41 Dikiş Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Belirtileri Nelerdir?

41 dikiş büyüsü nedir? Büyüler genellikle nasıl yapıldığına ve ne işe yaradığına göre adlandırılmaktadır.

41 Dikis Buyusu 2

41 dikiş büyüsü nedir? İki taraflı büyülerden birisi de bu büyüdür. Büyü hem ak büyü hem de kara büyü olarak kullanılmaktadır. Ak büyü olarak kullanıldığı zamanlarda kısmet açma ve nazardan koruma işlevleri görmektedir. Kara büyü olarak kullanımında ise kısmet kapama, kişiye hastalık musibet etme gibi etkileri bulunmaktadır. Kısacası büyünün yapılma niyeti nasıl ise ona göre hareket etmektedir. Büyünün çift taraflı yapımı olmasından dolayı yapan kişinin oldukça bilgili ve tecrübeli olması gerekmektedir. Çünkü yanlış yapılması durumunda farklı sonuçlarla karşılaşmanız muhtemeldir.

İnternet sitemizin “Medyumlar” kategorisi üzerinden güvenilir medyum hocalar hakkında bilgi almanız mümkündür. Aynı zamanda ana sayfamızda bulunan kullanıcı yorumları göz atmak size medyumlar ve büyüler hakkında bilgi verecektir. Hatasız şekilde büyüyü yaptırmak için hocanın referanslarına da göz atmayı unutmayın.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Öldürücü Büyüler Nelerdir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir? 2022

41 Dikiş Büyüsü Nedir? 

Hem ak hem de kara büyü kategorisinde yer alan birçok büyü bulunmaktadır. Çünkü yapılış olarak birbirlerine benzemektedir.

41 Dikis Buyusu 3

41 dikiş büyüsü nedir? Çift yönlü kullanılabilen büyü oldukça uzman medyum hocalara danışılarak yapılması gereken büyüler arasında gelmektedir. Büyü hem ak büyü hem de kara büyü olarak kullanılmaktadır. Ak büyü olarak kullanıldığı zamanlarda kısmet açma ve nazardan koruma işlevleri görmektedir. Kara büyü olarak kullanımında ise kısmet kapama, kişiye hastalık musibet etme gibi etkileri bulunmaktadır. Kısacası büyünün yapılma niyeti nasıl ise ona göre hareket etmektedir. Büyünün çift taraflı yapımı olmasından dolayı yapan kişinin oldukça bilgili ve tecrübeli olması gerekmektedir. Çünkü yanlış yapılması durumunda farklı sonuçlarla karşılaşmanız muhtemeldir.

Büyülerin yanlış yapılması sonucunda olası sonuçlar size ve yakın çevrenize sekebilir. Durumun böyle olması da kötü sonuçlar doğurmaktadır. Bundan dolayı güvenilir medyum hocalar ile çalışmaya özen göstermelisiniz. Çünkü yanlış yapılan büyünün büyü bozma hocaları tarafından çözülmesi de oldukça zor olacaktır!

41 Dikiş Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyülerin nasıl yapıldığı araştırmak sizi medyum yapmaz. Çünkü doğuştan gelen kadim güçlere sahip olmayan kimse büyü yapamaz.

41 dikiş büyüsü nasıl yapılır? Büyünün yapılması için gerekli olan tek şey güvenilir bir medyum hoca bulmak olacaktır. Çünkü bu büyünün malzemeleri kolaylıkla bulunan malzemeler arasında gelmektedir. Malzemeler genellikle büyü yapan medyum hocalarda bulunmaktadır. Fakat bulunmaması durumunda sizin temin etmeniz gerekebilir. Zor bulunan malzemeler olmadığından ötürü kolay şekilde bulmanız mümkündür. Gerekli olan malzemeler dikiş, iğne, büyü yapılacak kişinin fotoğrafı olarak bilinmektedir. Fotoğrafa uygulanan bakım işleminin ardından kişinin işlem tahtası hedef alınır. Böylece büyünün tutma olasılığı en yükseğe çekilmiş olacaktır. Daha sonrasında dikiş ve iğne ile kişinin fotoğrafına 41 tane dikiş atılır. Tabi fotoğrafa yazılan Süryanice yazılar büyünün gerçekleşmesinin son adımı olarak geçmektedir. Yazının içeriği iyi veya kötü olacak şekilde doldurulur. Bazı medyum hocalar son adım olarak fotoğrafın yakılmasını isteyebilir.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Ölüm Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

41 Dikiş Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Büyülerin belirtilerini bilerek büyünün tutmuş veya tutmamış olduğunu öğrenmeniz mümkündür.

41 dikiş büyüsü belirtileri nelerdir? 

  1. İyi amaçlı yapıldığı zaman kişinin kısmeti büyük ölçüde açılacaktır.
  2. Kötü amaçlı yapılması durumunda karşınızdakinin iyi giden ilişkileri kötü yönde ilerleyecektir. Buna aile ve arkadaş ortamı da dahil edilmektedir!

Ak büyü olarak yapıldığı zaman 7-10 gün içerisinde kişiye etki etmektedir. Kara büyü olarak yapıldığı zaman ise 14-18 gün arasında kişiye etki etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir