Adet Kanı İle Büyü Nasıl Yapılır? 2022

Adet kanı ile büyü nasıl yapılır? Merak ediyorsanız yazımızdaki tüm detayları okumanızı öneriyoruz! 

Adet kanı ile büyü nasıl yapılır? Büyüyü yapmak için kullanılan malzemenin adet kanı olmasından dolayı büyü bu şekilde anılmaktadır. Aslında bir aşk büyüsü olarak geçmektedir. Aşk büyüsünü gerçekleştirmek için adet kanını kullanabilirsiniz. Oldukça etkisi yüksek bir büyü olacaktır. Büyünün etkisinin yüksek olmasından dolayı yapacak kişilerin iyice düşünmesi önerilmektedir. Çünkü karşınızdaki kişinin hayatında sizden başka birisinin olması neredeyse imkansızdır. Kişi sizden başkasını görmez ve sizden başkasıyla birlikte olmak istemez. Hatta ayrılsanız dahi aynı şekilde devam eder. Bundan ötürü de medyum hocalar özellikle bu konuda insanı uyarmaktadır.

Medyumların insanları uyardıkları bir diğer hususta büyüyü kendinizin yapmamasıdır. Çünkü birçok genç kız internetteki kaynaklardan araştırma yaparak kendileri büyü yapmaya çalışır. Özellikle çilek üzerine sürülen adet kanı ile kişiyi kendine bağlamaya çalışır. Fakat bu işlem oldukça tehlikelidir.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Uzaktan Büyü Bozmak İçin Okunacak Dualar

Adet Kanı İle Büyü Nasıl Yapılır?

Büyü nasıl yapılır sorgusuna baktığınız zaman medyum hoca aramaları oldukça fazla karşınıza çıkar. Medyum hocalar aracılığı ile istediğiniz büyüyü etkili şekilde yapabilirsiniz…

Adet kanı ile büyü nasıl yapılır? Büyü yapmak için gerekli olan tek malzeme adet kanıdır. Gerekli olan başka malzeme yoktur çünkü tek başına oldukça kuvvetli bir malzemedir. Büyüyü yapmak için kullanılan malzemenin adet kanı olmasından dolayı büyü bu şekilde anılmaktadır. Aslında bir aşk büyüsü olarak geçmektedir. Aşk büyüsünü gerçekleştirmek için adet kanını kullanabilirsiniz. Oldukça etkisi yüksek bir büyü olacaktır. Büyünün etkisinin yüksek olmasından dolayı yapacak kişilerin iyice düşünmesi önerilmektedir. Çünkü karşınızdaki kişinin hayatında sizden başka birisinin olması neredeyse imkansızdır. Kişi sizden başkasını görmez ve sizden başkasıyla birlikte olmak istemez. Hatta ayrılsanız dahi aynı şekilde devam eder. Bundan ötürü de medyum hocalar özellikle bu konuda insanı uyarmaktadır.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Kuvvetli Büyü Belirtileri

Adet Kanı İle Büyüsü Nedir?

Adet kanı ile yapılan büyü aşk büyüsüdür. Bu başlık altında sizlere adet kanı büyüsünden ziyade aşk büyüsü nasıl yapılır anlatmak istedik.

Adet kanı ile büyü nasıl yapılır? Büyü yaptığınız kişi size aşık olmaktadır. Çift taraflı yapılan büyüler arasında gelmez. Bazı büyüler sizi de etkilediği için ister istemez sizde karşınızdaki kişiye aşık olursunuz. Fakat bu büyü zaten aşık olan kişilere yapılmaktadır. Sadece karşınızdaki kişiye yapılan bu büyüde karşınızdaki kişi size zamanla aşık olacaktır. İlk aşamada karşınızdaki kişinin sürekli olarak rüyalarına girersiniz. Düşüncelerinde hep siz olursunuz. Durumun böyle ilerlemesiyle birlikte de karşınızdaki kişi sizinle birlikte zaman geçirmek isteyecektir. Aynı işyerinde iseniz yaptığı işlere sizi dahil etmeye çalışacaktır. Arkadaş grubunda isenız sürekli olarak sizinle konuşmak istemesi gayet normaldir. Son aşamalarda da sizinle baş başa buluşmak ve görüşmek isteyecektir.

Büyü yapıldıktan sonra sizin tek yapmanız gereken karşı tarafında davranışlarına cevap vermek olmaktadır. Karşınızdaki kişi size yakın zamanda açılacaktır.

Aşk Büyüsü Etkileri

Büyülerin belirtilerini öğrenmek, büyü esnasında nasıl davranmanız gerektiğiyle ilgili size bilgi vermektedir.

Büyü genellikle 7-14 gün içerisinde karşı tarafa tamamen etki etmeye başlamaktadır. Aşk büyüsü belirtileri nelerdir? Karşınızdaki kişinin size aşık olması adına tüm ritüel işlemler yapılmaktadır. Bağlama büyüsüyle birlikte kişinin sizden başka kimseyi görmemesi sağlanır. Eğer sizin tarafınızdan da dönüş olursa evlilik ile sona erecek bir aşk olacaktır.

Sitemizden diğer yazılara da göz atmayı unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir