara büyüdür. Bundan dolayı yapacak hocanın referansının olmasına özen göstermelisin. Ayrıca diğer hocalar tarafından yapılması durumunda kötü sonuçlar olabilir. Bundan dolayı referansa önem vermeniz, sizin ve çevrenizin açısından daha iyi olacaktır.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Adet Kanı Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Adım Adım Ayırma Büyüsü Nedir? 

Adım Adım Ayırma Büyüsü
Adım Adım Ayırma Büyüsü

Büyü alemi içerisinde etkisi bu denli büyük olan nadir büyüler vardır. Bundan dolayı yaptırmadan önce iyi düşünmek gerekir. Düşünmenin yanı sıra iyi bir hoca bulmak şarttır!

Adım adım ayırma büyüsü nedir? Büyü sayesinde bahsettiğimiz gibi kişilerin ilişkisi tamamen kopartılmaktadır. Etkili bir büyüdür, yan etkileri doğru yapıldığı zaman neredeyse yok denecek kadar azdır. Kişinin iradesini ve düşünce yapısını komple değiştirme özelliğine sahiptir. Tek kötü etkisi büyü sonrasında tarafların düşüncelerde boğulması gibi sorunlar yaşaması olarak kayıtlara geçmiştir. Bundan dolayı da ilişkiniz olmayan ve sadece kötülüğünü istediğiniz iki kişiye karşı yaptırmanız önerilir. Kısacası birilerini ayırarak araya girmeye çalışmayın!

Etkili bir büyü olmasından ötürü, bu büyüyü yapacak olan medyumu bulmanız zordur. Fakat ülkemizde de bu büyüyü yapan medyum hocalar ve papazlar bulunmaktadır. Onlara giderek konu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Evlilik Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Adım Adım Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyülerin yapılış şekillerinde genel olarak farklılık görülmektedir. Fakat bu büyünün yapılışı genel olarak sadece tek şekilde yapılmaktadır.

Adım adım ayırma büyüsü nasıl yapılır? Büyünün yapılışı eski kitaplarda yalnızca kan ile gösterilmektedir. Buna karşın farklı materyaller birleştirerek yapılması da yine tarih kitaplarında yer almaktadır. Genellikle günümüzdeki medyum hocaların çoğu büyüyü kan ile yapmaktadır. Diğer türlü yapanların geneli Balkanlar tarafında yaşayan medyum hocalardan oluşmaktadır. Eğer yurtdışına çıkma ihtimaliniz varsa ve kan temin edemeyecek durumdaysanız o yollara da girebilirsiniz. Fakat her türlü karşınızdaki kişiye ait kişisel parçalar her türlü lazım olacaktır.

Büyünün yapımı ise kişinin bakımı yapıldıktan sonra gerçekleştirilmektedir. Kan büyüsü olarakta bilinen bu büyü kişiye ortalama olarak 2 hafta içerisinde etki etmektedir. Etkisini göstermesinden itibaren 1 aylık süreçte kişilerin ayrılık işlemi adım adım işlemektedir.

Adım Adım Ayırma Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Adım adım ayırma büyüsü etkileri nelerdir?

  1. Büyü etkili olduğu zaman taraflar arasında tartışmalar başlayacaktır.
  2. Karşılıklı olarak tartışmalarda yüksek derecede sonuçlar ortaya çıkabilir.
  3. Kişiler işlerini veya gündelik hayatını artık eskisi kadar önemsemeyebilir.
  4. Taraflar başkalarıyla olan ilişkilerine daha çok önem verebilir.
  5. Taraflar başkalarıyla olan ilişkilerinin gün yüzüne çıkararak karşı tarafa nispet yapmak isteyebilir.

Büyünün etkisinin görünmemesi durumunda medyum hocaya tekrardan başvurun. Unutmayın ki güvenilir bir medyum hocaya başvuru yapmazsanız dolandırılmışta olabilirsiniz. Referansı olan hocaları büyü yapmak için tercih etmeye özen göstermelisiniz. İnternet sitemizden medyum hoca yazılarına göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir