Adet Kanı Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Adet kanı büyüsü sayesinde kadınların istedikleri erkekleri kendilerine aşık etmeleri mümkündür. Bu büyü kötü amaçlı yapılan büyüler arasında gelmektedir.

Adet kanı büyüsü nedir? Medyum hocalar tarafından yapılan büyüler birçok farklı tarzda yapılmaktadır. Yapılan bu büyü aşk büyüsü kategorisini içermesine rağmen kötü amaçlı yapıldığından dolayı kara büyü sınıfında daha çok incelenir. Çünkü bu büyü kötülükleri kullanarak karşı tarafın, büyüyü yaptıran kişiye aşık olmasını sağlamaktadır. Medyum hocalar tarafından yapılan diğer aşk büyüleri ise tarafların birbirlerine bir şans vermesini sağlar. Fakat bu büyü direkt olarak karşınızdaki kişinin size kör kütük aşık olmasına neden olacaktır. Karşınızdaki kişinin iradesini hiçe saydığınızdan dolayı da büyü kara büyü kategorisinde incelenmektedir.

Kötü amaçlı yapılan büyülerin hepsi kara büyü kategorisinde yer alır. Medyum hocaların çoğu da kara büyüleri yapmayı tercih etmezler. Yine de bazı medyum hocalar işin yalnızca maddiyat kısmı ile ilgilendiklerinden dolayı büyülerinizi yapacaktır.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Ayna Büyüsü – Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri

Adet Kanı Büyüsü Nedir? 

Adet Kanı Büyüsü
Adet Kanı Büyüsü

Büyülerin insanlar üzerinde yapmış oldukları etki, düşündüğünüzden ve okuduğunuzdan çok daha fazlasıdır. Bundan dolayı büyü yaptırmadan önce iyi düşünmek oldukça önemlidir.

Adet kanı büyüsü nedir? Aşk Büyüleri arasında sayılan bu büyü aslında kara büyü kategorisinde incelenmektedir. Yapılan adet kanı aşk işlemi ile birlikte karşınızdaki kişi sizden başkasını düşünemez hale gelecektir. Karşınızdaki kişi sürekli olarak sizin halüsinasyonunu göreceği gibi rüyalarına da sürekli olarak girersiniz. Kısacası karşınızdaki kişinin aklı fikri siz olacak duruma gelir. Yapılan bu büyü diğer aşk büyülerine göre daha etkilidir fakat kötü etkileri de olabilir. Bunlardan birisi karşınızdaki kişinin sevgisi, size karşı aşırı gelebilir. Aşırı sevgiden intihar etmeler, karşındakine zarar verme gibi durumların görüldüğü olmuştur. Bundan dolayı bu büyüyü yine de yaptırmak istiyorsanız iyi – kötü her tarafını düşünmelisiniz.

Büyüyü yaptırmak istiyorsanız özellikle kara büyü yaptırmak isteyenler için güvenilir medyum hoca bulmak oldukça önemlidir. 

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Süryani Büyüsü – Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Adet kanı büyüsü nasıl yapılır? Büyünün yapılması için gerekli olan malzemeler, adından da anlaşılacağı üzere belirlidir. Gerekli malzemeler kullanılarak büyü yapılır.

Adet kanı büyüsü nasıl yapılır? Büyünün yapılmasından önce karşınızdaki kişinin işlem tahtasına büyülerin tamamen işlemesi gerekmektedir. Bundan ötürü de bakım işlemiyle kişinin işlem tahtası açılır. Bakım işleminden sonra aşk büyüsünün yapılması için gerekli olan malzemeler temin edilir. Bunlardan ilki büyüyü yaptırmak isteyen kişinin adet kanıdır. Adet kanının yanı sıra karşınızdaki kişinin fotoğrafı, annesinin adı ve doğum tarihi de gerekli malzemeler arasındadır. Diğer malzemeler yönteme göre değişiklik göstermesine karşın çoğu medyum hocada bulunan malzemeler arasında gelmektedir.

Gerekli malzemeler tamamlandığı zaman medyum hocalar gerekli sözler ile birlikte ritüel başlatırlar. Başlatılan bu ritüel işlemiyle birlikte kişinin adet kanı, karşıdaki kişinin ruhuna işleyecektir. Bu sayede karşınızdaki kişi ilk uykuya daldığı andan itibaren sizi düşünmeden duramaz.

Adet Kanı Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Oldukça etkili büyüler olan kara büyüler, etkilerini geç gösterse de oldukça etkili bir şekilde göstermektedir.

Adet kanı büyüsü etkileri nelerdir? 

  1. Karşınızdaki kişi sürekli olarak sizinle vakit geçirmek ister.
  2. Sizi araması, mesaj atması veya sürekli olarak bulunduğunuz yere gelmesi gibi olaylar ile karşılaşabilirsiniz.
  3. Kişi rüyasında düzenli olarak sizi görmeye başlar.
  4. Bazı durumlarda kişi halüsinasyon görerek sizin suretinizi her yerde görmeye başlar.

Yukarıda yer alan belirtiler sizin tarafınızdan anlaşılmasa dahi, karşınızdaki kişi size bunu belli edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir