Adet Kanı Büyüsü Nedir? Nasıl Bozulur? 2022

Adet kanı büyüsü sayesinde kadınların istedikleri erkekleri kendilerine aşık etmeleri mümkündür. Bu büyü kötü amaçlı yapılan büyüler arasında gelmektedir.

Adet kanı büyüsü nedir? Aşk Büyüleri arasında sayılan bu büyü aslında kara büyü kategorisinde incelenmektedir. Yapılan adet kanı aşk işlemi ile birlikte karşınızdaki kişi sizden başkasını düşünemez hale gelecektir. Karşınızdaki kişi sürekli olarak sizin halüsinasyonunu göreceği gibi rüyalarına da sürekli olarak girersiniz. Kısacası karşınızdaki kişinin aklı fikri siz olacak duruma gelir. Yapılan bu büyü diğer aşk büyülerine göre daha etkilidir fakat kötü etkileri de olabilir. Bunlardan birisi karşınızdaki kişinin sevgisi, size karşı aşırı gelebilir. Aşırı sevgiden intihar etmeler, karşındakine zarar verme gibi durumların görüldüğü olmuştur. Bundan dolayı bu büyüyü yine de yaptırmak istiyorsanız iyi – kötü her tarafını düşünmelisiniz.

Büyüyü yaptırmak istiyorsanız özellikle kara büyü yaptırmak isteyenler için güvenilir medyum hoca bulmak oldukça önemlidir. 

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Ayırma Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir? 

Adet Kanı Büyüsü Nedir?

Büyülerin insanlar üzerinde yapmış oldukları etki, düşündüğünüzden ve okuduğunuzdan çok daha fazlasıdır. Bundan dolayı büyü yaptırmadan önce iyi düşünmek oldukça önemlidir.

Adet Kani Buyusu 2
Adet kanı büyüsü 2

Adet kanı büyüsü nedir? Medyum hocalar tarafından yapılan büyüler birçok farklı tarzda yapılmaktadır. Yapılan bu büyü aşk büyüsü kategorisini içermesine rağmen kötü amaçlı yapıldığından dolayı kara büyü sınıfında daha çok incelenir. Çünkü bu büyü kötülükleri kullanarak karşı tarafın, büyüyü yaptıran kişiye aşık olmasını sağlamaktadır. Medyum hocalar tarafından yapılan diğer aşk büyüleri ise tarafların birbirlerine bir şans vermesini sağlar. Fakat bu büyü direkt olarak karşınızdaki kişinin size kör kütük aşık olmasına neden olacaktır. Karşınızdaki kişinin iradesini hiçe saydığınızdan dolayı da büyü kara büyü kategorisinde incelenmektedir.

Kötü amaçlı yapılan büyülerin hepsi kara büyü kategorisinde yer alır. Medyum hocaların çoğu da kara büyüleri yapmayı tercih etmezler. Yine de bazı medyum hocalar işin yalnızca maddiyat kısmı ile ilgilendiklerinden dolayı büyülerinizi yapacaktır.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Bağlama Büyüsü Nedir? Nasıl Bozulur? 

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyülerin bozulması için büyü yapan hocalardan ziyade büyü bozan hocalara danışmak gerekmektedir.

Adet kanı büyüsü nasıl bozulur? Aslında tüm büyülerin bozulma şekilleri benzerlik göstermektedir. Büyünün bozulması için ters yönde işlem yapılması gerekmektedir. Bunun için öncelikli olarak büyü bozan hoca bulmanız gerekmektedir. Büyü bozan hoca süreç boyunca sizi rahatlatacak bir vefk hazırlar. Hazırlamış olduğu vefk sizin süreç boyunca büyüden etkilenmemenizi sağlayacaktır. Daha sonrasında ise büyünün nasıl yapıldığını ve ne amaçla yapıldığını anlamaya çalışır. Büyünün yapılış şekli ve nedeni öğrenildiği zaman bozulması oldukça kolaydır. Fakat büyü yapmak için yüzlerce yöntem olduğunu da unutmamak gerekir. Bundan dolayı sürecin tamamlanmasını sağlayan asıl düzen, büyünün şeklini öğrenmekten geçer. Geriye kalan işlem büyü bozan hocalar için oldukça kolay olacaktır.

Büyü Bozan Hocalar

İnternet sitemizin “Medyumlar” kategorisi içerisinde güvenilir büyü bozan hocalar bulmanız mümkündür. Bu kategoride sahte hocaları ve güvenli hocaları paylaşıyoruz!

Büyü bozan hocalar, ülkemizin birçok yerinde hizmet vermektedir. Verdikleri hizmetler ise genel olarak şu şekildedir:

  1. Kişilerin üzerindeki büyülerin kaldırılması.
  2. Kişi zor zamanlar geçiriyor ise, büyü kaldırılana kadar dualar okuyarak kişinin rahat hissetmesi.
  3. Büyü kaldırıldıktan sonra kişinin daha rahat yaşamına devam etmesi açısından koruma duaları okunur. Bu sayede kişi tekrardan büyünün etkisi altına girmez.

Yukarıda yer alan hizmetleri almak için güvenilir bir hoca bulmanız önerilmektedir. İnternete yazdığınız zaman ilk sırada çıkan medyumlar yerine referansı olan hocaları tercih etmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir